Ето ни и нас сега с малки ЮЛСКИ слънчица (2)

  • 37 279
  • 662
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 720
На Вики му увеличих папкането на 160мл,като все още редувам хранения и давам по 150.До скоро му давах по 150,и на някои хранения по 130мл.Започна да си изяжда всичко,всеки път и като дам 130 изглежда нещастен  Joy,пследният път като свърши млякото ревна и реших да увелича дозата.Сега е доволен вече.
Mrs.Turner / Samberg при нас като не стига млякото реве и се сърди като си изпие всичко,а не огладняваше по-рано.Но при всяко бебче може да е различно.

Аз сега се опитвам да науча дребчо да се занимава сам.Нали преди постоянно ревеше и ако не му прекъсна мрънкянето в зародиш ставаха истерии,посиняване,недишане...Та го научих че съм му личен шут и постоянно го забавлявам и не се отлепям от него като е буден  ooooh!Сега опитвам лека-полека да го уча да остава сам да си играе,ама е трудно.Имам известен напредък де,успявам да излизам от време на време на терасата да пуша а той си играе сам през това време.
След като кърмата ми спря окончателно изчаках 2 седмици,да съм сигурна че това е краят и пак си пропуших,че през бремеността и докато кърмех не пушех ,разбирасе Crazy

Петя a.k.a. Jasmine_ тези чесалки изглеждат удобни,къде ги видя?

# 61
  • Мнения: 239
Силве, след всяко лечение ми изписват овули или гел, който съдържа млечно-кисела бактерия. Това повишава издръжливостта на влагалището на бактерии и гъби, и прави средата с точното ph и влажност. На мен най-добре ми действа сана гел за 4 апликации (има и с Sunglasses.

# 62
  • Мнения: 188
На Вики му увеличих папкането на 160мл,като все още редувам хранения и давам по 150.

Аз сега се опитвам да науча дребчо да се занимава сам.Нали преди постоянно ревеше и ако не му прекъсна мрънкянето в зародиш ставаха истерии,посиняване,недишане...Та го научих че съм му личен шут и постоянно го забавлявам и не се отлепям от него като е буден  ooooh!Сега опитвам лека-полека да го уча да остава сам да си играе,ама е трудно.
sibil1987, и ние сме така- от седмица сме на 165 мл., дори вечер 180 мл.изпива, защото следващо хранене ми прави след 11-12 часа. И със заниманията е така- аз казвам, че съм му личен аниматор. Днес извадих чесалката за венци, че вече се показа една точица на долен резец, тая нощ беше неспокоен и се буди, а иначе здраво си спи. Чудно ми е- на упътването пише да не се изварява, пък ще я слагаме в уста, а шишетата старателно ги стерилизирам  newsm78

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Да сега разбрах.И на мен след лечението ми изписаха Гинексд на овули.Просто не знаех,че се казва така. Simple Smile

# 64
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Чесалките не се стерилизират термично. В шишетата се слага мляко, сок и вероятността да се развият бактерии е по-голяма. А чесалките често са направени от материали, които не понасят загряване. Мъжа ми беше сложил една в стерилизатора баткото като беше бебе. Извадих я стопена Crazy
Има на Чико течност за студена стерилизация. Ако ви притеснява само миенето с вода слагайте ги в нея Peace
Между другото мъжа ми е леко маниак в това отношение. Миеше на баткото всяка играчка която падне на пода до към възраст 8-9 месеца докато един ден го викнах да види как малкия(лазещ вече усърдно) ближе паркета в хола hahaha hahaha hahaha Думите му бяха леее ама аз днес не съм измил пода Joy Ми детето се погрижи старателно  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 602
Поспаланчо искренно ме расмя с вашия татко. Hug и ние бяхме така с каката всичко се стерилизираше до късно дори играчки съм изварявала, но е вярно че не всичко може да се стерилизира защото не подлежи на високи температури. Сега с Габито съм по спокойна и не съм толко вманячена.
Аз не знам нас зъби ли я мъчат , но като й чешам венците се чуства добре и спира да реве, като спра и пак почва да хленчи. Ще почакаме и ще видим.

Имате много поздрави от Хоуп. Вече са по добре с малкия, но са се научили на ръце и няма време да ни чете и пише.

