искам да споделя

  • 1 527
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Успех! Нека всичко да мине както трябва.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 711
Късмет и скоро да се похвалиш с едно здраво и хубаво бебче!  bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Успех! smile3525
Всичко ще бъде наред.Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш   ylinfant newsm10

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Притеснението ти е нормално, но се опитай да го сведеш до минимум. Пожелавам ти всичко да мине така както е планирано и после да се похвалиш как е най-щастливата мама.  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 8 769
Няма страшно! Всичко ще е наред! И аз миналата година на 30.03. се сдобих с моят прекрасен малък син! Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 227
Ще ситскаме палци, всичко ще бъде наред. Пожелавам ти всичко да мине леко и безпроблемно и скоро да си гушкаш най - здравото и хубаво бебче.   newsm30  smile3525

# 21
  • Мнения: 2 040
Желая ти от сърце леко раждане и след няколко дни те чакаме с хубава новина!  Grinning
Не се притеснявай и шашкай, всичко ще бъде наред!   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 361
късмет! newsm10
ще чакаме да се похвалиш  smile3541

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
леко раждане и zдраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet
не се притеснявай, а повече се усмихвай Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И аз ти желая успех! Напълно те разбирам, защото и аз от сега се притеснявам как ще стане всичко. Аз не знам как ще раждам, иска ми се да е норммално, но лекарите малко по малко ме настройват на вълна секцио, имам високо кръвно, малко в повечко са ми килограмите и това са нещата, които най-вироятно ще ме доведат до ножа.
Свекърва ми е върло против секциото и вчера ми се накара, вика ми няма да даваш да те режат ще се стискаш, много ме разстрои. В крайна сметка се оставяме в лекарските ръце именно, защото те от това разбират, а иначе всеки е компетентен и всеки дава акъл какво и как да се правил
Не е мястото тук да пиша това, но исках да си го споделя, просто защото и аз адски се притеснявам от неизвесността.
Дано всичко е наред с теб и като се върнеш да е само с добри новини!

 newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз нямах време да се уплаша... родих 20 дена по-рано.
Пожелавам ти успех, и утре да гушнеш малкото човече  Hug

# 26
  • varna
  • Мнения: 404
стискам ти палци!просто вярвай,4е всичко ще е наред Praynig

# 27
  • Мнения: 1 493
Не се притеснявай ! Hug
Всичко ще мине нормално !   Peace
Желая ти здраво бебе !    Praynig

# 28
  • Мнения: 177
Колкото по - уплашена влезеш, толкова повече боли- Казвам го от личен опит. Късмет.

# 29
  • Мнения: 10 758
Леко и безпроблемно раждане ти желая! Hug  bouquet
Не се притеснявай за нищо, в сигурни ръце си.Трябва само да се радваш, че утре ще си видиш бебчето  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт