Лидл ::71::

  • 80 460
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Някой да има инфо (или да помни миналата година по кое време) кога ще пускат инхалатори и термометри?
Инхалатори от 85 лв. има в магазина в Асеновград . Преди час бях там и ги загледах точно защото не си спомням да съм ги забелязала в брошурата.Имаше поне 5-6 бр. Може да опитате да ви изтеглят в удобен за вас магазин.

# 691
  • Мнения: 1 317
Взех си чорапогащник - страхотен! Материята много ми хареса. Черен, М - точно ми е. Довечера ще се върна и за жокейски клин, малкия много крякаше и не успях да ги огледам.
Кака намаза пластмасова тиква, пълна с глупави бонбони, ама айде, поне само това поиска.
Купих и салам - Пикок, един малък, стандарт Стара планина, ядох в една приятелка и имаше вкус на истински, от едно време.

# 692
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Единственото, което ми хареса са едни шоколадови топчета, опаковани като тикви и очи. Обаче така и не видях информация колко бройки са в мрежичката. Някой може ли да ми каже?


200гр -30бр Peace

Относно корите за лазаня-взимам 2опаковки от италианските в хл. витрина (не сухите в кутия), но си зависи от тавата и колко порции мислите да правите; моята тава е около 24/28см.

Някой някъде да е виждал останали лупи на стойка?



Лупи има в Асеновград , преди малко ги видях.

# 693
  • София
  • Мнения: 6 184
Лупи току- що видях и на Каблешков.  Peace

Купих си клин и туника- на мен ми харесаха, очаквах да са точно такива широки. Някой беше писал, че клинът е плитък- точно обратното наблюдение имам аз.

# 694
  • Мнения: 1 953
От кои продукти от италианската седмица сте доволни и взимате?

# 695
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Взех си чорапогащник - страхотен! Материята много ми хареса. Черен, М - точно ми е.

Колко си висока, чудя се какъв ли номер да си взема, слаба съм, но с по-дълъг крак.

Като плътност плътни ли са доста, искам нещо по есенно-зимно?

# 696
  • Мнения: 1 317
Взех си чорапогащник - страхотен! Материята много ми хареса. Черен, М - точно ми е.

Колко си висока, чудя се какъв ли номер да си взема, слаба съм, но с по-дълъг крак.

Като плътност плътни ли са доста, искам нещо по есенно-зимно?
168 см., даже ми идва малко дългичък, нагоре бая се запасвам Grinning
Според мен и зимата, е, не в най-големия студ, могат да се носят, плътнички са.

# 697
  • Мнения: 195
някой да е ползвам преди препарата за плесен от четвъртък 29.10- отзиви?

# 698
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Взех си чорапогащник - страхотен! Материята много ми хареса. Черен, М - точно ми е.

Колко си висока, чудя се какъв ли номер да си взема, слаба съм, но с по-дълъг крак.

Като плътност плътни ли са доста, искам нещо по есенно-зимно?
168 см., даже ми идва малко дългичък, нагоре бая се запасвам Grinning
Според мен и зимата, е, не в най-големия студ, могат да се носят, плътнички са.

Благодаря!  bouquet

Нали за този става дума? http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=30871

# 699
  • Мнения: 1 317
Същият Simple Smile Има цял - чорапогащник и като клин  Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 6 091
Ех, много исках и аз такъв, но ММ ме отряза, че имал много работа и не можел да отиде в обедната си почивка да ми купи. А до довечера в нашия няма да има със сиурност.  Crossing Arms

# 701
  • Мнения: 3 675
На мен ми харесаха клина и чорапогащника,но Л ми е малка.

# 702
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
Много благодаря, MTV!

Вече регистрирахте ли си талоните?
Аз вчера вкарах 5 кода и не съм получила никакъв потвърдителен и-мейл в пощата си, че данните ми са приети.

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 14:39 от l'etrangere

# 703
  • София
  • Мнения: 14

Някой някъде да е виждал останали лупи на стойка?[/color]



В люлин мисля че видях сутринта.

# 704
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
Тази година, ако пуснат пак светещи глобуси, няма да ги пропусна. Тези от вас, които имате от преди, доволни ли сте от покупката?

Общи условия

Активация на акаунт