Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 516
  • 786
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 34
Беше ми смешно как нищо не хващат. Аз очаквах ясни неща като "имаш недостиг на серотонин, спортувай повече и пий жълт кантарион" например (не, че спортът има изобщо някакъв ефект при мен, но пак е нещо). Нали ако проблемът е в мен това трябваше да видят, а те нищо. Та дори "направена ти е магия" пак е нещо, поне конкретизира евентуален източник на проблема. Те ми говорят все прекрасни неща, които просто няма как да се случат като съм в това никакво състояние. Последната смехория беше че ще срещна момиче и ще има писмена кореспонденция при условие, че не влизам в сайтове за запознанства и във ФБ общувам само с познати, всички дами от които са вече обвързани. Laughing Друг виц е това че всичко в работата ми щяло да върви, а ме съкратиха.

В колко църкви ходих да се моля и нищо, дори ме миропомазаха. Ефект - нула! Помагат ми молитвите, но само за дребни неща и моментни здравни кризи (всеки ден ме наболява нещо ту тук ту там и никой лекар не намира причините), не и за основното чувство на празнота.

И стига с тия психолози, и те същите измамници като врачките
Скрит текст:
- 50 лева на сеанс за неща които приятелите ти ги правят безплатно. Нали знаете как на запад им обират парите и изобщо не им помагат. При много от хората депресията е причинена от физически причини, иначе нямаше да стана абсолютно същия като преди и да живея в еуфория когато съчетах жълт кантарион с деанксит. Само тази комбинация успя да премахне лошото настроение, БЕЗ да правя каквито и да е промени в живота си изведнъж спрях да привличам откровено гадно отношение от околните. Определено когато си вън от депресия ти се отварят чакрите и околните чувстват че си различен. Но понеже не искам да пия химия и получавам странични ефети ще пробвам с ЕКТ. Peace
Химията и Биологията играят много по-важни роли в живота ни от Психологията и дори любовта е биохимичен процес, защото на горната комбинация се влюбих истински в живота. Сега и да искам не мога да се влюбя, просто такива дълбоки позитивни чувства като любов, безкрайна радост и еуфория не мога да изпитам за мое огромно съжаление. Надявам се един ден да измислят лек който няма странични ефекти. И още нещо - тъй наречените позитивни утвърждавания имаха невероятен ефект когато бях на кантариона и деанксита, сега без тях колкото и да се напъвам и да визуализирам и да мисля хубави неща, ами просто няма го чувството, мисля за хубави неща и дори това ме разревава. Мда, биохимия. Не мога да се боря срещу природата и това че не произвеждам хормона на щастието в нормални количества.
Това в мистичните среди се нарича автомагия. Но когато е физическа причината никакви позитивни мисли, рейкита и простотиики няма да помогнат както и стана. Само в Тибет не съм ходил. Дори спортът и добрата храна не ми помагат.
Не знам точно какъв ти е проблема, ако е на чисто физическо заболяване или нещо..Аз бих  предложил да се занимаваш със самоанализа и медитация с вдишване/издишване...А медикаментите само подтискат симтомите на депресия(в случая), а не лекуват изцяло...Красноречиво, че като си спрял
и пак се чувстваш кофти...Все пак билка като жълтия кантарион бих взимал и аз...А последното е малко крайно мнение за психотерапевтите и други производни, че са измамници Simple Smile

# 691
  • Мнения: 21
Отговорът на такъв въпрос като "ще се съберем ли" човек може да го отгатне с налучкване, шансовете са 50 на 50 каквото и да каже. Laughing Не би ли трябвало един истински ясновидец да познае как се казваш, а всички питат за името? Ако дори като им дадат фалшиви данни и снимки от нета по имейл не усетят че ги тестват, тогава какви ясновидци са?

