Враца 38

  • 95 954
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Здравейте
Моля, дайте предложение къде да отпразнуваме първия рожден ден на сина ни. В средата на юли е. Иска ми се някъде навън, като мечтата ми за градинско парти няма как да се осъществи, защото не живеем в къща. Не съм напълно сигурна как ще се случат нещата, но още търсим подходящо място. Трябва да измислим и в колко часа да е, защото се пада в понеделник и съответно ще трябва да се съобразим с работещите.
Търсим си някакво заведение с хубава градина. Най-вероятно ще има няколко деца до 2-3г. та и за тях ще трябва да мисля забавления.Сложна работа.
Ще се радвам да дадете предложения.

В Рафаело има люлки и пързалки и се правят много детски рождени дни.


За др Мишев пас. Най добре му се обади по телефона и си говори директно с него. Не знам дали би се наел с платено раждане. Или потърси др Славейкова 

# 601
  • Мнения: X
И пред Саваната има мини площадка за деца, също и Тропиканата.

# 602
  • Мнения: 1 618
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темичката Ви, но имам питане относно Вашия град.
Ще бъдем там средата на юни (12-ти) за една вечер, семейство с тризнаци на 4 годинки сме. Търся в Букинг хотел, който да предлага апартаменти, но всички посочени там са с двойни стаи, и ни предлагат 2 двойни. Не ни устройва, искаме да сме си заедно, в апартамент.
Сигурна съм, че има семейни хотели, къщи за гости, и т.н., които нямат договор с Букинг, и може би някоя от Вас знае такъв? Бихте ли ми препоръчали нещо?

И втори въпрос - пещера Леденика подходяща ли е за три малки деца? (пояснявам бройката, за да покажа защо опцията 'ако го носиш на ръце няма проблем' не е вървежна при нас.  #Crazy

Предварително благодаря Simple Smile  bouquet

Спокойна вечер Simple Smile

# 603
  • Мнения: 11
Здравейте дами! Отдавна не съм влизала в сайта,просто не ми остава време напоследък,но зная че при Вас човек може всичко да открие Simple Smile Едно питане и много моля за съдействие, тъй като е от съществено значение за мен - става въпрос за зъболекар който да поставя металокерамика. На първо време се спрях на това т.к. не съм наясно какви са новостите в тази област и сега събирам инфо. Четох и за цирконий но там вече е доста дебела работата.
Имам спешна нужда от смяна изцяло на задни зъби -отгоре и отдолу и от двете страни,най-вероятно и предните направо ще сменя така или иначе ще съм започнала та поне наведнъж да бъде. Само предните са живи зъби но 1во ще изчакам подробен преглед и консултация с добър зъболекар. Към момента съм се насочила към Пело Пелов, чух само добри отзиви за него но казват че скъпичко взема. За мен е много важно зъболекаря да си свърши добре работата защото това не са малко пари /където и да отидеш/ и ако не е направено както трябва - честито!  Утре ще позвъня на Пелов да си запиша час и да обсъдим какви са вариантите. Моля за мнение относно гореспоменатия зъболекар и бихте ли ми препоръчали още някой /в рамките на града/  който може да ми свърши работа.
Благодаря Ви предварително!

# 604
  • Мнения: 962
Verji5   ,бих ти препоръчала д-р Германов и майка му д-р Германова. Ние сме доволни много от тях. Скоро си правих предна коронка бяла ... обади му се и го питай всичко което те интересува ,много внимателен ,отзивчив зъболекар е .Ако искаш да ти дам координати?

# 605
  • Мнения: X
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темичката Ви, но имам питане относно Вашия град.
Ще бъдем там средата на юни (12-ти) за една вечер, семейство с тризнаци на 4 годинки сме. Търся в Букинг хотел, който да предлага апартаменти, но всички посочени там са с двойни стаи, и ни предлагат 2 двойни. Не ни устройва, искаме да сме си заедно, в апартамент.
Сигурна съм, че има семейни хотели, къщи за гости, и т.н., които нямат договор с Букинг, и може би някоя от Вас знае такъв? Бихте ли ми препоръчали нещо?

