Ясновидци/врачки - тема 29

  • 170 298
  • 786
  •   1
Отговори
# 195
  • Burgas
  • Мнения: 24
някой чувал ли е за Станчо Станев , освен че е лечител помага и ако има външна намеса в енергетиката на човека http://po-zdrav.com/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

- Освобождаване от чуждо нежелано присъствие:
- на духове на починали хора
- извънземни пришълци
- други нежелани присъствия и намеси

Като чели вече не вярвам на врачки и гледачки, всъщност много са малко тия които си заслужава да ги посетиш, но сигурно имяа и други начини човек да си помогне при всякакви проблеми ...

Ето линк към страницата мчу във фейсбук https://www.facebook.com/stancho.stanev.98

# 196
  • Мнения: 74
У нас е пълно с извънземни  Laughing Laughing Laughing Направо се блъскат нямам място вече накацали са навсякъде  Joy Joy

# 197
  • Мнения: 562
Виждам, че доста хора в последно време са се допитали до Елвира. Искам да попитам дали на някой е разваляла магия. На крачка съм да опитам да развали на семейството ми.

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 5 376
Някой знае ли дали Михаил Наков гледа все още - не намирам информация за него от близките 1-2 години?

# 199
  • Мнения: 70
Момичета, някой видя ли се с Радостина?? Отзиви?? Познаваемост??? Дайте мейла на Бобо 08 моля!!
По добре му звънни по тел. 0879136174.  И моля те пиши после отзиви

# 200
  • Мнения: 74
Съкровище кутията ти е пълна и не мога да ти пиша на лични поизтъркай малко.

# 201
  • Мнения: 70
Днес звънях на Хайрие и на Искра.Прогнозата е еднаква,но въпреки всичко съм със смесени чувства
Някой чувал ли ги е скоро.Пак съм изтрещяла,и моето вече хич не е нормално...,а как ми се иска да се спра вече с тези неща

# 202
  • Мнения: 760
Днес звънях на Хайрие и на Искра.Прогнозата е еднаква,но въпреки всичко съм със смесени чувства
Някой чувал ли ги е скоро.Пак съм изтрещяла,и моето вече хич не е нормално...,а как ми се иска да се спра вече с тези неща

по колко плащаш  newsm78

# 203
  • Мнения: 39
Виждам, че доста хора в последно време са се допитали до Елвира. Искам да попитам дали на някой е разваляла магия. На крачка съм да опитам да развали на семейството ми.
Наскоро бях писала- случайно попаднах на един мъж,който  прави диагностика за магия  и разваля.Всичко става по имейл пращаш снимки и имена след предварително платена такса.Мен ме насочиха колежки и сме доволни.Имейла е misteria2015@abv.bg

# 204
  • Мнения: 8
Може ли някой да каже ясновидци,които правят консултации по телефон или имейл...

# 205
  • Мнения: 42
Допитвали ли сте се до Мария Асенова? Преди отговаряше и с SMS. Аз имам добри впечатления от нея. Не знам дали е било налучкване.

# 206
  • София
  • Мнения: 1 127
Много отзиви за Елвира има напоследък и май ще се пробвам и аз.Може ли някой да ми даде телефона й.Не искам да пиша , а да говоря с неяако е възможно.

# 207
  • Мнения: 41
У нас е пълно с извънземни  Laughing Laughing Laughing Направо се блъскат нямам място вече накацали са навсякъде  Joy Joy
                                   Имаш предвид контактьор с извънземни ли ?  Интересува ме !

# 208
  • Мнения: 7
Обадих си на Елвира. Дадох имена и рожд.дати и след 10 мин се обадих.Отговорът бе негативен. Въпрос но време било да се случи. Мнения за Даниела Герасимова?

# 209
  • Мнения: 137
Обадих си на Елвира. Дадох имена и рожд.дати и след 10 мин се обадих.Отговорът бе негативен. Въпрос но време било да се случи. Мнения за Даниела Герасимова?
Явно казва това което е действително а не това което искаме да чуем,и аз така реагирах преди около година/почти всички останали при които бях ходила ми описваха страхотно бъдеще,естествено и положителен отговор на това което питах/ bouquet

Общи условия

Активация на акаунт