PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 5/

  • 96 935
  • 761
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 871
Здравейте,  очаква ли се скоро крема от невен да бъде наличен?

# 526
  • Мнения: 767
Момичета видяхте ли съобщението на сайта.
"Промени в продуктова линия на Phytocode 

В следствие на промяна на портфолиото на козметика Phytocode, се преустановява производството на козметична линия Rosa Damascena.  Произведените продукти ще се продават до изчерпване на количествата.

Вече са преустановени продажбите на козметичните комплекти ( Travel set, 20+; Travel set, 35+ и Trave lset, 45+) и на Лосиона за сваляне на грим в разфасовка 125 мл."

Ето от това се притеснявах,  какво ще правя като се спре производството на любимите ми продукти. Знам че не мога да променя нещата но искам да споделя. Открих продуктите на Фитокод първо пробвайки Лосиона за сваляне на грим , после реших да пробвам измиващия гел и така едно по едно намерих идеални за моята кожа продукти, а сега ще трябва пак да се чудя , лутам и изпробвам, Много ми е мъчно.

# 527
  • Мнения: 103
Предполагам, ще ги заменят с още по-хубави!

# 528
  • Мнения: 1 008
Аз имам същия проблем с лосиона за тяло и душ-гела. Толкова много ги харесвам!
Душ-гел все намирам накакъв, но на лосиона за тяло не мога и не мога да намеря заместител.
Толкова е комфортен за кожата ми, толкова ми е приятен като консистенция, като аромат (аз много мразя бяла козметика със силен аромат)... Имам още някое милилитърче от него и го ползвам мнооого пестеливо.

# 529
  • Мнения: 767
Аз мислех да се запася, но това не решава проблема, защото запаса ще свърши и после пак същото.  smile3518

# 530
  • Мнения: 748
Момичета в Бургас на този адрес в Изгрев който е даден има ли фирмен магазин?И въобще в Бургас предлага ли се марката в реален магазин?

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 805
Адресът в Изгрев, мисля, че е регистрацията на фирмата. Адресите на магазините са:
ул. Александровска 104
ул. Алеко Богориди 42 ( партер на х-л Плаза )
и офиса на фирмата:ул. 6-ти септември N 6 - партер
Фирмен магазин няма.С една дума в Бургас местата на предлагане са кът!

# 532
  • София
  • Мнения: 560
Доколкото ми е известно, не е проблем да отидеш до офиса им и да си вземеш продукти от там. Обади им се на посочения телефон и се разберете кога са там.

# 533
  • Мнения: 3 871
 Rolling Eyes надявам се,  че ще има нова продуктова линия, дано се включи някой от фирмата и внесе оптимизъм........няма вече лосион и душ гел, сега ако остана и без тоник и  дневно кремче  Rolling Eyes,  остава само red out

# 534
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
О, това не е добра новина - дано има нещо ново, не просто да се спрат продуктите като цяло Praynig

# 535
  • Варна
  • Мнения: 5 926
Неприятна новина  Sad
Дано има повече информация скоро.

# 536
  • Мнения: 715
Супер, ще има нови продукти за нищене и експерименти Praynig!
Зимата е кофти сезон за кожа, коса и ...нокти. Имам доста нестандартно прделожение, касаещо маската и балсама за коса и... ноктите ни. Ако имате сухи, цепещи се нокти, ако се лакирате често или ако просто искате да предпазите ноктите си, намажете ги със съвсем малко от, за предпочитане, маската, ако пък имате от балсама, пробвайте него за целта. И двете работят.
И преди да решите, че ме е пернал токът Joy, просто опитайте. 5 минути след като се намажете, погледнете ноктите си. Вероятно ще забележите, че част от продукта е попил и на места нокътната плочка изглежда суха, все едно не е била мазана. След още 10-на минути измийте ръцете си само с вода. Най-удачно е да се прави вечер, преди лягане, за да не се ползват след това сапуни и други почистващи препарати. Естествено на нелакирани нокти. И, подчертавам, не всеки балсам или маска за коса стават, но двата продукта на Фитокод са друга работа, заради фосфолипидите. Не се шегувам Simple Smile.

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 805
Аз няма да се запасявам с продукти. Вярвам в създателките на Фитокод и мисля, че това, което ще предложат ще е още по-добро.

# 538
  • Мнения: 326
В следствие на промяна на портфолиото на козметика Phytocode, се преустановява производството на козметична линия Rosa Damascena. 

Цялата линия ли?!

Това не са ли на практика всички продукти за лице, с изключение на ред аут?  Shocked

Кажете ми, че не съм разбрала правилно...  Praynig

# 539
  • Мнения: 47 352
Тук са по серии, тези за косата, интимните, кремът с невен и ред аута са извън Rosa Damascena.

Много ми е странно обаче. Какво е това портфолио, което ще спре толкова купувани продукти?

Общи условия

Активация на акаунт