# 66
  • Мнения: 1 720
И аз изварявам шишенцата,защото млякото е благоприятна среда за развитие на бактерии.Със стерилизатор за микровлнова.И до там приключваме Mr. Green Бибероните ги пускам с шишетата веднъж дневно,другите играчки пластмасови само с вода.Платнените ги пера то време на време и така.Чистя постоянно защото дребчо всичко лапа вече,пък имаме котка  Crazy далече сме от стерилна среда.
Преди малко излизахме с тънко яке и дъждобранче за количката,че трябваше да минем да напазаруваме.
Съз зъбите караме бавно и постепенно.Миналият месец още почнаха да го мъчат,педи каза че венците са подути.От тогава има дни дето си го мъчат,спи неспокойно,буди се,мъчи се за си чеша сам венците.Има дни дето е спокоен.Още от никъде не се е показало зъбче,но на горните кучешки е най-подуто.На мен някога първо ми е избил ляв горен кучешки зъб,може малкият да е нестандартен като мен  Crazy

# 67
  • София
  • Мнения: 664
Здравейте отново от нас! bouquet

Бебка цял ден плаче и от известно време разбрах какво я успокоява - lara fabian je t'aime https://www.youtube.com/watch?v=Gm5S43YC2uo, носейки я и поклащайки я леко - 2 - 3 и се успокоява и заспива. ... Ако искате пробвайте , повярвайте ми има ефект. ... А чешалки, все още не смея да й давам. Peace

Днес след обяда обикаляхме с мъжа ми да гледаме камини, но такива боклуци не бях виждала. #2gunfire Ще продължим да обикаляме. А аз имам косопад. Crazy

Лека засега! bouquet

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 18:49 от Мария Тереса

# 68
  • Мнения: 169
Силве, сигурно говориш за Lomexin еднократна вагинална глобула. Ползвала съм преди и съм много доволна. Слава Богу нямам проблем.

Аз бях с проблеми неизчистена матка до преди две седмици и пиех метергин. Тъкмо спря касапницата и взе, че ми дойде цикъла  Tired Млякото смени вкуса си бебо отказа да яде. Сега се оправи, ама се боря с хиперлактация само в едната гърда  Blush и е много откачено! Хахах едната е като за D чашка, а другата си е B. Много се надявам да не си остане така. Звънях на Ла Лече и налагам със зеле и ще пробвам блоково кърмене...
Към кърмещите мами някоя има ли опит с чесъна и кърменето, че аз похапнах една салатка с чесън и после бебо доста се цупи, та за два дни три пъти му смених вкуса на кърмата и аромата chef

Днес три пъти ръчках количката в дъжда, ама по-добре навън, че вкъщи сън няма! Joy

Голяма любов от това бебе все ме следи да не ме изпусне от поглед и гледа влюбено! Едно време една жена ми каза, че ако искам да срещна идеалния мъж трябва да си го родя... Е, права е била!

Целувки на всички майчици преборили се с болести, усложнения и бебешки неволи.  bouquet

# 69
  • Мнения: 292
Сибил, на томи типи е тази чесалка. Гледам, че я има в хиполенд, а и в по големите аптеки. Всъщност аз проверих на две места на едното чакаха да докарат, а на другото имаше само розова.

# 70
  • Мнения: 253
Към кърмещите мами някоя има ли опит с чесъна и кърменето, че аз похапнах една салатка с чесън и после бебо доста се цупи, та за два дни три пъти му смених вкуса на кърмата и аромата chef
Аз си ям и чесън, и праз, бебо не се е мръщил на вкуса на млекцето Simple Smile Даже съм чела, че при проведено изследване са установили, че по принцип бебетата, противно на всички очаквания, харесват вкуса на кърмата с чесън  Laughing Твоят може да е джентълмен и затова да се мръщи  Wink

# 71
  • Мнения: 1 792
Едно време една жена ми каза, че ако искам да срещна идеалния мъж трябва да си го родя... Е, права е била!
Това и историята на Поспаланчо ме накараха да се смея с глас  Joy Не ме питайте как обяснявах на ММ на какво се смея така  Crazy

За стерилизирането на играчки - е няма как да стане, всичко и постоянно  Tired Аз имам течността за студена стерилизация, но много бавно става. Пък и миенето с топла вода и сапун убива доста от гадинките. Минимум минутка и всичко е донякъде наред. Аз сега се чудя едни със звънчета в тях как да ги измия  newsm78

# 72
  • Мнения: 239
Кристалин по метода проба-грешка. Аз рискувах с една плюшена с дрънкалка вътре и като изсъхна пак започна да дрънчи. Сега всички плюшки с дрънкалки ги мятям смело в пералнята. Виж ако има някакъв механизъм (латерна или вибрация) не трябва да се мокри и я почиствам само повърхностно.

# 73
  • Мнения: 1 720
АЗ пък изобщо не помислих че играчките с механизъм биха се повредили и всичко слагам в пералнята.Изпрах две различни вибриращи играчки и нищо им няма-вибритар си Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 750
По повод раждането на идеалния мъж онзи ден прочетох следното: Мислех, че не се е родил мъж, който да ме командва. Наивна бях, оказа се, че самата аз съм го родила Joy а аз цели двама hahaha

Общи условия

Активация на акаунт