Кое повече изтощава косата?

  • 6 581
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Според мен русото - т.е. кичурите

И за мен със сигурност е това Peace но все пак зависи от поддръжката  Wink

# 16
  • Мнения: 6 155
Кичурите Confused

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Важно е и как подържаш косата си.


Абсолютно.

# 18
  • Мнения: 870
Зависи от фризьора и от косата ти дали ще ти е изтощена.В момента съм с руси кичури,и въобще не ми е изтощена косата FlutterВажно е и как подържаш косата си.

И аз съм от няколко години с руси кичури, косата ми е доста тънка, но никога не е била изтощена

# 19
  • Мнения: 5 103
Зависи от доста неща според мен.
Но кичурите може би повече /защото има обезцветяване/.

# 20
  • Мнения: 992
Зависи от фризьора и от косата ти дали ще ти е изтощена.В момента съм с руси кичури,и въобще не ми е изтощена косата FlutterВажно е и как подържаш косата си.

И аз така мисля.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Кичурите разбира се.На два пъти вече се убеждавам и май няма да потретвам. Naughty

# 22
  • Мнения: 5 391
На мен кичурите не ми се отразяват пагубно и косата ми си е все така жива.
Мисля, че боядисването ежемесечно изтощава повече Peace

# 23
  • Мнения: 379
Според мен разликата е в процента на оксиданта, колкото по- малък е % толкова по- малко се изтощава косата. А и ма и още нещо когато си на кичури можеш да изкараш поне 4-5 месеца до следващите, а с боядисване на цялата коса не можеш, поне за мен е доста грозно да ти се виждат корените( особенно когато си рус и косата ти е тъмна Sick)

# 24
  • Мнения: 327
И аз съм на мнение, че русите кичури изтощават повече. Бях руса доскоро, и косъма ми се беше много изтънил и косата ми изглеждаше доста по-перушинеста... Сега съм с черна коса и наистина косъма ми се възстанови, укрепна и косата ми изглежда "жива". Въпреки това с руса коса се харесвам повече и мисля пак да се изрусявам но по-постепенно. Това е въпрос на възприемане и харесване. Така че ако искаш да си с кичури - давай!!!

Общи условия

Активация на акаунт