За да не ми е голо мнението - има ли скорошни впечатления от Даниела от център Акаша?
Тук пише една доста доволна от нея жена, но по-надолу я обвиняват, че е самата тя: http://sanovnik.bg/forum/t-1198

# 692
  • Мнения: 620
Ако дадеш фалшиво име и/или снимка ще получиш някакви данни, друг е въпросът колко ще можеш да ги провериш дали са така или не. Защото особено ако снимката не съответства на името може да получиш доста различни и противоречиви резултати. Като искаш достоверни данни даваш и истински имена и/или снимки. После да не викаш ама еди кой(я) си нищо не позна или много и се разминаваха нещата с действителността.

# 693
  • Мнения: 21
И на истински данни до сега пак никой нищо не ми е познал, всеки си има някакъв репертоар и си го повтаря. Аз спирам да се допитвам до такива хора, защото няма смисъл. На другите успех! Simple Smile

# 694
  • Мнения: 34
Точно така!...Напълно съгласен с Lucky, ....Та нали и ако е истински врач/ка като му/ѝ подадеш грешно име би трябвало да се усети и отбележи, че се представяш с фалшиво име или рожденна дата Simple Smile....Това винаги  е било любопитно защо повечето искат име и дата, впрочем не са всички така доколкото съм усведомен....Явно е шаблон при тия Simple Smile

# 695
  • Мнения: 620
Интересно ми е как си го представяте тоя процес с получаването на информация Wink. Простичък въпрос с много възможни отговори. Да видим какъв е вашия Simple Smile,

# 696
  • Мнения: 34
Интересно ми е как си го представяте тоя процес с получаването на информация Wink. Простичък въпрос с много възможни отговори. Да видим какъв е вашия Simple Smile,
Отлично си го представяме тоя процес...Още с влизането при дадена врачка  да ти нареди нещата за теб без нищо да ѝ казваш предварително дори защо си отишла при нея - ясно и с конкретика и да се шашнеш и едвам да седнеш на стола пред нея както съм чул и са ми споделяли на живо за лица, които и пари не вземат!!!! Simple Smile...а не да те подпитват и веднага да те занасят с магии и уроки - па дай ми дата, име и т.н...Това е истинския сензитив....и те така те

# 697
  • Мнения: 620
Има си причини да  се искат дата и име. По снимка донякъде е по-лесно. Те представляват един вид енергиен адрес който отговаря на съответния човек и оттам се тръгва в търсенето и получаването на информация. Разбира се може и по глас по телефона, може и по текст, стига да успееш да уловиш съответната вълнаа на човека. Въпроса ми по-точно беше как си я представяте получаването на тая информация която се иска Wink.

# 698
  • Мнения: 34
Като спонтанни видения, внезапни картини или като някакъв мислен текст, но да говориш, че ти приказват извънземни, тука става въпрос за някакво уникално шарлатанство....
 Би било добре хората въобще да не се позовават на такива - магове, врачки, баячки и тем подобни, защото никакъв хаир няма да видя и в повечето случаи ще си усложнят положението вместо да го подобрят..Да не говорим че е и натоварващо ходенето по такива люде - Никаква файда няма, нито пък са направили някого щастлив и явно на мнозина им се иска като с магическа пръчка да им се оправят нещата....Толкова.....

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 21:32 от mastermind7858

# 699
  • Мнения: 15
Аз съм ходил на няколко гледачки, след което загубих пълно доверие в тази дарба. Но една приятелка ме насочи към Кремена от Кюстендил, защото ми се бяха наредили доста важни казуси за решаване. На 90% нещата се случиха точно така, както ми каза Останалите 10% ги чакам. Говори доста конкретни неща и дори позна неща от миналото и настоящето, които само и единствено аз си знам. Всичко казва точно и конкретно. Добро впечатление ми направи, че е изключително мила, лъчезарна и интелигентна дама. Аз лично я посетих в Кюстендил като исках тези дни пак да отида, но тя ми каза, че засега си е дала почивка и не знае дали ще се занимава повече с това.
Ако знаете човек, на когото мога да се доверя - споделете име и контакт.