И втори въпрос - пещера Леденика подходяща ли е за три малки деца? (пояснявам бройката, за да покажа защо опцията 'ако го носиш на ръце няма проблем' не е вървежна при нас.  #Crazy

Предварително благодаря Simple Smile  bouquet

Спокойна вечер Simple Smile

Чайка? Не мога да повярвам, че нямат апартаменти. Извън града са, ноне на приятно място.
Хемус е на самия площад.
Виж също така Мира и Зора, ако ги няма в буникг.
Леденика  Laughing Може би зависи от самото дете и броя им в случая Simple Smile Като цяло не е тежка пещера, приспособена е, интересна, мисля че ще им е интересно.

# 606
  • Враца
  • Мнения: 800
Здравейте
Моля, дайте предложение къде да отпразнуваме първия рожден ден на сина ни. В средата на юли е. Иска ми се някъде навън, като мечтата ми за градинско парти няма как да се осъществи, защото не живеем в къща. Не съм напълно сигурна как ще се случат нещата, но още търсим подходящо място. Трябва да измислим и в колко часа да е, защото се пада в понеделник и съответно ще трябва да се съобразим с работещите.
Търсим си някакво заведение с хубава градина. Най-вероятно ще има няколко деца до 2-3г. та и за тях ще трябва да мисля забавления.Сложна работа.
Ще се радвам да дадете предложения.
И аз го обмислям това. Simple Smile Имам идея за едно квартално заведение близо до нашия блок, но там кухнята е ограничена, та не знам ако каним цели приятелски семейства, няма да е опция. Но ако е само детски РД може и да стане, защото ще се уговоря със собствениците да си направя и внеса каквото искам. Иначе има люлки, пързалки и пясъчник за по-големите дечица. Рафаелото в другия вариант.

За д-р Мишев и аз не знам дали изражда платено. Той от скоро е АГ, коато раждах сина ми той мисля, че все още специализираше, защото само помагаше на доктора. Обади му се и ще се разберете.

http://www.chaika.net/nastanqvane.htm
Това е сайта на хотел Чайка, хубаво е там, по пътя за Леденика е след самия изход на града. Хубава кухня. Виждам, че има 4 апартамента (2 малки и 2 големи). Леденика и според мен би била интересна за 4 годишни деца, но поне трябва да има как на места да ги държите за ръчички ако се наложи. Иначе е приспособена наистина, има стълби, парапети. Просто е влажно вътре и на места може да е разкаляно и леко хлъзгаво.

# 607
  • Мнения: 399
И аз за Балабановата се сещам с градина.

# 608
  • Мнения: 962
Момичета препоръчайте ми съдов хирург, моля добър във Враца има ли въобще ?

# 609
  • Мнения: X
Момичета препоръчайте ми съдов хирург, моля добър във Враца има ли въобще ?

Има, знам за др Цветанов и др Крумова.

# 610
  • Мнения: 1 950
А аз се интересувам от добър гастроентеролог. Зная само д-р Стефанов, но отзивите за него (които чух от две места) никак не са обнадеждаващи.

# 611
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 9 029
А аз се интересувам от добър гастроентеролог. Зная само д-р Стефанов, но отзивите за него (които чух от две места) никак не са обнадеждаващи.


Преди години мъжа ми беше при Стефанов, в частната клиника до болницата, май Санита се казваше, или аптеката беше Санита? Както и да е,прегледа е бил бърз, с неприятна колоноскопия, и в крайна сметка без ясна диагноза.
Наложи се в крайна сметка да се направи втори преглед и колоноскопия в София.
Не бих го препоръчала.

# 612
  • Мнения: 962
 Mother of PrincesS  bouquet благодаря за инфото !

# 613
  • Мнения: 101
здравейте
искам да попитам вас като минали по този път коя детска градина  бихте ми препоръчали сега ни предстои преминаване в 1 ва група от яслата сме доволни дето беше но  ни се иска да сменим сградата просто учителите които ще поемат тази есен децата и ще ги изведат до края не са наще учители  така го усещаме с ММ
моля за  вашите мнения без значение в кой раион е

# 614
  • Мнения: X
здравейте
искам да попитам вас като минали по този път коя детска градина  бихте ми препоръчали сега ни предстои преминаване в 1 ва група от яслата сме доволни дето беше но  ни се иска да сменим сградата просто учителите които ще поемат тази есен децата и ще ги изведат до края не са наще учители  така го усещаме с ММ
моля за  вашите мнения без значение в кой раион е


Дъщеря ми беше във Вълшебница, срещу Топлофикация  която е. Аз съм много доволна.




Аз търся майстор за тераса - шпакловка и лепене на плочки на пода. На никой не му се занимава само с една тераса.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт