Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 978
  • 786
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
      Лесно е да го кажеш ! Това е още по-дълга история ! В основата е , че бяхме надстроили етажа на моите родители и точно за етажа беше всичко !  Преместих се долу , а  той продължи !Оказа се , че организацията за защита  на застрашените жени предлага работа и квартира ,което не ме устройваше! Щях да оживея / може би / , но в нелегалност ! От тази организация ме подведоха , че могат да ми помогнат да работя в чужбина , за да се разведа и си купя дом на далече ! Оказа се, че жената , която трябваше да ми помогне е шеф на психиатрията ! Убеждаваше ме да се срещна с  психолог ! Подчерта - психолог , не психиатър !Вече бях убедена , че  той може лесно да ме вкара в лудница , искаше само да отида при негов психиатър ! Проучих нещата и разбрах , че "неговия " психиатър е майстор . с помоща на негова колежка по принудителното лечение на психично болни ! Аз имах симптомите за лудницата / според тяхните учебници по психиатрия / Имала съм "внушения" , как да докажа , че е истина ? Прочетох и за друг симптом : лудите искат да отидат в чужбина , за да оцелеят !Спаси ме прокурора и не успя да ме вкара в психиатрия ! Ако бях казала в молбата , че се е опитвал да ме унищожи , щях да подкрепя симптомите , че имам внушения ! Да ама не ! Писах , че само ме е заплашвал !  Продължи с други средства ... Да ама не !   Успях да замина , да си купя дом на 200 км. далече

# 61
  • Мнения: 137
Във ФБ на страницата на Елвира има даден импулсен телефон. Някой изкушил ли се е да си побъбри с нея?
Аз съм се обаждала,само да знаеш че е доста скъпо
Файда?
Беше миналата година и след разговора до преди два месеца/писах и за пореден път и за пореден път ми каза същото което и тогава/тайно се надявах да не е права,но уви...

# 62
  • Мнения: 7
Здравейте .. четох.. търсих.. не откривам. Загубих много близък за мен човек и търся медиум, който се свързва с духове. Май гледам повече TLC. Надявам се да има такъв човек. Видях в предходната тема, че съфорумец има подобна информация. Надявам се да изкаже мнение. Също така и други ако имат подобна информация.

В едно село до Пловдив  има една баба която говори с мъртвите,най добрата ми приятелка ходи при нея като ми разказа какво и е  казала за баща й се не можех да повярвам .Ако искате ще я питам къде точно се намира и ще ви пиша

Да .. ако е възможно повече информация;

ще я разпитам утре къде се намира точно ,жената е много възрастна ,миналата година моята приятелка ходи при нея и и каза за баща и че бил добре с какво се занимавал преди да почине какво са раздали и той какво искал да раздадат за здраве какво бил направил като дете че му било грях еи такива неща...аз се разплаках докато ми разказваше какво и казала

# 63
  • Мнения: 128
Във ФБ на страницата на Елвира има даден импулсен телефон. Някой изкушил ли се е да си побъбри с нея?

Не съм звъняла лично, но при запитване по мейла ми казаха следното ...

На импулсния телефон се обаждаш, за да кажеш имена, дата на раждане и да зададеш въпроса. След около 20 минути се обаждаш, за да ти кажат отговора.

Аз не се възползвах, изчаках си отговора на мейла.

# 64
  • Мнения: 128
Здравейте .. четох.. търсих.. не откривам. Загубих много близък за мен човек и търся медиум, който се свързва с духове. Май гледам повече TLC. Надявам се да има такъв човек. Видях в предходната тема, че съфорумец има подобна информация. Надявам се да изкаже мнение. Също така и други ако имат подобна информация.

Има една контактьорка, която е споменавана в темите назад. Аз също съм я посещавала, но за момента не мога да изкажа мнение. Жената е от Пловдив.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 127
     Лесно е да го кажеш ! Това е още по-дълга история ! В основата е , че бяхме надстроили етажа на моите родители и точно за етажа беше всичко !  Преместих се долу , а  той продължи !Оказа се , че организацията за защита  на застрашените жени предлага работа и квартира ,което не ме устройваше! Щях да оживея / може би / , но в нелегалност ! От тази организация ме подведоха , че могат да ми помогнат да работя в чужбина , за да се разведа и си купя дом на далече ! Оказа се, че жената , която трябваше да ми помогне е шеф на психиатрията ! Убеждаваше ме да се срещна с  психолог ! Подчерта - психолог , не психиатър !Вече бях убедена , че  той може лесно да ме вкара в лудница , искаше само да отида при негов психиатър ! Проучих нещата и разбрах , че "неговия " психиатър е майстор . с помоща на негова колежка по принудителното лечение на психично болни ! Аз имах симптомите за лудницата / според тяхните учебници по психиатрия / Имала съм "внушения" , как да докажа , че е истина ? Прочетох и за друг симптом : лудите искат да отидат в чужбина , за да оцелеят !Спаси ме прокурора и не успя да ме вкара в психиатрия ! Ако бях казала в молбата , че се е опитвал да ме унищожи , щях да подкрепя симптомите , че имам внушения ! Да ама не ! Писах , че само ме е заплашвал !  Продължи с други средства ... Да ама не !   Успях да замина , да си купя дом на 200 км. далече

От прочетеното разбирам , че си се измъкнала все пак - БРАВО! Успех !

# 66
  • София
  • Мнения: 22 985
Здравейте .. четох.. търсих.. не откривам. Загубих много близък за мен човек и търся медиум, който се свързва с духове. Май гледам повече TLC. Надявам се да има такъв човек. Видях в предходната тема, че съфорумец има подобна информация. Надявам се да изкаже мнение. Също така и други ако имат подобна информация.




В София има много силна контактьорка. Много е добра. Приема само с препоръка.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 968



В София има много силна контактьорка. Много е добра. Приема само с препоръка.


А ние как да получим препоръка? И все пак тази жена си има име, нали така...?

# 68
  • Мнения: 111

В София има много силна контактьорка. Много е добра. Приема само с препоръка.
[/quote]

Моля, дайте координати на тази жена?

# 69
  • Мнения: 104
Във ФБ на страницата на Елвира има даден импулсен телефон. Някой изкушил ли се е да си побъбри с нея?

Аз съм звъняла преди към 3-4 лева ми излезе разговора не помня точно колко но имах 5 лв валчер и ми останаха към лев и малко от него.

# 70
  • Мнения: 360

В София има много силна контактьорка. Много е добра. Приема само с препоръка.

Моля, дайте координати на тази жена?
[/quote]
Ако ще казвате коя е-и аз се нареждам за нея...
kremache какво ти каза елвира, ако си спомняш? Сподели!!!

# 71
  • Мнения: 670

В София има много силна контактьорка. Много е добра. Приема само с препоръка.

Моля, дайте координати на тази жена?
Ако ще казвате коя е-и аз се нареждам за нея...
kremache какво ти каза елвира, ако си спомняш? Сподели!!!
[/quote]
Само да не е Ковачева защото тя не е никаква контактьорка, сигурно аз съм по-голяма поне ги сънувам .

# 72
  • Мнения: 104

В София има много силна контактьорка. Много е добра. Приема само с препоръка.

Моля, дайте координати на тази жена?
Ако ще казвате коя е-и аз се нареждам за нея...
kremache какво ти каза елвира, ако си спомняш? Сподели!!!
[/quote]


Звънях й преди няколко месеца скоро не съм.Бях й писала на мейла няколко пъти но спря,да ми отговаря и реших да звънна тогава.Исках магия за баща ми но пак ми каза че земния му път свършва с годишния цикъл и ми отказа за пореден път магия тогава.Прогнозата за баща ми й се сбъдна и то в срок огорчена съм че не направи опит да му направи магия да се излекува или поне малко да му удалжи живота а многократно ми отказа тогава.Не съм звъняла от тогава и не съм й писала.Истина е че досега винаги ми е познавала и съм доволна но,още се чувствам обидена.

# 73
  • Мнения: 111
Amiamo трябва да даде информация за добрата контактьорка..Чакаме...

# 74

Общи условия

Активация на акаунт