самотна майка-социални помощи

  • 18 741
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте мами.
Аз съм самотна майка. Февруари месец се наложи ( принудена) да напусна работа, но бременна в 5 месец. Тъй като имах проблемна бременност. Юни месец родих едно прекрасно момченце. С помощ на сестра ми и майка ми успях да се справя досега. Вече трябва да се взема в ръце и да продължа живота си с моето съкровище. Тъй като след като се роди имаше малки проблеми с главата му ( изкривена в задната част )  не съм се интересувала за нищо. Не мога да получавам майчинство.за детски също не съм сигорна.  Та въпросът ми е. Ако някой е на ясно с цялата бирокращина  с помощите които мога да получавам, защото не мога вечно да чакам на сестра ми и майка ми.и те си имат свой живот.

# 1
  • Мнения: 11 569
Мисля че имаш право на социално майчинство, на детски- със сигурност, и еднократна помощ за раждане на дете.

# 2
  • Мнения: 7 779
"самотна" майка не си.
има няколко теми в които се коментира точно това , за което питаш.

# 3
  • Мнения: 12
Мисля че имаш право на социално майчинство, на детски- със сигурност, и еднократна помощ за раждане на дете.
Благодаря за бързата реакция. Към социални грижи ли трябва да се обърна за всичко това

# 4
  • Мнения: 12
"самотна" майка не си.
има няколко теми в които се коментира точно това , за което питаш.

Знам ,че има подобни теми . но са направени като теми много отдавна и не знаех кое важи все още и кое не.

# 5
  • Мнения: 11 569
Към социалните- да. Там най- добре ще ти обяснят каквото те интересува. Peace

# 6
  • Мнения: 5 513
Детето припознато ли е от бащата?

# 7
  • Мнения: 7 779
"самотна" майка не си.
има няколко теми в които се коментира точно това , за което питаш.

Знам ,че има подобни теми . но са направени като теми много отдавна и не знаех кое важи все още и кое не.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=1521

доста актуална тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=821287.0;topicrefid=20

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 20:03 от bongo_2007 ®

# 8
  • Мнения: 25 621
А бащата? Нали заради него си се върнала в България?

# 9
  • Мнения: 12
Детето припознато ли е от бащата?

не,бащата се отказа от него. поиска го след това да го види и искаше да го гледа но сега пак съм сама. ЕДИН КОЛУМБЙСКИ СЕРИАЛ....

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 22:40 от asimeonova80

Общи условия

Активация на акаунт