Всичко за всички марки гел лакове-8

  • 92 754
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Down south
  • Мнения: 7 751
Gelish, според мен,  не се сваля никак лесно.
Аз всъщност ползвам само тяхни продукти и нямам база за сравнение.

# 691
  • Мнения: 13 947
Приятелката ти не знае ли с какво се е лакирала  newsm78 CND се сваля лесно.

# 692
  • Мнения: 198
Здравейте момичета,
от скоро си правя гел лак вкъщи , ползвам база и топ на блускай , имам лакове и на блускай и китайски, и с двата вида ме дразни факта че трудно си свалям гела, кисна по 20мин и пак се налага да чопля...
Скоро дойде приятелка вкъщи да и сваля гел лака, накиснах го и след 5-10мин сам падаше и плочката остана чиста и гладка , интересуваме коя марка е това?

Гелиш и Клариса който е ползвал може ли да сподели дали се свалят по лесно от блускай?
 Благодаря!  Hug

С какво киснеш?!?
Имам препарат за сваляне на гел лак от продавалника и нищо не върши... И час да стоя разлика няма.
А преди три дни си махнах гел лак на блускай, с ацетон на блускай и седях точно 10 мин. Половината гел лак се надигна и останаха люспи  по памучето  Peace

# 693
  • Мнения: 217
И аз ползвам този ацетон. Идеален е за сваляне на гел лак,за 10 минути разкисва всичко. Като цяло всички лакове се свалят,но си има разни дребни хитринки,за улесняване. Най важно е да го натопиш в ацетоновата течност и така да го увиеш с фолиото,че да не може да се изпари ацетона. Остане ли накиснат 10 минути,няма как да не се свали всеки лак. Изпари ли се ацетона,изсъхне ли памучето,просто нищо не правиш и колкото и да седиш с него,няма да се разтвори лака

# 694
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Здравейте момичета,
от скоро си правя гел лак вкъщи , ползвам база и топ на блускай , имам лакове и на блускай и китайски, и с двата вида ме дразни факта че трудно си свалям гела, кисна по 20мин и пак се налага да чопля...
Скоро дойде приятелка вкъщи да и сваля гел лака, накиснах го и след 5-10мин сам падаше и плочката остана чиста и гладка , интересуваме коя марка е това?

Гелиш и Клариса който е ползвал може ли да сподели дали се свалят по лесно от блускай?
 Благодаря!  Hug


Не само лака е от значение, но и това с което го сваляш!

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Жабка,ти с какво го сваляш?

# 696
  • Мнения: 255
Здравейте момичета,
от скоро си правя гел лак вкъщи , ползвам база и топ на блускай , имам лакове и на блускай и китайски, и с двата вида ме дразни факта че трудно си свалям гела, кисна по 20мин и пак се налага да чопля...
Скоро дойде приятелка вкъщи да и сваля гел лака, накиснах го и след 5-10мин сам падаше и плочката остана чиста и гладка , интересуваме коя марка е това?

Гелиш и Клариса който е ползвал може ли да сподели дали се свалят по лесно от блускай?
 Благодаря!  Hug

С какво киснеш?!?
Имам препарат за сваляне на гел лак от продавалника и нищо не върши... И час да стоя разлика няма.
А преди три дни си махнах гел лак на блускай, с ацетон на блускай и седях точно 10 мин. Половината гел лак се надигна и останаха люспи  по памучето  Peace


Кисна с течноста на блускай, хм , може би не слагам добре фолиото  Thinking

Приятелката ти не знае ли с какво се е лакирала  newsm78 CND се сваля лесно.

Незнае , не е обърнала внимание ,но не е CND със сигорност.

Вчера се рових в интернет и гледах това клипче с гел лакове на super nails progel, някой пробвал ли ги е , дали се свалят наистина като на клипчето?
https://www.youtube.com/watch?v=IQu_bILyFnY

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 128


Вчера се рових в интернет и гледах това клипче с гел лакове на super nails progel, някой пробвал ли ги е , дали се свалят наистина като на клипчето?
https://www.youtube.com/watch?v=IQu_bILyFnY
[/quote]
Така се сваля.Лака се отлепя нацяло като лепенка , но част от базата си остава.По съшия начин се свалят и лаковете на IBD , EzFlow и Lechat(тези съм ползвала).Базата и топа са ми на IBD , а течността за сваляне на SNB.Ацетона на Блускай ми изгаря кожата.

# 698
  • Мнения: 217
Понякога на някой нокът остава нещо,но когато вече е разкисвано веднъж,после се изчиства много лесно с металния избутвач. Важното е че не се стига до пилене.

# 699
  • Мнения: 321
Рали, съфорумка беше споделила назад в темите, че слага ръкавички, след като увие плътно с фолио. При мен върши работа - лака пада на люспи, остава малко от базата, но наистина с металния избутвач се допочиства много лесно, без да се наранява плочката. Ползвам синия лакочистител на форте.
Еми и на мен ми изгаря кожата, за това мажа областта около плочката с някакво олио или по-мазен крем  Peace

# 700
  • Мнения: 452
Момичета как слагате брокат между пластовете лак?Иска ми се да се получи тип френски,но с брокат вместо бяла линия.Аз пробвах след базата,но ми се размацва и отива по цялата плочка.Опитах с насипния брокат ,тип солничка.Нещо не го правя както трябва.

# 701
  • Мнения: 556
Момичета как слагате брокат между пластовете лак?Иска ми се да се получи тип френски,но с брокат вместо бяла линия.Аз пробвах след базата,но ми се размацва и отива по цялата плочка.Опитах с насипния брокат ,тип солничка.Нещо не го правя както трябва.
След базата сложи основа за френски, изпечи и избърши лепкавия слой. След това нанеси топ с лепкав слой само на линията на френския, където искаш да полепне броката и натопи пръста в контейнерчето с брокат (но не притискай силно да не се размаже), извади го, изтръскай излишното и печи. След това изчеткай с твърда четка да падне излишното и покрий с 2 пласта топ лак, за да стане гладко, тъй като първия пласт ще попие в броката.
Другия вариант е да си разбъркаш предварително малко сух брокат с топ лак и да го нанасяш направо на френския.

# 702
  • Мнения: 637
Момичета , ходих да ми слагат гел и съм ужасно разочарована.Почна да се лющи на 7ми ден.Лака беше на Блускай.Преди съм слагала Шилак и държеше поне две седмици.Искам да ви попитам според вас от марката геллак ли е, или от маникюристката?Къде във Варна мога да сложа геллак с повече трайност, в района на лятно кино Тракия , колх.пазар и на нормална цена ,примерно около 20 лв?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 78
Ради, Деси имам въпрос към вас дали сте използва ли камуфлажния гел на Блускай?  Rolling Eyes
Интересуваме колко е покривен и ако имате снимка, защото никъде не мога да намеря и да видя реално що годе как изглежда.

Ако някое от другите момичета може да помогне, ще съм много благодарна.  bouquet

# 704
  • Мнения: 639
Момичета , ходих да ми слагат гел и съм ужасно разочарована.Почна да се лющи на 7ми ден.Лака беше на Блускай.Преди съм слагала Шилак и държеше поне две седмици.Искам да ви попитам според вас от марката геллак ли е, или от маникюристката?Къде във Варна мога да сложа геллак с повече трайност, в района на лятно кино Тракия , колх.пазар и на нормална цена ,примерно около 20 лв?
от маникюристката

Общи условия

Активация на акаунт