кои са любимите ви сиренца там където живеете?

  • 2 337
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 643
аз само ще ги изброя, не мога да ги степенувам по "любимост", има доста френски сирена, които обичам  Simple Smile:
camemebert, brie, caprice des dieux, козето със стафиди и козето изобщо, saint-aigur, le morbier, raclette и reblochon в съответните ястия...
харесвам и италианските и холански сирена (mozzarella, gorgonzola, gouda), както и cottage cheese...
май станаха доста  Grinning
е, и фетата, ама по-рядко го купувам, тъй като съм от малкото българи, които не обичат сирене  Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 465
По повод на моцарелата - тук в едно телевизионно предаване питаха една мацка "италиянците в миналото от какво са приготвяли моцарелата?" и представете си от възможните отговори:
1/ жираф
2/ биволица
3/ слон
4/ свиня
/понеже и дадоха 2 възможности да отговаря ако сбърка/, тя първо каза "от жираф", а при втората отговори "от слон" #Crazy #Crazy #Crazy Joy hahaha Едвам не умрях от смях. Между другото водещият я пита знае ли как се дои жираф? rotfImbo rotfImao smile3532

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Поленце,стига с тези сирена плийййз,4е взех да огладнявам и да ми текат лигите  eat

# 18
  • Мнения: 1 465
Ами да почерпя с моцарелла - имаме едно самотно пакетче в хладилника Wink
Да ви е сладко Flutter

# 19
  • Мнения: 7 837
Пак, добре че водещия не я питал, как се дои слон  Mr. Green Сигурно щеше да каже - през хобота  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 465
Хохохо Кейси, добре че не я пита и това, 'щото не знам слонът от къде се дои, ама аз наистина щях да се търкулна от смях. rotfImbo

# 21
  • Мнения: 980
Аz яденето на сирене съм го оставила на половинчото ми Crossing Arms
Аz я карам на парйолки, ама никои не пита как ги обичам най_добре:xarms: Mr. Green

# 22
По повод на моцарелата - тук в едно телевизионно предаване питаха една мацка "италиянците в миналото от какво са приготвяли моцарелата?" и представете си от възможните отговори:
1/ жираф
2/ биволица
3/ слон
4/ свиня
/понеже и дадоха 2 възможности да отговаря ако сбърка/, тя първо каза "от жираф", а при втората отговори "от слон" #Crazy #Crazy #Crazy Joy hahaha Едвам не умрях от смях. Между другото водещият я пита знае ли как се дои жираф? rotfImbo rotfImao smile3532

С това изказване потвърди тезата ми, че французите са сред най-неинтелигентните жители на Европа.  Grinning

Richard Lynn

# 23
  • Мнения: 1 465
Съвсем не съм искала да кажа това. Shocked
А е доста глупаво от един случай да се правят заключения за цял народ.
Сам да мисли този който го е направил колко е интелигентен Wink

# 24
Съвсем не съм искала да кажа това. Shocked
А е доста глупаво от един случай да се правят заключения за цял народ.
Сам да мисли този който го е направил колко е интелигентен Wink

Явно не си прочела последната ми статия, щом не схвана иронията.  Mr. Green

Richard Lynn

# 25
  • Мнения: 1 465
дай линк за тази статия, за да схвана и аз Laughing

# 26
  • Мнения: 345
Фета,Митакос,Патрос,все български сирена,изнасяни от гърците.
Моцарела,а и българско сирене в тенекии,продавано от турците в Германия.
ммм да само фета признавам  Peace

# 27
  • Мнения: 7 837
Поля, ето я статията за откритията на г'син професора Лин  Grinning

# 28
  • Мнения: 6 167
уха, какъв въпрос.
моя девиз е ' колкото по-миризливо, толкова по-вкусно'
тоест, ям всичко ( и ми личи).
не обичам ементал - няма вкус.
но и него го ям, като едно добро прасе.

# 29
  • Мнения: 1 645
Синъо сирене,Бри,Камемберт,Горгонзола,Моцарела....
Българското краве,Дунавия и Крема сирене....

Тук е пълно със всякакви разновидности кашкавали и сирене и си хапвам с удоволствие от всичките.

Общи условия

Активация на акаунт