искам да споделя

  • 1 534
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 45
За последен път ви пиша с големия корем.Утре ме приемат в болницата а на 30 ми е операцията,страшно сам притеснена сигурно е нормално.Искарах една почти перфектна бременност почти без никакви оплаквания чуствам се много добре физически ама психически направо ще подлудея.защо ми е толкова притеснено?стискаите ми палци ще ви пиша като се приберем от болницата. Wink

# 1
  • Мнения: 7 640
успех, няма от какво да се плашиш Hug

# 2
  • Мнения: 5 391
Успех, мисли позитивно и всичко ще бъде наред Peace

# 3
  • Мнения: 2 936
 Grinning бъди смела,просто няма нищо страшно. Peace

# 4
  • Мнения: 46 573
Успех!  Hug
Баща ми е роден на 30.03. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 29
Нормално е да си притеснена, но... нали знаеш, че всичко ще бъде наред  Laughing
Успех, леко раждане и красиво, здраво бебче!!!

# 6
  • Мнения: 1 178
желая ти съвсем скоро да се радваш на малкото съкровище!!! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 362
Всичко ще бъде наред,успокой се и ти желая успех  Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Успех, не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Hug

# 9
  • Мнения: 7 430
Пожелавам ти късмет и след ден да гушкаш едно сладко мишленце Wink
....а за притеснението - нормално е да се чувстваш така Simple Smile

# 10
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Успех, късмет, само положителни емоции и здраво бебе ти пожелавам. Притеснението е нормално, но скоро всичко ще бъде само спомен и ще имш до себе си най-прекрасното създание на света.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Късмет!  Hug

# 12
  • Мнения: 2 657
Успех   bouquet

п.п.Не се притеснявай,няма страшно Hug

# 13
  • Мнения: 1 733
Стискам палци и да се похвалиш после с малкото дребосъче Simple Smile

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Очакваме включването, с което ще се похвалиш, че имаш прекрасно бебче Hug
Няма от какво да се притесняваш
  bouquet  bouquet

# 15
  • Мнения: 1 446
Успех! Нека всичко да мине както трябва.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 780
Късмет и скоро да се похвалиш с едно здраво и хубаво бебче!  bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Успех! smile3525
Всичко ще бъде наред.Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш   ylinfant newsm10

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Притеснението ти е нормално, но се опитай да го сведеш до минимум. Пожелавам ти всичко да мине така както е планирано и после да се похвалиш как е най-щастливата мама.  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 8 769
Няма страшно! Всичко ще е наред! И аз миналата година на 30.03. се сдобих с моят прекрасен малък син! Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 227
Ще ситскаме палци, всичко ще бъде наред. Пожелавам ти всичко да мине леко и безпроблемно и скоро да си гушкаш най - здравото и хубаво бебче.   newsm30  smile3525

# 21
  • Мнения: 2 040
Желая ти от сърце леко раждане и след няколко дни те чакаме с хубава новина!  Grinning
Не се притеснявай и шашкай, всичко ще бъде наред!   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 361
късмет! newsm10
ще чакаме да се похвалиш  smile3541

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
леко раждане и zдраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet
не се притеснявай, а повече се усмихвай Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И аз ти желая успех! Напълно те разбирам, защото и аз от сега се притеснявам как ще стане всичко. Аз не знам как ще раждам, иска ми се да е норммално, но лекарите малко по малко ме настройват на вълна секцио, имам високо кръвно, малко в повечко са ми килограмите и това са нещата, които най-вироятно ще ме доведат до ножа.
Свекърва ми е върло против секциото и вчера ми се накара, вика ми няма да даваш да те режат ще се стискаш, много ме разстрои. В крайна сметка се оставяме в лекарските ръце именно, защото те от това разбират, а иначе всеки е компетентен и всеки дава акъл какво и как да се правил
Не е мястото тук да пиша това, но исках да си го споделя, просто защото и аз адски се притеснявам от неизвесността.
Дано всичко е наред с теб и като се върнеш да е само с добри новини!

 newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 39 827
Аз нямах време да се уплаша... родих 20 дена по-рано.
Пожелавам ти успех, и утре да гушнеш малкото човече  Hug

# 26
  • varna
  • Мнения: 404
стискам ти палци!просто вярвай,4е всичко ще е наред Praynig

# 27
  • Мнения: 1 493
Не се притеснявай ! Hug
Всичко ще мине нормално !   Peace
Желая ти здраво бебе !    Praynig

# 28
  • Мнения: 177
Колкото по - уплашена влезеш, толкова повече боли- Казвам го от личен опит. Късмет.

# 29
  • Мнения: 10 758
Леко и безпроблемно раждане ти желая! Hug  bouquet
Не се притеснявай за нищо, в сигурни ръце си.Трябва само да се радваш, че утре ще си видиш бебчето  bouquet

# 30
  • Мнения: 3 760
Успех, миличка! Всичко ще бъде наред!
Очакваме включване с бебето!!!  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 334
И аз ти стискам палци всичко да мине нормално и чакаме новини!! Party

# 32
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Успех, мисли позитивно и всичко ще бъде наред Peace


 Peace

# 33
  • Мнения: 8 917
За последен път ви пиша с големия корем.Утре ме приемат в болницата а на 30 ми е операцията,страшно сам притеснена сигурно е нормално.Искарах една почти перфектна бременност почти без никакви оплаквания чуствам се много добре физически ама психически направо ще подлудея.защо ми е толкова притеснено?стискаите ми палци ще ви пиша като се приберем от болницата. Wink

Не се притеснявай - постоянно си припомняй и се налагай, че трябва да си спокойна, защото:
1. и за бебчето е по-добре
2. всичко ще мине както трябва, а и нищо не зависи от тем - предполагам, че си се доверила на гинеколога си, така, че всичко е "под кнотрол" и в опитни и надеждни ръце
3. паниката не помага на никой, следователно е безполезна и няма работа при теб  bouquet

Отиди с усмивка и напълно спокойна и увурена, че след няколко минутки ще видиш, гушнеш и погалиш най-ценното нещо на света за теб Hug. А и ние - с операциите, сме "привилегировани" по отношение на мъки и т.н. в сравнение с нормално раждащите....поне моето мнение е такова....докато чаках моето си секцио, понеже залата бе заета от спешен случай стоях близо час в предродилна ли, не знам точно какво....стана ми чак неудобно как ще мина "по лекото".....но всеки си избира в крайна сметка....няма от какво да се притесняваш - помисли и разбери от какво точно те е страх и като установиш от какво, а също така, че със своя страх не може да промениш нищо, ще се успокоиш Hug. Кураж! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 219
Хайде, мила, горе главата. Това е нашата женска уресия. Пожелавам ти да преминеш това изпитание, така както е минала бременността ти - леко и накрая да гушкаш едно здраво и хубаво бебче. Пожелавам ти и малко късмет. Винаги има нужда. Чакаме новини възможно най-бързо. Успех

# 35
  • Мнения: 2 407
Успех! Чакаме с нетърпение хубави новини.

# 36
  • Мнения: 5 103
УСПЕХ миличка.

# 37
  • Мнения: 601
   Пожелавам ти всичко да мине възможно най-безболезнено и бързо!
        Стискам ти палци,и ще те чакаме да се похвалиш ей Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 464
Желая ти утре да гушкаш едно сладко бебче  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 272
Стискам палци всичко да бъде ок!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 787
Успех,миличка.Ще стискаме палци и ще чакаме после да се похвалиш с най-сладкото бебче Grinning

# 41
  • Мнения: 2 271
Ей,големият ти ден е днес!Стискам палци всичко да е ОК с теб и бебчо! PraynigИ тези дни да се похвалиш!

# 42
  • Мнения: 1 006
Успех ти желая!Дано всичко мине успешно!И чакаме да се похвалиш!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт