Сладкарничка за книги - тема 53

  • 31 965
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Няма да ви притеснявам с присъствието си повече...знаех, че такива ще са реакциите, но все пак реших да опитам, защото имам хубави спомени от играта. ..Лека вечер от мен

 Крайно детинско. Но все пак е някакво виждане по въпроса.

 Но да попитам,щом са ти хубави спомените от играта, защо се оттегли и не се появи поне веднъж, за едно Здравейте?!

# 706
  • Мнения: 10 709
Дани, не ни притесняваш по никакъв начин, но, извинявай, ти участвала ли си в някоя наша игра, защото аз наистина не те помня?  newsm78  Че да имаш и хубави спомени... Странно е, най-меко казано...
Аз дори не си и спомням да съм те засичала из другите лит.теми...   Rolling Eyes
Да не говорим пък за участие в Сладкарничката...

# 707
  • Мнения: 1 196
Привет Hug Пак поизпуснах, та имах да си наваксам към 70-тина нови отговора Mr. Green
Гиг , честита да ти е новата скубалка Hug Laughing Аз от епилатора, специално за краката се отрекох преди близо две години. А бях ползвала такова животно сума време. Просто изведнъж не знам какво стана, кожата ми ли се изврати или космите или не знам Shocked Обаче косъмчетата започнаха да се късат и да остават под кожата, след което аз започвах самоинициативна процедура по изчоплянето им, в резултат на което имах едно лято, което чинно си изкарах с дълги рокли, поли и панталони ooooh! Такова чудо не ми се беше случвало, слава Богу раничките минаха и петънцата след тях изчезнаха, но от тогава съм на кола маска или най- много добрия, стар бръснач ако не съм имала време за козметичката. Flutter (не е лесно да си красива Tired и най- вече порядъчно ощавена Crossing Arms)
Мариш  Hug
Десче ужасно неприятно ми стана, покрай разказаната от теб случка Confused Добре, че сте се разминали без прекалено лоши последствия, макар изживяното никак да не е малко. За заминаването в чужбина... Спомням си, как в гимназията все повтарях, че не ми се стои в България и че след като завърша, непременно ще замина за чужбина. Е, човек расте и се променя. Така си отиде и тази ми приумица. Виждам колко сме зле, но въпреки това не желая да напусна страната си и все вярвам, че нещата ще се подобрят. А и чужбина не е чак такова цвете. Не един и двама приятели отлетяха на вън и сами казват, че живота им там не са цветята и фанфарите, които са очаквали. А и за мен, на вън  винаги оставаш емигрант. Без значение колко дълго си живял там.
Но човек решава най- добре сам за себе си Hug Искрено ти пожелавам и ти да вземеш най- добрите решения и крачките, които правиш да бъдат в правилната посока Heart Eyes
Вени , искрено ти съчувствам за безумния превод, но наистина ме заболя стомаха от смях на въпросното изречение с "липсващо- присъстващата полицейска началничка" Joy Иначе, предпоследната книга, която аз четох също беше пълна с печатни или правописни грешки, не знам. Но в такива случаи ми идва направо да захвърля книгата ooooh!
Благодаря за гласуваното доверие, Мижче , Вени и Нелче Hug За мен наистина ще бъде удоволствие да играя с вас Hug
В моята пералня е дрънчал само банел от сутиен Mr. Green Но съм прала хартиени банкноти Joy Това, преди да се науча, че не всеки си вади нещата от джоба, преди да си пусне дънките за пране.
Вени, напълно те разбирам с косището ти Mr. Green Моята не е докосвана от преса и сешоар от половин година и най- нагло продължава да цъфти Crossing Arms И да видиш как цъфти на места- косъм с 10-тина разклонения, да го подстрижеш не, ами направо да го отскубнеш Close И аз имам стърчащи бели косми. Точно на челна позиция върху скалпа ми Twisted Evil Здравички, дебели и нецъфтящи- страхотни hahaha Но вече ги боядисвам и покрай тях цялата коса.
Минах през избирателната секция и като видях народа, пред стаята където трябваше да гласувам аз, както и видимата липса на организация директно се прибрах и едва ли ще ида пак.
Поне приключих с курсовите проекти.  Отивам да простра прането и след това съм дежурна по източване на топла вода в банята Flutter
Хубава вечер Hug