# 700
  • Мнения: 84
Интересно ми е как си го представяте тоя процес с получаването на информация Wink. Простичък въпрос с много възможни отговори. Да видим какъв е вашия Simple Smile,
Отлично си го представяме тоя процес...Още с влизането при дадена врачка  да ти нареди нещата за теб без нищо да ѝ казваш предварително дори защо си отишла при нея - ясно и с конкретика и да се шашнеш и едвам да седнеш на стола пред нея както съм чул и са ми споделяли на живо за лица, които и пари не вземат!!!! Simple Smile...а не да те подпитват и веднага да те занасят с магии и уроки - па дай ми дата, име и т.н...Това е истинския сензитив....и те така те
Simple Smile е добре шашва те с име /вижадал съм такава дето позна името на дете..и то не беше българско Simple Smile значи шанаса за налучкване е нулев/и после какво..много ниска познаваемост в бъдещето истината е че бъдещето могат да го видят предвидят изключително малък брой феномени..и то само такива които са с висока вибрация..нещо което не можете да очаквате от една селска или градска врачка..за това високо ниво се работи с години обикновено десетки..без да се разхищава енергия през това време за печалбарство

# 701
  • Мнения: 566
Да се включа и аз в темата, въпреки малкия ми опит. Писах на мейла steff2009@abv.bg и бях много изненадана от бързия отговор - още на другия ден.  За съжаление не мога да кажа дали ще се сбъдне, защото не е много конкретен и без указан срок.  Направо се обърках още повече, отколкото да получа някаква яснота. Никога не съм ходила на гледачка, някак съм много скептична, пък и отзивите за никоя не ме грабнаха. Иначе брат ми много обикаля, защото имат здравословен проблем с едното дете. Бил е при Светлина - никаква познаваемост, много общи приказки, чак до глупост. Ходил е и при Стефка от В. Търново - същата ракия. Има и други за които не съм разпитвала подробно, но общата картинка е такава - пълна загуба на време и пари. Той обаче не се отказва и от време на време пак обикаля, но живее далеч и не съм много в час с последните одисеи. Ако случайно чуя отзиви за някоя читава, ще пиша.

# 702
  • Мнения: 84
Да се включа и аз в темата, въпреки малкия ми опит. Писах на мейла steff2009@abv.bg и бях много изненадана от бързия отговор - още на другия ден.  За съжаление не мога да кажа дали ще се сбъдне, защото не е много конкретен и без указан срок.  Направо се обърках още повече, отколкото да получа някаква яснота. Никога не съм ходила на гледачка, някак съм много скептична, пък и отзивите за никоя не ме грабнаха. Иначе брат ми много обикаля, защото имат здравословен проблем с едното дете. Бил е при Светлина - никаква познаваемост, много общи приказки, чак до глупост. Ходил е и при Стефка от В. Търново - същата ракия. Има и други за които не съм разпитвала подробно, но общата картинка е такава - пълна загуба на време и пари. Той обаче не се отказва и от време на време пак обикаля, но живее далеч и не съм много в час с последните одисеи. Ако случайно чуя отзиви за някоя читава, ще пиша.
и преди съм казвал..да улучиш на ''твоята врачка'' е като да случиш на дж пи Simple Smile на едни познава една на други друга Simple Smile)

# 703
  • Мнения: 566
 А аз смятам, че или имаш дарба  или нямаш. Да си играем на "тука има - тука няма" ли?

# 704
  • Мнения: 10 210
...Но една приятелка ме насочи към Кремена от Кюстендил, ...   ...но тя ми каза, че засега си е дала почивка и не знае дали ще се занимава повече с това.

По-добре да не се занимава повече. Ходих при нея няколко пъти, тя идваше в София в определени дни. Първия път позна доста неща, включително за бъдещето, но при следващите две посещения ми говореше откровени глупости и противоречия. Мина всякаква етика, като предрече смърт на конкретен човек в семейството. Добре, че интуицията ми е силна и още тогава усетих, че това няма да се случи. Минаха повече от 5 години и човекът си е сред нас и тялом, и духом. Изглежа наистина тези хора си губят дарбата или поне голяма част от нея, когато го ударят на печалбарство.  

Общи условия

Активация на акаунт