Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~65~

  • 36 386
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 621

Малко ме притеснява обаче Несли като порасне да не вземе да забрави за Кадир  newsm17
Той да не се мота много  Naughty
Тая па почна кат нумероложките ooooh! Mr. Green
То е заразно кат грипа  Mr. Green

# 31
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Боре Hug Heart Eyesи аз ги гледах.Че в една серия се взеха два пъти hahahaчудо.Харесаха ми-сега да видим-какво ще следва? Наща череша нал стана патронка-мъжо и дано е на нейната страна (ма и там ще има разни недоразумения-инак трябва да свършва.Пък той сега му започна втори сезон

# 32
  • Мнения: 5 591
Добър вечер!


Ренка  Hug Heart Eyes Миме  Hug Heart Eyes  Хапчо Hug Heart Eyes Боре  Hug Heart Eyes Меги  Hug Heart Eyes Васе  Hug Heart Eyes Ирка  Hug Heart Eyes Терзи  Hug Heart Eyes БуМич  Hug Heart Eyes Линде  Hug Heart Eyes

Еве  Hug Heart Eyes саол за хабера   bouquet Ас калдъ до старта на "Кара севда"   Simple Smile Успех на екипа на дизито.
Еве  чок тешекюлер и за превода на  15 епизод на "Любов под наем" .Страхотен екип сте  newsm51 newsm51 newsm51

# 33
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Няма забрави тя, да не е Кирчо, за да забрави от къде е тръгнала  hahaha hahaha hahaha

# 34
# 35
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Лава Hug Heart Eyesсега по стар даваха нов трей за кара ашка-новия ревнувал наща и други екстри-не съм ги гледала

# 36
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Добър вечер!


Ренка  Hug Heart Eyes Миме  Hug Heart Eyes  Хапчо Hug Heart Eyes Боре  Hug Heart Eyes Меги  Hug Heart Eyes Васе  Hug Heart Eyes Ирка  Hug Heart Eyes Терзи  Hug Heart Eyes БуМич  Hug Heart Eyes Линде  Hug Heart Eyes

Еве  Hug Heart Eyes саол за хабера   bouquet Ас калдъ до старта на "Кара севда"   Simple Smile Успех на екипа на дизито.
Еве  чок тешекюлер и за превода на  15 епизод на "Любов под наем" .Страхотен екип сте  newsm51 newsm51 newsm51

 




ооо има превод4е ли...много благодаря и аз. тъкмо се 4удех , какво да гледам  Hug  Hug Hug Hug Hug
подхванала съм 2 книги да заместя дизитата, ама такива радикални промени ми действат зле  Joy Joy Joy Joy Joy
тия 4ерешки така и не можах да ги гледам....тоя бокс ми разказва играта, а само там ги имало  ooooh!

# 37
  • Мнения: 22 036
Няма забрави тя, да не е Кирчо, за да забрави от къде е тръгнала  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Боре  Hug Heart Eyes Лаве  Hug Heart Eyes

Ирко  Hug Heart Eyes Искам да те питам само... забелязваш ли нещо на тази снимка  Crazy Laughing

и ke само на тази де, ама това ми попадна в момента...

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 22:31 от Еванджелин

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Боре Hug Heart Eyesи аз ги гледах.Че в една серия се взеха два пъти hahahaчудо.Харесаха ми-сега да видим-какво ще следва? Наща череша нал стана патронка-мъжо и дано е на нейната страна (ма и там ще има разни недоразумения-инак трябва да свършва.Пък той сега му започна втори сезон
Миме Hug Heart Eyes,да бее Party,и то мн.хубаво  се взеха Party Laughing.Ще има  сигурно недоразумения,няма как Grinning.Четох,че щели да преживеят и да се справят с мн.нови приключения Laughing.Ами дано поне не ги разделят Grinning.А ти знаеш ли,че и те били двойка в реала Laughing?
Тоя народ снима,снима и се залюби на сета и от виртуала,ади в реала  Laughing Laughing Laughing.

Рени Hug Heart Eyes Heart Eyes,Лава Hug

Еве Hug Heart Eyes,Васе Hug Heart Eyes,мн.ви благодаря и  на др.преводачки за Ягодките и Ашка newsm51  newsm51 newsm51 newsm51!

Меги Hug Heart Eyes

# 39
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Няма забрави тя, да не е Кирчо, за да забрави от къде е тръгнала  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Боре  Hug Heart Eyes Лаве  Hug Heart Eyes

Ирко  Hug Heart Eyes Искам да те питам само... забелязваш ли нещо на тази снимка  Crazy Laughing

и само на тази де, ама това ми попадна в момента...
От тая брадатка, ми се губи очарованието, ама хубавото си е хубаво, ръкъта бе много ясно, той само зарад нас ходи с къс ръкав ша знаеш  Naughty

# 40
  • Мнения: 30 820
Няма забрави тя, да не е Кирчо, за да забрави от къде е тръгнала  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Боре  Hug Heart Eyes Лаве  Hug Heart Eyes

Ирко  Hug Heart Eyes Искам да те питам само... забелязваш ли нещо на тази снимка  Crazy Laughing

и само на тази де, ама това ми попадна в момента...
От тая брадатка, ми се губи очарованието, ама хубавото си е хубаво, ръкъта бе много ясно, той само зарад нас ходи с къс ръкав ша знаеш  Naughty
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 22 036
Няма забрави тя, да не е Кирчо, за да забрави от къде е тръгнала  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Боре  Hug Heart Eyes Лаве  Hug Heart Eyes

Ирко  Hug Heart Eyes Искам да те питам само... забелязваш ли нещо на тази снимка  Crazy Laughing

и не само на тази де, ама това ми попадна в момента...
От тая брадатка, ми се губи очарованието, ама хубавото си е хубаво, ръкъта бе много ясно, той само зарад нас ходи с къс ръкав ша знаеш Naughty
мхм, тъй ще е само  Whistling Laughing

# 42
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Боре Hugне знаех.Ма се радвам и за тях. Вай бе-те не останаха свободни бе-ашкъмчетата ми едно по едно си фашат екранните партньори. Ма за черешовите и ягодките се радвам  bouquet

# 43
  • Мнения: 30 820
Фрагман Peace

# 44
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Еви-сърдечни благодарности и от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт