Лек за зачервено разранено дупе

  • 4 924
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 059
Ние и сега сме си на здраве. А по едно време му миехме дупето с калиев перманганат и не сме имали никакви проблеми.

# 76
  • Мнения: 1 059
Здраве

# 77
  • Мнения: 1 382
кремчето на Мустела за смяна на пелените е наистина ефикасно.След като се подсече един път го взехме и от тогава не сме имали проблем с това  Peace

# 78
# 79
  • Мнения: 1 382
Витамин бариерния на Мустела,но мъжът ми е взел и някакъв за ранички на бюбхен.Като свърша единия почвам другия  Peace

# 80
  • Мнения: 271
и ние имахме този проблем.направо му се беше олющила кожичката.педито каза да мия дупенцето при всяка смяна на памперсите и ми изписа дактакорт крем.маже се 3 пъти дневно-10 дни даже и да мине.а иначе минава след няколко мазания.супер е

# 81
  • Мнения: 414
Аз при мойте бебета установих, че когато са новородени се подсичат докато им свикнат дупетата с пампата. Тогава мажех с крем "Бочко", съвсем евтин и ефикасен е, още до вечерта се оправяха. Не съм го отмивала старателно като съм ги миела, а клепах богато.

След това като поотраснаха и подсеченото ставаше от някоя определена храна дето е в акото, тогава минаваше веднага с един най-обикновен сирийски вазелин (на него пише Pure Petroleum Oil)от аптеката (има ги почти навсякъде), един безцветен и безмирисен е, в пластмасови правоъгълни кутийки, струва стотинки. Между другото за този вазелин съвсем случайно прочетох в един американски форум, една майка беше писала че подсечено дупе минавало веднага от Петролиум Оил и аз взех че намерих такова вазелинче и тук Simple Smile С това вазелинче също клепам богато и до няколко часа дупето е като ново Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 668
кремчето на Мустела за смяна на пелените е наистина ефикасно.След като се подсече един път го взехме и от тогава не сме имали проблем с това  Peace
Да , обаче аз имам предвид крема не който е против подсичане , а този за вече подсечено дупе . Помага и при доста тежки случаи .

# 83
  • Мнения: 468
И на нас ни е болна тема дупето. Разполагаме с: Бейби Тан /зверски се обрива от него/, крем за дупе Джонсън, Павлодерм, на Мустела и двата за дупе, Здраве, Бочко, някакъв правен в аптека, балсама на др. Тайс, Бюбхен - крема за дупе и друго мисля нямаме newsm78. При нас май е от това, че сме алергични към почти всички памперси, а тези които понася честичко се изчерпват от търговската мрежа. Оправя се с Тридерм - кортикостероид+клотримазол/противогъбично/+антибиотик, пробвали сме и други лекарства, но без успех. След като се пооправи най-добър за поддържане се оказа Бочко, но това е само за моето дете...
Бързо да се оправяте!

# 84
  • Мнения: 2 959
В началото използвах Пенатен, а сега майка ми ми донесе Здраве и съм много доволна от него. Освен това понякога слагам на дупето и на свивките малко Вазелин.

# 85
  • Мнения: 2 498
Павлодерм  newsm10

# 86
  • Мнения: 1 645
Много съм доволна от Цикалфата на Avene.
Онзи ден се беше подсякъл,и след 2 - 3 дни мазане му мина.
До сега винаги ни е помагал  Peace

# 87
  • Мнения: 1 190
Дупето на Вили също беше много зачервено - няма да разказвам историята, пробвах какво ли не... помогна ми само и единствено домашно приготвен крем от мас и невен Peace

# 88
  • Мнения: 214
Nivea и Бочко. Всичко дето има цинк в него би трябвало да свърши работа.

# 89
  • Мнения: 2 271
Мажа и до сега със Здраве превантивно на всяка смяна на памперса.Един път се подсече и ми препоръчаха Бейби тан.Намазах я,а тя запищя от болка.30 минути не можах да я успокоя.Но дупето не се промени.Мина и от Здравето за няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт