Ето изненадата голяма-наш'та Лили е вече мама!Бъдещи мами над 35

  • 25 642
  • 760
  •   1
Отговори
# 165
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Аз се майтапех,да не изпишете темата до утре,а то взима че се превръща във факт  Whistling
Ививка,тва хормоните страшна работа,но пък аз смятам че мъжете на бременни жени(и не само) трябва да си премълчават,да стискат зъби в името на общото благо! Така мисля и това е  Hug
Манди,желая ти от тази голяма дупка,да те измъкне едно малко ангелче! Вярвай!
Честито на всички започващи да строят собствен дом! От това по-хубаво няма,да трудно в докато върви строежа,но после.... След като се преместих в сф и се започна квартиросването,това да имам мой дом ми беше мечта. Верно,нямаме къща на два етажа,а съвсем малък апартамент,но си е моята сбъднат мечта!
За домашното,да предпочитам го и то откакто имам дете,преди това ми беше все тая. Смисъл,готвех с неща от магазините и мнооого често се хранехме по ресторанти. Сега ми се промени светогледа,но не се втелясвам! Истината е че повечето зеленчуци ни ги дават нашите и бабата на мм! Гледат ни и бройлери и прасе! Месо купувам телешко и риба! Не вярвам в никакво бои еко тук в бг! Нито могат да ти докажат,нито хората са толкова честни за да не те лъжат и в това! Гледам оня ден(до нас са отворили магазин за биохрани),зрял  бял боб 500гр=7,15лв  Shocked Как ще позная дали този боб е био,и не е въпроса да позная,ами съм сигурна че не е! Но такова е положението! Признавам си обаче,че от мен градинарка най-вероятно не става,а и нямам желание,+ усложняваща ситуацията фобия от всякакви буболечки!
Павловичата мас,за мен е страхотен крем! Мустелата за дупе за 16лв неможе да му стъпи на малкия пръст,пък как омекотява суха и напукана кожа...

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 22:53 от mariq13

# 166
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Имах в предвид нещо хуабво с бургери където и хлебчетата си правят и месото им проверено.
Ще го видя това Слънце и Луна Hug

Манди в първият момент прочетох, че искаш да се разделяш с тм  Hug .

Жане  Hug

# 167
  • Мнения: 1 432
Спортувайте, спортувайте ... още малко ми остана и на мен да заспортувам  Grinning

Две в едно, аз не се сещам за място баш с хамбургери, ама СкараБар може да ви хареса
Скрит текст:

# 168
  • Мнения: 2 168
Манди, Ивка  Hug

2в1, на мм му хареса скарабара, и на мен де, ние вечер сме ходили само

Кей, Ината, по вода да ви върви със строежите

# 169
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Благодаря Ви  Hug

# 170
  • Мнения: 1 933
Манди, Ивка  Hug Hug Hug
Креми и на теб  Hug
Ината, честити ви покупки!
Кей, честито копка и на вас!
Едно столче и за мен на верандата моля Simple Smile

# 171
  • Мнения: 13 937
Манди, Иви кураж, и това ще мине  Hug
Вис Виталис има и на Стамболийски, близо до МОЛ-а.

# 172
  • София
  • Мнения: 670
Уанче, ако харесвате турска кухня и/или дюнери, ще ти кажа къде. ММ им е голям фен.

# 173
  • София
  • Мнения: 392
Уанче хубави сандвичи и бургери има в Farmer`s намира се на ул.Цар Иван Шишман 23.
Манди, Иви една голяма  Hug и от мен.

# 174
  • Мнения: 5 037
Кей,Ината,дано бързо и безпроблемно да приключат строежите и да има много обич и топлина в новите ви домове

# 175
  • Мнения: 240
Привет бърборани, в тоя час ни лека нощ, ни добро утро. Благодаря, че ме мислите, правилно се сетихте покрай чистенето за мен, две седмици само това правя - преместихме се в новата квартира и от 3 дни имам и интернет, но времето ми стига само да изчета темите.
Нека първо да орисам Ясмина в нейната тема, да е най-щастливото дете, да си носи короната с гордост и да е много здрава. Лили, честито рожба, майче. Ти успя. Звучиш добре, почини си, възстанови се, и като дойде време да прохожда принцесата пак да ни удариш в челата двучертичков тест.
Две в едно много файнска лентичка, наскоро гледах някъде такъв бански като на аватара ти, ако ми попадне пак директно го вземам за Ева София. Докато не съм забравила да се изкажа за покупките от БГ, много съм доволна от Тео бебе козметиката, Бочко, Фенистил.
Шери, момиче бурни аплаузи за оформлението на темите, страшни са. bouquet
Ава много те бива в римите.
Ако не е късно ме включете за коледните картички, и валентинки искам и мартенички.
Много хубави снимки видях, бебета едно от друго по сладурести.
Честита месечинка на Лиза.
Много исках да ви пиша, а ми се приспа изведнъж. Болните да оздравяват, Даре нещо с по-висок градус вътрешно, след процедурата си наточила гребена за бебене, няма да се даваш на една настинка.
Тути, поотърси ли се, покажи ни плана, май по-дълго се застоя в дупката.
Манди, Иви спирачка и завой - не са ви позволени лоши настроения, избършете сълзите.
Сигме, обади се овреме, ти си най-добрата с точилката за вадене от дупки  newsm78 има ли такава категория в конкурса?
Затварят ми се очите, само да ви сложа една снимка от изгледа от новата тераса, като боядисаме в "Санторини" синьо ще ви фотна и къщата. Ева  Heart Eyes, и на татуси ще се премерим, ама утре.
Целувки за пцолютно фсички.

П.п. Лили памперс ли сменяш или пробваш кърмене???

# 176
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Манди  Hug минава се и през такъв период. Ако ти трябва да си поговориш, аз съм насреща.
Ививка  Hug вие сте за понеделник,нали? Мога да ти кажа, че ТМ го тресе повече от теб. Прегърнете се и започнете нова страница от понеделник. Ние сме добре, бебка хапва АМ и пълни по 6-7 памперса на ден, а аз цял ден съм с кръвно 108/57  Crazy
2в1, аз мисля че на ТМ ще му хареса и в млакарница Добрев http://dobrev-cheese.com/bg/stores/ -прясно опечена баничка с айрян, ммммммм.
Фокси, тази странна дума ми заприлича на рекламата за вафли "ще ми се тункват те !!!"
Кей, честита копка. Ако може да дойдем на зеленко за рязането на лентата  Flutter?
Венци, благодаря. Имаме си двама снежковци.
И за мен ако може място на верандата, аз ще си донеса стола  Naughty

# 177
  • Мнения: 1 130
Ивка, дано си се успокоила и да сте стоплили отношенията с ТМ. Лоша работа са хормоните, ама и тия мъже хич не разбират колко деличкатен период е бремнността!
Ина, с цветовете в къщата имам много да играя, аз съм доста смела в това отношение и съм склонна да експериментирам не смао с цеветове, но и с материи. Майка ми е проектант и много често се налага да прави и интериорни решения. Винаги сме живяли в много интересно решени жилища.
Примерно в първото ни собствено жилище, преместихме се там, когато аз бях още в предучилищна, т.е. преди 30-тина години, стените в коридора бяха облепени със зебло, шкафовете в бяло и червено (рядко срещано за времето си), а нашата стая имаше 2 стени, на които вместо тапет имаше един плат, по който в последствие направихме и щампи, холяът беше разделен на две зони, посредством конструкция цветарник... Та, живот и здраве, ще се вихря като му дойде времето.
Боядисването е наша грижа, строителят има ангажимент само към таваните.
Дара, абсолютно си права, че е въпрос на вкус всеки подобен избор, въпросът е, че тук просто нямаш от какво да избереш. Вчера момичето в магазина така се изкефи като показахме на какво сме се спряли, а хем не е нещо необикновено, но понеже било в цвят... При нас иде реч за една вертикална ивица в различни нюанси на тюркоаз и сиво. Тюркоазът е линията, която ще върви из цялата къща, но винаги мога да добавя още един цвят, като за сега за нашата спалня и баня ми се върти да има лилави акценти, а във всекидневната към тюркоаза да добавим и жълти петна тук-таме. Тюркоаз лесно моеже да се комбинира с много цветове и това и смятам да правя.
Пиаф, благодаря за информацията за маста, ще погледна и ще преценя дали да поръчвам.
Само да каза, че Судокремът не е хубаво да се използва превантивно, защото е много силен и по-скоро може да навреди, ако се използва много често или на дебел слой. Със Сава го ползвах само, ако има зачервяване, и това по съвет на лекар. Тук имам приятелка медицинска сестра и тя изрично ме предупреди отново за него! В болницата го използвали само за по-тежки случаи, иначе по-леки кремчета.
Манди, дано бързичко да се намериш! Мисля, че всеки минава през подобни периоди на търсене, леко неудовлетворение и нужда от промяна. Дано намериш твоят начин да се освободиш от тези вълнения! Прегръщам те!

И мен бая ще ме узорите с конкурса, но ще се постарая да му отделя време и да помисля за номинации.

Oх, трябва да измисля какво да приготвя за един пикник днес, а нищо не ми идва на ум. Трябва да е нщо зеленчуково или рибно, че явно има някой мюсюлманин в групата и ако е месо, то трябва да е халал, а нямам време да ходя да търся арабски месарници.

Ами... добро утро! Wink
Слънчево усмихнат да ви е денята!

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 04:25 от InataCh

# 178
  • Мнения: 2 501
Лили, може, може. Тъкмо Ясмина ще се движи на собствен ход  Joy
Аз нещо не мога да харесам бг-дрешките за бебета, сигурно съм капризна.
Влюбила съм се в НМ и предимно от там пазарувам. От сайта.
Ививче, аз бях ужасна като бременна, все се задрънквах с ММ, оправят се нещата, всичко ще е наред, ама пусти хормони. Те не разбират какво е да те блъска хормоналната буря, но ще мине. Гушкам те!
Ината, много ще ми е интересно да споделяш новини около вашия строеж, нали съм на тая вълна Simple Smile
Манди, миличка, недей така.
Аз също съм имала два-три периода в живота си, когато съм била в размисли като теб. Излизах от дълбоките мисли с ... диета. След това бях във форма и всички дилеми изфирясваха със стопените килограми.  Joy Чакам и сега да ме налегнат, та дано се склатя и започна сериозно да се топя, ама нещо не ми се получава. Много съм слабоволева. Вчера чета една дружка във фейса, имат годишнина с мъжа си и пише как би лъгала заради него, как би убила заради него, но не може да свали кг. заради него  Joy

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 40 809
Добро  есенно утро от мен!И още палачинково... Laughing Сега ги въртя,че детето това поиска и мама угажда!
Черпя,ама с готова снимка


Приятни почивни дни!Оооообичам почивните дни! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт