Ясновидци/врачки - тема 29

  • 170 312
  • 786
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 39
Пречистване на дома и муска или по точно защита за да не ни хващат магии

# 166
  • Мнения: 70
Внимавайте много с тези муски и ходжи.Мога да ви кажа че повечето вместо да помагат вредят..Пишат се разни неща в тази муска които не разбираме и после се на казва точно обратното на това което сме искали.Аз веднъж съм ходила и съжалих после изхвърлих муската в рекаъа,но при ходжи вече не ходя и се страхувам.За това по добре се доверявайте специално за разваляне на българи.Хубав ден на всички.

# 167
  • Мнения: 39
той е българин,който изучавал арабски ритуали и магии.от 19 гогиди се занимавал с това и самият той казва че в българия имало само двама мъже ходжи които наистина вършели нещата както трябва.а тези магове и жени ходжи дето се навъдиха били пълна измислица.

# 168
  • Мнения: 8
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно.


Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.


Момичета,може ли е-мейл или фейсбук  на Елвира и каква е тарифата?

И още едно въпросче ...Какви данни трябва да й се изпратят?Снимка ,рожденна дата..?

# 169
  • Мнения: 70
той е българин,който изучавал арабски ритуали и магии.от 19 гогиди се занимавал с това и самият той казва че в българия имало само двама мъже ходжи които наистина вършели нещата както трябва.а тези магове и жени ходжи дето се навъдиха били пълна измислица.
Не съм чувала ходжа българин,но ти си знаеш.Аз само споделих защото съм чувала доста хора които са си патили

# 170
  • Мнения: 74
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно.


Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.


Момичета,може ли е-мейл или фейсбук  на Елвира и каква е тарифата?

И още едно въпросче ...Какви данни трябва да й се изпратят?Снимка ,рожденна дата..?

Мейла го има горе в списъка не взима пари и последно като писах искаше малките имена и рождените дати.

# 171
  • Мнения: 39
той е българин,който изучавал арабски ритуали и магии.от 19 гогиди се занимавал с това и самият той казва че в българия имало само двама мъже ходжи които наистина вършели нещата както трябва.а тези магове и жени ходжи дето се навъдиха били пълна измислица.
Не съм чувала ходжа българин,но ти си знаеш.Аз само споделих защото съм чувала доста хора които са си патили
   не е ходжа,а изучава арабските магии и ритуали

# 172
  • Мнения: 70
Може ли да ми кажете какво означава като се пръсне куршума при леене

# 173
  • Мнения: 74
Ужким че си уплашена

# 174
  • Мнения: 70
То това че съм уплашена е ясно но когато се пръсне ,а не се събере май никък не е хубаво

# 175
  • Мнения: 74
То това че съм уплашена е ясно но когато се пръсне ,а не се събере май никък не е хубаво

Ами казват че уплахата не се е пръснала и обикновено пак те викат да ти баят.Мен малко ме е страх на олово и избягвам да ходя.

# 176
  • Мнения: 42
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно.
Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.
moonlight_80, с какви впечатления си, позна ли ти?

# 177
  • Мнения: 137
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно
Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.
moonlight_80, с какви впечатления си, позна ли ти?
Познава PeaceАз лично съм се допитвала до нея няколко пъти,но се чудя до колко време напред са прогнозите и newsm78

# 178
  • Мнения: 42
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно
Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.
moonlight_80, с какви впечатления си, позна ли ти?
Познава PeaceАз лично съм се допитвала до нея няколко пъти,но се чудя до колко време напред са прогнозите и newsm78

На мейла ли й писахте и след колко време отговори?

# 179
  • Мнения: 137
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно
Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.
moonlight_80, с какви впечатления си, позна ли ти?
Познава PeaceАз лично съм се допитвала до нея няколко пъти,но се чудя до колко време напред са прогнозите и newsm78

На мейла ли й писахте и след колко време отговори?
Да,на мейла,до няколко дни поне при мен.Единият от пътите на другия ден имах отговор,явно зависи тя самата с какво време разполага зада прегледа всички съобщения и се бави отговора понякога bouquet

Общи условия

Активация на акаунт