# 708
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Гости до 12, и днес съм свежа като репичка, Купоните не ми пречат, но едно излизане седмично вечер на ресторант ми обърква плановете ( заради ученето с детето).
Нас ни удари "Патриша". Добрата новина е, че при нас е само тропическа буря...но какъф кеф е да повали ....но ще ходим да гласуваме.

# 709
  • София
  • Мнения: 5 389
То докато се огледаш и неделята мина.
С гласуване или без всеки сам преценява  Peace
Дани, не притесняваш никого,сигурна съм,но ако се вясваш от време на време,споделяш и създадеш приятелство сред нас,винаги си добре дошла.

Нарче, за куркубинята четох в гръцката тема ама ако дадеш повече инфо с радост ще те прочета.Иначе не бих се навила да навивам кори на рулца до припадък.То и моите ще хапнат едно две и после аз ще трябва да дояждам.Не че ще ми навреди на килата,ама...

Вени, изобщо не съм по маските,точно заради миризмата на какво ли не.Особено ако трябва да мажа яйце,жълтък,белтък,оцет,олио и друг вид продукти за готвене на главата си.
Но ако това ще накара косата ти да има небивал растеж-дерзай.Стискай нос и мажи.

# 710
  • Мнения: 5 776
Аз затова обичам да я мажа с кокосово масло, хем става жива и лъскава, хем мириша на курабийки докато съм намацотена  4470

Най-късното ми излизане беше лятото със част от сектата  Laughing Обаче като се замисля често се отплесвам до по никое време с книжките, но не ми пречи. В заведение обаче трудно някой би ме замъкнал, особено от вида на нощен клуб  Crazy
Децата са на училище чак в четвъртък да се похваля, ще има книжки, игри, разходки, тренировки и релакс  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 476
Оф, днес се преработих Rolling Eyes. Какво ли не правих, а преди малко приключих с една доза туршия. Обаче ми люти на ръцете, сигурно някоя камба е била люта и ако стане люта туршията, не знам какво ще правим Twisted Evil

Не ми остана време нито за четене, нито за филм Confused

Нели, тази, дебелата книга Laughing - Изповядвам, и на мен ми хвана око Simple Smile, но за другата нищо не мога да кажа.

И аз като Миж, никога не съм си правила маска на косата. Ама като ви чета, чак ми се приисква да взема да се омажа с нещо Laughing

# 712
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Аз си мажа редовно косата, но и я боядисвам съвсем редовно..та трябва да правя нещо за да е здрава. Някой спомена по-напред кокосово масло - ами наистина мирише на курабийки...На финалната права съм на "Тангра и неговият син" и в мозъка ми веднага правя паралел с книгите на Токораз Исто...ами Кармен Мишу има още доста да поработи върху езика. Ще дам ванс и на Нестинарката, в по-голяма част заради положителните отзвуци...
Нарче, отивам да чета за курбакинята, да си призная честно, нищо не ми говори....
Гиг, честита ти скубалка...аз проблемът с космите го изкорених преди години хич не се и замислям за такива неща.
В пералня съм прала какво ли не...вкл и ЛК, издържа  Mr. Green, а беше на един приятел....(там историята е по-интересна...той си дойде от експедиция, багажа му не пристигна с него, замина за др експедиция и т.к. мош милост се мотаеше през ден до летището бях натоварена с отговорната мисия да пребера багажа...отивам, вземам го и се чудя защо от каргослужбата ме гледат странно- мирише ужасно. Звънкам на един др от експедицията им, идва той и натоварваме багажа...Двамата се яуудим какво ли има вътре(те и като се върнаха от осн експедиция миришеше багажа им, но този не се трае). Та качваме го в къщи багажа, изкарваме го на терасата...вадим- нищо....решавам аз че само с пране мога да махна ужасната смрад ( да 1 месец в Хималаите, без вода ...) та, някъде в дрехите е била и ЛК на собственика на дрехите

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 18:56 от Titina

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Нел, да проверя за тази книжка в библиотеката?
Иначе корицата на другата книга и на мен ми харесва, без да знам за какво става въпрос в съдържанието  Peace

Лис аз също нямам против да изпиташ неповторимата тръпка покрай играта ни.

