нямам вече черни точки,но имам разширени пори

  • 4 881
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Аз до колкото знам, след парна баня, лицето се обтрива с лед, с цел да се избегне именно образуването на пори! Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 521
Момичета, я кажете как се махат тези черни точки, че лицето на племенницата ми е цялото в такива, майка й не дава да ги пипа, а детето има комплекси от тези пъпки...  каква е тацзи парна баня? Как се прави точно и има ли метод, чрез който деликатно да се изстискат черните точки. Знам, че след излизането на тази мазнина, си остана дупка - разширена пора. А племенницата ми е едва на 14 години, страх ме хваща като си помисля на какво ще й заприлича лицето след 2-3 години ooooh!
стоиш покрит с хавлиена кърпа 10-15мин.,над леген с вряща вода(може и с лайка).като се изпоти хубаво лицето го остъргваш внимателно с ъс златана халка,тези черни точки които не излизат леко ги изтискваш.после задължително се прави маска с хума,обтриване с лед,мазане с домат,краставица абе каквото си избереш.
една приятелка каза че само така избавила дъщеря си.мазала я с какви ли не маски лосиони,носамо парната баня дала ефект

# 17
  • Мнения: 5 577
Ted_cat , аз мисля, че племенницата ти е хубаво да иде на козметик, поне първия път.  Peace

После тази процедура може и в къщи.

# 18
  • Мнения: 3 861
Мдааа подкрепям Вергилия...
Най добре е козметик и да си каже тежката дума

# 19
  • Мнения: 4 116
Това за козметика и аз си го мислех и сигурно ще я заведа, но като отидем в Добрич с децата. Тя сега ми е на гости за няколко дни и надали ще има време да търся козметик... Мерси за отговорите, още днес ще поработя над лицето й  smile3508
 А исках и аз да похваля всички маски с хума - ползвала съм какви ли не, но тези са си класика - почистват, тонизират, стягат пори...

# 20
  • София
  • Мнения: 9 484
Аз до колкото знам, след парна баня, лицето се обтрива с лед, с цел да се избегне именно образуването на пори! Rolling Eyes
E, как така без пори?! #Crazy Има ли част от кожата по тялото без пори? Wink
Нали чрез тях кожата диша... Wink

Процедурата с лед има за идея да свие порите след като веднъж са се отворили след парната баня, но не и да ги премахне. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 248
Аз до колкото знам, след парна баня, лицето се обтрива с лед, с цел да се избегне именно образуването на пори! Rolling Eyes
E, как така без пори?! #Crazy Има ли част от кожата по тялото без пори? Wink
Нали чрез тях кожата диша... Wink

Процедурата с лед има за идея да свие порите след като веднъж са се отворили след парната баня, но не и да ги премахне. Simple Smile

Извинявам се много, имах предвид че благодарение на леда, порите се свиват! Трябва да съм по-внимателна какво пиша...че току виж причиня нещо на някой прочел ме! Blush

Още веднъж сорри, не съм се изразила правилно! Sick

# 22
  • Мнения: 25
Аз понякога си правя маска с мед , лимон и белтък и честно казано помага , пък и това е маска точно за разширени пори  Wink

# 23
  • Мнения: 694
И аз като щерка на козметичка реших да се включа.
Момичета са ти казали, че след почистване се слага стягаща маска за лице, която да "затвори" порите. Да но и типа на маската си зависи от типа кожа. А и е желателно след "стискането на пъпките" да си сложиш антибактериална пудричка, за да дезинфекцираш местата.

Общи условия

Активация на акаунт