Любовните разочарования на сина ми

  • 17 459
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Аз знам един само самотен, даже подозирам, че е и девствен - на крехката възраст от петдесетина години. Добър човек, внимателен. Живее с мама. Иначе работи, изкарва пари. Това е най-нерешителният мъж, когото съм виждала в живота си. Винаги е в поза "чудя се". Все разправя за някакви случки, дето аха-аха да стане работата, и той изведнъж вижда някакъв фатален недостатък, и после се благославя, че не е нарпавил и тоя път фаталната грешка. А се интересува от жени, мята погледи по улиците, коментира разни актриси. От друга страна познавам истински говеда, около които рояци жени, при това доста качествени като въшност и ум.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
Този мой роднина е доста хубав на външен вид и е с лек характер, не е задник, но е ужааааааасно несериозен и безхаберен, безперспективен и разглезен.
Ееее хубав с приятен характер винаги се котира, въпреки че е разглезен и има нужда от обгрижване.

# 122
  • Мнения: 2 811
Този мой роднина е доста хубав на външен вид и е с лек характер, не е задник, но е ужааааааасно несериозен и безхаберен, безперспективен и разглезен.
Ееее хубав с приятен характер винаги се котира, въпреки че е разглезен и има нужда от обгрижване.
Абе приятелката му ходеше по бригади да ги  храни...мани ти. Здрав прав, пръст о пръст не удря, патология е неговото. Престави си да ти мине младостта с такъв мъж, ти да го храниш.

Блек, и аз и аз!

# 123
  • Мнения: 11 535
Rossalina70, сънът ви е на 18 и не е нито първото, нито последното момче, което да е нямало сексуални контакти и сериозна връзка до тази преклонна връзка. Въобще къде е трагедията тук.

Също така не се косете толкова дали е чукал или не, а имате сериозно основание да подозирате, че сина ви има най-малкото характеропатия или недай боже по-сериозен ментален проблем. Агресията, приказките и ВАШАТА  Shocked реакция на откровените му глупости са шокиращи. /поне за мен/. И двамата трябва да се срещнете с психолог и с психиатър и това не е обида, а е важно за бъдещео на сина ви и за доброто на отношенията ви. Грешно сте изградили основите на взаимоотношенията си с този млад мъж, по този начин създавате грешна представа в него за взаимоотношенията между половете и най-вече в една връзка. Изключително важно е той да учи далеко от Вас, а Вие сериозно да поговорите със специалист как да повлияете на характера му и светогледа му, защото това което описвате е един бъдещ стар ерген - самотник - гадняр.
Съжалявам, че думите ми ви нараняват, но ако искате да спасите детето си и не искате да е сам до края на дните си ви трябва компетентна помощ и правилна самооценка на това, което се случва.

П.П. Не виждам и какъв е проблема с бокса. Там се изразходва агресия и е спорт, а не улично меле, в което се чупят кокаляци. Моя мъж също тренира бокс, а си счупи ръката като водеше дребната на балет миналата зима.

Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 22:54 от the Дорис

# 124
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз пък изобщо не съм сигурна. Страната е пълна с мъже, които никоя не ги иска. Защото са задници. Ако поне са финансово подплатени задници може, ама ако не са - имат проблем.
Това са мъже, нямали късмета някой да им разясни що е туй жена и каква е нейната същност.
Цитат
Аз имам приятелки, заради които мъжете са готови да се самоубиват, а спането на килимчето пред вратата и за нищо го нямат. Някои жени го могат.
Да, могат го, но не мисля, че са за завиждане.
Щом караш някого да ти спи на килимчето, дали си способен да изпитащ онова чувство- на пърхащите пеперуди? newsm78

# 125
  • Мнения: X
Споделя с майка си кога и как мастурбира и на кого искал да счупи носа, защото чукал бившето му гадже...
Работата е ясна. Момчето се "прави" на майка си, както би се "правил" на някоя мадама. Едипов комплекс му се викаше май.

Общи условия

Активация на акаунт