Дани, аз съм от първата игра тук и също не те помня  newsm78 Защо след като ти е приятна емоцията покрай играта не се включваш по-често при нас? В края на краищата емоцията я правим ние присъстващите, иначе всеки може да отиде да си купи книга и каквото друго му хареса  Peace

Вени, написаните от теб съставки ли е маската?

Успях да гласувам преди час, нямаше хора и доколкото мога да си правя изводи по липсата на подписи предполагам много малко хора са го направили  Confused Нямам вяра нещо да се промени, но имам претенции, че ми е дадено правото да гласувам и предпочитам да гласувам за когото и да е, отколкото някой да ми разпредели гласа  Peace Най-много от всичко искам да въведат задължителното гласуване, само при такава опция тая някаква надежда...

# 714
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, написаните от теб съставки ли е маската?
Да  Embarassed, плюс арганово масло.
Деси, ти беше споменала, че си загледала някаква нова кримка. Би ли казала коя е книгата?

# 715
  • Мнения: 456
Добра неделна вечер .

И аз заобиколих гласуването днес.

Нели, чекнах я тази книга в каталога, но я няма, иначе бих ти я изпратила.


Елинка, благодаря ти за подаръците и отношението! Донесе ни  радост, усмивки,  и настроение  :l Heart Eyes
Гледам, че сте готови със списъците, а аз още не съм седнала да нахвърлям, но ще го измисля.

Лека вечер  от мен



Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 22:47 от Lothen

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Вени, романът, който загледах е Чернооката блондинка на Бенджамин Блак.
Друго, което загледах е Домът на Мис Перигрин за чудати деца на Рансъм Ригс.

Лоти, благодаря и за твоето споделено мнение...
Скрит текст:
мисля си, че докато има надежда в моята глава ще съм в очакване
bouquet

# 717
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, романът, който загледах е Чернооката блондинка на Бенджамин Блак.
Ааа, знам го! Заглеждах го и аз тези дни, но ме отказа това, че е с Филип Марлоу, но не е писан от Чандрър  Grinning. Ако го прочетеш, ще чакам коментар.

# 718
  • Мнения: 2 491
Добър вечер Hug
Титина, сподели моля с какво си реши проблема с обезкосмяването завинаги newsm78 С лазерна епилация ли какво ли Thinking

И аз гласувах, по добре да дам глас, отколкото да бъде разпределен къде ли не Rolling Eyes, не че имах голям избор, но...

Вени, а аз се чудя какво ми смърди чак тук smile3534 , сладурана  Heart Eyes

Лис и аз нямам против да участваш, коледно чорапче Hug

Дани, аз те помня, участва в първата игра, но после не си идвала, защо така? Не се сърди, ама елементарно уважение..., освен ако не си имала основателна причина Hug

Посях си луковиците на зюмбюлите, лалетата и тем подобни на вилата и съм доволна и изморена Grinning Сега ще се оттеглям в покоите си Grinning

Лека ви вечер, момичета мили Hug

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Нели, проверих онлайн в нашата библиотека Живот в скалите не ми излиза, като отида ще питам и на място.

В Пловдив ще има балотаж следващата седмица /ако може да се вярва на моментните коментари/ но наистина от кол и въже се кандидатират за кметове и общински съветници...едно момче, мъж си е, се е кандидатирало за общински съветник няма да ви разправям как всяка вечер е из нощните клубове, най-вероятно последна грижа му е какво се случва в града  Rolling Eyes/

Общи условия

Активация на акаунт