За лотариите и печалбите

  • 206 549
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 125
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Защото има много нагли измами при печелене на големи печалби.  

 Преди три - четири месеца хлапе 15 годишно  от дом за сираци спечели 100 000 лв. и възпитателят му взел билета и рег. със свои данни.  

Сега уж някакви журнолисти му осигурили адвакат и хлапето съди възпитателя- аме едва ли ще получи нещо.

# 1 126
  • Мнения: 31 786
Ясно. Мерси. Аз си помислих, че е  нещо свързано с измама, но нали ако спечеля, билета ще си бъде в мен. Но такъв вариант не ми хрумна.

# 1 127
  • Мнения: 5 263
Питам се с какво право искат ЕГН за регистрация? Защо са им ЕГН-тата на хората?
С хазартните игри е така.

# 1 128
  • Мнения: 9 443
Всеки път отварям тази тема с мисълта, че някой ще се похвали, че е спечелил повече от 1000 лв., но не. За мен тези билетчета са си истинска измама с цел набавяне на бързи пари. Как пък един мой познат не се похвали, че е спечелил?

# 1 129
  • София
  • Мнения: 11 494
Е аз вече 2 пъти писах, че колега спечели 50 000. И напусна. Даваха го по телевизията с чека.

# 1 130
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Всеки път отварям тази тема с мисълта, че някой ще се похвали, че е спечелил повече от 1000 лв., но не. За мен тези билетчета са си истинска измама с цел набавяне на бързи пари. Как пък един мой познат не се похвали, че е спечелил?

Обещавам че ако спечеля 10 000 + лв.  ще пиша веднага или колата от вип клуба - имам всеки месец по около 1400 до 1800 участия за колата от година и половина....или там когато разрешат....нали след излъчване на записа по Нова тв.  чак тогава разрешават да го оповестих във фейсбук - интернет.

# 1 131
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Всеки път отварям тази тема с мисълта, че някой ще се похвали, че е спечелил повече от 1000 лв., но не. За мен тези билетчета са си истинска измама с цел набавяне на бързи пари. Как пък един мой познат не се похвали, че е спечелил?

Обещавам че ако спечеля 10 000 + лв.  ще пиша веднага или колата от вип клуба - имам всеки месец по около 1400 до 1800 участия за колата от година и половина....или там когато разрешат....нали след излъчване на записа по Нова тв.  чак тогава разрешават да го оповестих във фейсбук - интернет.

Значи правят запис и след това?Това означава,че хората печелят много по-рано,така ли?

# 1 132
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Да - след като спечелят минават поне три седмици докато обяват по Нова тв.

# 1 133
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Е аз вече 2 пъти писах, че колега спечели 50 000. И напусна. Даваха го по телевизията с чека.

И напуснал?Лелеее....

# 1 134
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
И аз ако спечеля, ще ви уведомя Grinning

# 1 135
  • Мнения: 7
Който играе печели, който не играе не печели.

# 1 136
  • Мнения: 6 529
Всеки път отварям тази тема с мисълта, че някой ще се похвали, че е спечелил повече от 1000 лв., но не. За мен тези билетчета са си истинска измама с цел набавяне на бързи пари. Как пък един мой познат не се похвали, че е спечелил?

И аз така мисля

Печата се много по-голям тираж от посочения и с много по-малко печалби, но нали няма как да проверим, се залъгваме. Някои повече, други по-малко

# 1 137
  • Мнения: 3 887
Е аз вече 2 пъти писах, че колега спечели 50 000. И напусна. Даваха го по телевизията с чека.

И напуснал?Лелеее....

Това е много малка сума за "оправяне" на целия му живот от тук насетне, защо е напуснал?

# 1 138
  • София
  • Мнения: 11 494
Знам ли го, толкова му е акъла явно.
Не съм споменала, че съседът ми пък спечели кола. Но беше преди няколко години.

# 1 139
  • Мнения: 2 681
Е аз вече 2 пъти писах, че колега спечели 50 000. И напусна. Даваха го по телевизията с чека.

И напуснал?Лелеее....

Това е много малка сума за "оправяне" на целия му живот от тук насетне, защо е напуснал?

Мой колега, млад човек също спечели 100 000 лв. преди 2 год.
Добави си заем, купиха с жена му апартамент и обзавеждане и напусна.
Но отиде на друга, по-добре платена работа.
Търсел е, просто събитията съвпаднаха във времето, работят си двамата и до сега.

Общи условия

Активация на акаунт