Всичко за всички марки гел лакове-8

  • 92 706
  • 742
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 639
Ради, Деси имам въпрос към вас дали сте използва ли камуфлажния гел на Блускай?  Rolling Eyes
Интересуваме колко е покривен и ако имате снимка, защото никъде не мога да намеря и да видя реално що годе как изглежда.

Ако някое от другите момичета може да помогне, ще съм много благодарна.  bouquet
Не съм го ползвала,но няма добри отзиви,Ради мисля,че го е виждала,цвета не е бил хубав съм чувала

# 706
  • Мнения: 452
Благодаря Ради ще пробвам и ще споделя какво се е получило  Wink   bouquet

# 707
  • Мнения: 2 915
Момичета, споделих че си взех печат и шаблони. Поръчах си и ето това http://www.nail-bg.com/shop/553/desc/gel-boichki-bluesky-02-bjalo, но на боята, която пристигна пише 4D gel. Та въпроса ми е дали е станало объркване или говорим за едно и също. А и освен това, този гел, който получих е някак си твърд и не става за печатите. В сайта не виждам никъде да има такъв 4D гел и ако не става въпрос за объркана поръчка как да работя с това, което съм получила. Разрежда ли се с нещо?

# 708
  • Мнения: 27
Здравейте
Искам да попитам дали ще мога да използвам гел лакове на друга фирма с печка на SensatioNail?
Дали ще ги изпича качествено?Някой пробвал ли е?
Благодаря  Simple Smile

# 709
  • Варна
  • Мнения: 78
Момичета, споделих че си взех печат и шаблони. Поръчах си и ето това http://www.nail-bg.com/shop/553/desc/gel-boichki-bluesky-02-bjalo, но на боята, която пристигна пише 4D gel. Та въпроса ми е дали е станало объркване или говорим за едно и също. А и освен това, този гел, който получих е някак си твърд и не става за печатите. В сайта не виждам никъде да има такъв 4D гел и ако не става въпрос за объркана поръчка как да работя с това, което съм получила. Разрежда ли се с нещо?
4D не е за печат, явно е станало объркване. Като цъкнеш на нови продукти и там ги има всички 4D гелове. С този гел знам, че правят триизмерни фигурки, цветенца, но незнам защо го наричат 4D.Grinning

# 710
  • Варна
  • Мнения: 78
Ради, Деси имам въпрос към вас дали сте използва ли камуфлажния гел на Блускай?  Rolling Eyes
Интересуваме колко е покривен и ако имате снимка, защото никъде не мога да намеря и да видя реално що годе как изглежда.

Ако някое от другите момичета може да помогне, ще съм много благодарна.  bouquet
Не съм го ползвала,но няма добри отзиви,Ради мисля,че го е виждала,цвета не е бил хубав съм чувала
Благодаря много Деси.bouquet
Щом не е хубав цвета, може би ще пробвам с Макс.

# 711
  • Мнения: 101
Здравейте момичета,напълних си кошницата в сайта на bornprettystore,.com при регистравия получих код за отстъпка 5%,но когато го въведа пише че е невалиден и не дава отстъпка.На статуса на кода пише-активен(валиден)Има ли някой представа,защо се получава така.
И още нещо откъде другаде си купувате,ваденки,глитери, и кристали за декорация на изгодни цени.Аз основно печати поръчах,фолиа,глитери,камъни,едни четки за декорация ще пускам.

Дали тези четки са хубави,като за начинаещ маникюрист,който няма да набляга много на рисуването,или някои от тях са излишни http://www.bornprettystore.com/15pcs-nail-painting-brushes-5pcs- … ools-p-14052.html

Поръчах и тези лакове за печатите,струват ми се изгодни,вие как мислите http://www.bornprettystore.com/6pcsset-nail-stamping-polish-born … tamp-p-18138.html

# 712
  • Мнения: 639
Момичета, споделих че си взех печат и шаблони. Поръчах си и ето това http://www.nail-bg.com/shop/553/desc/gel-boichki-bluesky-02-bjalo, но на боята, която пристигна пише 4D gel. Та въпроса ми е дали е станало объркване или говорим за едно и също. А и освен това, този гел, който получих е някак си твърд и не става за печатите. В сайта не виждам никъде да има такъв 4D гел и ако не става въпрос за объркана поръчка как да работя с това, което съм получила. Разрежда ли се с нещо?
Явно си получила 4Д гела,а не геловата боя,обади се и кажи за грешката.4Д гела не се разрежда,той такъв за специален вид декорации,релефни,има специална техника за работа с него

# 713
  • Мнения: 639
Част от декорациите ,които се правят с 4Д гел,3Д гел:

# 714
  • Мнения: 2 915
Значи е станало объркване с поръчката, а пък аз като новак реших, че е едно и също. Ще се пуска явно нова поръчка  Crazy
Lion_Dess лошото е, че аз вече го отворих и няма как да им го върна, защото не съм догледала, а и не съм и предполагала, че не е едно и също с това, което съм поръчала. А декорациите, които си показала са разкошни Heart Eyes, но аз съм си любител и си правя само моите и на сестра ми ноктите.

И в този ред да питам някой иска ли го този 4D гел? Отворен е вчера, а пък аз със сигурност няма да го ползвам. Все пак ми е жал да го хвърлям и ако някой работи с такъв гел и ще му е от полза нека да ми пише да му го изпратя.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 128
Значи е станало объркване с поръчката, а пък аз като новак реших, че е едно и също. Ще се пуска явно нова поръчка  Crazy
Lion_Dess лошото е, че аз вече го отворих и няма как да им го върна, защото не съм догледала, а и не съм и предполагала, че не е едно и също с това, което съм поръчала. А декорациите, които си показала са разкошни Heart Eyes, но аз съм си любител и си правя само моите и на сестра ми ноктите.

И в този ред да питам някой иска ли го този 4D гел? Отворен е вчера, а пък аз със сигурност няма да го ползвам. Все пак ми е жал да го хвърлям и ако някой работи с такъв гел и ще му е от полза нека да ми пише да му го изпратя.
Боичката , която си смятала да поръчаш не е точно за печати.Според мен има други много по-добри варианти за това.Можеш да погледнеш темата с печатите тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=886994.0;topicrefid=4

# 716
  • Мнения: 2 915
emi.v благодаря за линка. Сега ще прегледам темата за да видя какви боички са най-подходящи.  bouquet

# 717
  • София
  • Мнения: 3 414
Daylily гъста ли е базата на гелиш?от къде ги взимаш от тук или от чужбина?

# 718
  • София
  • Мнения: 613
Извинявам се, че поставям така въпроса, някои може да се засегнат, но може ли да дадени примери за цени за поставяне на гел лак блускай в София. С и без декорации.
Много ще съм благодарна, искам да знам как вървят цените и дали ходя на правилното място. Wink

# 719
  • Down south
  • Мнения: 7 715
Daylily гъста ли е базата на гелиш?от къде ги взимаш от тук или от чужбина?
Да, базата е гъста, дори първия път реших, че не е в ред и поръчах друга.
Поръчвам от Amazon.

Общи условия

Активация на акаунт