Къде да занеса запазени дрехи за възрастни???

  • 3 536
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
 ooooh! сега отворих табличката с домовете  Shocked - честно се изненадах от бройката  Rolling Eyes

Мами, а нали имаше и някакви баба и дядо дето ще отглеждат сами внучето останало сираче  Cry - за там какво се случва, май никой не писа нищо повече.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ooooh! сега отворих табличката с домовете  Shocked - честно се изненадах от бройката  Rolling Eyes

Мами, а нали имаше и някакви баба и дядо дето ще отглеждат сами внучето останало сираче  Cry - за там какво се случва, май никой не писа нищо повече.

да,има ги още Wink
Juliana държеше връзка с тях и от нея знам,че за сега се справят ,много организации им помагали.Тя беше говорила с дядото по тел.
Ще ги проверим скоро пак как се справят Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 288
здравейте! и аз се чудех какво да правя с толкова много дрехи, които не нося. ако наистина организирате среща, бих могла да ги донеса.
и да ви попитам, макар и не по темата, имам 1-2 пакета отворени памперси. дали ще има нужда от тях. както и други неща- чайче за колики, капки, чисто ново шише авент. не ми се изброява всичко тук. не знам обаче къде и как да ги занеса.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
здравейте! и аз се чудех какво да правя с толкова много дрехи, които не нося. ако наистина организирате среща, бих могла да ги донеса.
и да ви попитам, макар и не по темата, имам 1-2 пакета отворени памперси. дали ще има нужда от тях. както и други неща- чайче за колики, капки, чисто ново шише авент. не ми се изброява всичко тук. не знам обаче къде и как да ги занеса.

  :bouquet

Можеш ли за известно време да запазиш твоите дрехи,в момента няма къде да ги складираме Sad
Всичко останало го запази,скоро може да се наложи на една бъдеща самотна мама да помогнем с тези работи Wink
Благодарим ти,ще държим връзка Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 288
няма проблеми. ще опаковам и запазя всичко и ще чакам да се обадите, когато има нужда!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Щом няма къде да ги складирате и аз ще ги запазя у нас, макар 4е ми е голям проблем мястото. Дано скоро някой да има нужда! Пък и баловете наближават....Дано да успеем да обле4ем поне едно две моми4ета и 2-3 мом4ета....(моите дрехи са толкова ((официалните))..

# 21
  • Мнения: 1 770
Току-що видях, че Великденския базар ще е и в Южния парк на 15-ти и 16-ти април.
Ще съчетаем нещата и ще можем да съберем дрехи за големи. Ще ви пиша повече подробности след като всичко е уточнено.

# 22
  • Мнения: 8 917
И мен ме интересува това - имаме хубави дрехи, които са  като нови и  не ми се изхвърлят и мисля, че биха влезнали в употреба на някой, който се нуждае. Peace

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И мен ме интересува това - имаме хубави дрехи, които са  като нови и  не ми се изхвърлят и мисля, че биха влезнали в употреба на някой, който се нуждае. Peace

Нека мине базара Praynig
имаме списък на децата с размерите и ще го организираме.
няколко дни Praynig

# 24
  • Мнения: 1 770
Ще съм на базара в Южния парк и събота, и неделя около 14 часа - мога да взема дрехи тогава. Който иска, нека донесе дрехи за завършващи деца - 18-20 г.
Среща на масите ни при входа откъм ул. Нишава, след 14 часа. Ако можете по-рано да минете, оставете ги при някой на масата и аз ще ги взема след това.
 Peace

# 25
  • Мнения: 144
Yvette, в най-скоро време и при мен ще излязат малко дрехи за големи деца. Няма да успея за базара, въпреки че ще намина да понапазарувам, но пък когато съм готова ще ти пиша допълнително.

# 26
  • Мнения: 1 770
Yvette, в най-скоро време и при мен ще излязат малко дрехи за големи деца. Няма да успея за базара, въпреки че ще намина да понапазарувам, но пък когато съм готова ще ти пиша допълнително.


Ок!  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 896
Имам събрани пет чувала дрехи за възрастни. Къде да ги занеса или на кого да ги дам. Някой може да се нуждае, а те си седят така.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам събрани пет чувала дрехи за възрастни. Къде да ги занеса или на кого да ги дам. Някой може да се нуждае, а те си седят така.

дрехи за възрастни хора не носим никъде......
Те са за възрастни или са просто големи размери.

# 29
  • София
  • Мнения: 896
Големи размери са

Общи условия

Активация на акаунт