За лотариите и печалбите

  • 206 792
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 350
  • София
  • Мнения: 62 595
Интересно, как всички изведнъж се изнанедаха от съществуването на тази лотария колко била тъмна!

# 1 351
  • Мнения: X
Малко грубо, но пък вярно и забавно видео за лотариите...
На английски Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=3WYHtQprLaA

# 1 352
  • Мнения: 18 377
Вижте сега, аз като виден почитател на хазарта Innocent, съм вземала и билети от тотото. Ще ме прощават, ама като ги триеш, една страхотна пепел се посипва навсякъде, че и ръцете ти цапа. Не, при лотарията не е така, по-друго е покритието на билета явно. И лично аз от тотото мнооого рядко да спечеля. Аз пък не вярвам на спортния тотализатор, че там всичко е у ред.

# 1 353
  • Мнения: 32 282
Lorelada, и в държавното тото не са в ред нещата.
Изчислено е и там. Имах познат, който 20 години е работил в тотото и ми каза, че и там всичко е фалш.
С една дума пускат се чат пат някакви суми да спечелят хората за да имат надежда останалите, че и тях може да ги огрее.

# 1 354
  • Мнения: 5 852
Никога не можах да повярвам на тези хазартни игри като Национална лотария, Спорт Тото и т.н. Доказа се моята теория, че тези игри са фалшиви. Манипулират бедните хора. Печелят на техен гръб. Понякога позволят на някои хора да спечелят някаква сума, само и само да не се откажат да играят. Всеки иска да спечели и да си оправи живота, но това не е начинът. От такива игри човек не може да си оправи живота. Това се нарича "празен" късмет!

    Същата теза съм изказвала на баща ми, който играе Спорт Тото от 30 години и досега е спечелил някакви дребни суми.

# 1 355
  • Мнения: 32 282
Jennifer_w, имам познат от родния си град, който спечели 500 000 лв.
Един колега от държавното тото спечели 20 000 лв.
Друга позната 50 000.
Но човек не бива да разчита на това, да се вманиачава и да си профуква парите.
Едно е да дадеш 5 лв месечно да си опиташ късмета, друго е да дадеш много повече.
Има хора печелят. Друг е въпросът на кой ще се падне. И дали наистина съществуват обяваните печалби или са много по-малко.
Ами значи се ориентирам към държавното тото тогава.
Преди националната така правех. Купувах 1 фиш за стотинки и едно билетче за търкане.

# 1 356
  • Мнения: 896
От тото 2 се отказах като спечелих 4-ка и наградата беше нещо от сорта на 20-30 лева. Вярно че наградите ги пише, но чак когато спечелих осъзнах  че се самозалъгвам.
От националната лотария имам познат с 5000 награда и си ги взе.
Според мен там лъжат с малките награди. Ако погледнете на гърба най-малките печалби от 3, 5, 10 лева са на стойност десетки милиони. Там е много трудно да се проследи печалбата дали отива в реален човек или не.

# 1 357
  • Мнения: X
Проблемът с билетите за търкане на тотото не е, че не ги знаем. Аз купувам на майка ми билети, тя няма пари.  Разумна е, винаги си заделя за сметките, но не й остават излишни. Затова й подарявах билети. В един момент реших да купувам от тотото, защото е държавно, а не да пълня джобовете на някаква мутра. Даже с втория билет от търкане от тотото спечелихме 100 лв. Но според майка ми те не са интересни. Кръстословиците на националната лотария били интересни, а кръстословиците на тотото не били. И другите игри не харесва - не били интересни. Дали лъскавия вид, дали някакво самовнушение, не знам. Вероятно много хора са така.

# 1 358
  • Мнения: 32 282
Има интересни билети за търкане и в държавното тото.
От самото тото да съм печелила 2-3 тройки до момента.
Веднъж за малко да спечеля петица.
Използвах няколко години едни и същи числа. Винаги пусках 6/49. Ама си викам я с тия числа да пусна фиш 6/42.
Глупаво решение. Оказа се, че с моите числа този път имаше петица в 6/49 Mr. Green

# 1 359
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Според отговор от админ. мейл на 7777.бг.  - "законът на Валери Йорданов"влизащ в сила от 12 февруари 2020  е така написан че никоя частна компания не може да продава и организира  лотарийни игри.
Само държавният спортен тотализатор е с разешение да разпространява лотарийни игри.

За онлайн игри няма ограничение и сайта на националната лотария ще продължи да съществува  с още повече онлайн игри от другия месец.

# 1 360
  • София
  • Мнения: 35 308
Една баба нахалстваше в ИзиПей, касиерката й обясняваше на висок глас -"няма, край, приключихме с билетите ние". Гледам и касите във Фантастико изчистени, ще спрат да ми докарват киселини от предлагане.

# 1 361
  • Мнения: 896
Вчера някаква жена си купи от лафка. Във фантастико също имаха на касата, ама не питах дали продават и дали изплащат печалби.

# 1 362
  • София
  • Мнения: 35 308
Днес вече нямат Simple Smile

# 1 363
  • София
  • Мнения: 14 796
Приключиха пунктовете на НЛ
Скрит текст:

# 1 364
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
И типично по български  - едва преди 30 мин.  свалиха от сайта всичко за тегленото на всекидневното лото 6 от 47 от 19.30 ч.....абсолютно малоумие....
няма да се очудя ако до обяд не са събирали дори още фишове и пари!

Стоят още месечните големи награди от регистрирани  непечеливши билети за 2 март....но ме съмнява че от сряда ще ги свалят и тях.

Иначе тото пунктовете на държавното тото и днес празни.

Общи условия

Активация на акаунт