X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 3

  • 32 596
  • 824
  •   1
Отговори
# 780
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Саня е много хубава с права коса, а Люси с дълга...  Grinning

# 781
  • addicted
  • Мнения: 1 085
Щял да направи Хозиър по-добре от оригинала.. ей сега.  Tired

# 782
  • Мнения: 3 405
Много ми хареса Кристиян, макар че и аз тази песен я чувам за пръв път  Embarassed

Хареса ми изпълнението му - леко се поразчупи, има невероятна техника и разкошен топъл глас.

наистина има технически проблем - цяла вечер половината участници глъхнат

# 783
  • Мнения: 4 607
Малкият Крис също ми хареса, мисля че можеше и повече . Песента я обожавам, слушала съм я 10000000 пъти! Heart Eyes

Наистина имат някакъв проблем със звука.  Tired

# 784
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Е, Стиви си е Стиви...  Heart Eyes

# 785
  • Мнения: 3 405
Да ме прощават, но дотук еиднствената която не беше в зоната си на комфорт беше Александрина.

не знам за какъв риск говори Маги - ако някой може да изпее Стиви Уондър това е Стивън

Ще ми хареса, ако спре с твърде многото импровизации

# 786
  • София
  • Мнения: 5 658
Абе какво става, всички пеят безумно фалшиво тази вечер?  ooooh! Християна едва я изтърпях, а ми е фаворит, другите не ги коментирам, единствено Белканто ставаха за слушане. Кофти подбрани песни, проблем с техниката или просто толкова си могат участниците?
Що не дадоха Трилър на Стивън, щеше да ги размаже Simple Smile

# 787
  • Мнения: 4 607
На мен ми хареса Стивън, не разбрах критиката на журито към него, като се има предвид, че беше един от малкото, които ставаха за слушане днес. Rolling Eyes

# 788
  • Мнения: 11 781
Не съм ви чела последните 6-7 страници, но гледам концерта и понеже съм много разочарована реших да видя какво сте писали и какви са отзивите за концерта.
Адски скучно ми беше, а други години ми беше най-любимият концерт на факторите.
Само Дарито ми хареса, но аз съм пристрастна. И да вие на сцената сигурно пак ще я харесам.

# 789
  • Мнения: 5 643
Много слаб концерт тази вечер... Дотук малкият Кристиян само ми хареса. Християна пее чудесно, но ми е твърде стерилна, гласът й е кристален, гладък, студен. Аз обичам топлите тонове в един глас.

# 790
  • София
  • Мнения: 2 706
И мен тая вечер ме заболяха ушите. Не стига, че пеят неприятно, но има и някакъв проблем с озвучаването. Единствено квартета беше чудесен. Кристиян ми е голям любимец, но това изпълнение беше много постно, нищо общо с емоционалния заряд на Hozier.

# 791
  • Мнения: 1 298
И Кристиян ме разочарова тази вечер, а сигурно съм най-голямата му мажоретка от тук до Москва и обратно.
Но песента я харесвам най-много в изпълнението на София Карлберг, дори много повече от оригинала - www.youtube.com/watch?v=fuBG_osuqy8
Сигурно, защото сравнявам с нейната версия на Кристиян не ми хареса. Не ми хареса колко насечено звучеше, а след вторият припев някъде така мажеше думите, че ако не знаеш текста на късмет ще разбереш за какво "иде реч".

# 792
  • Мнения: 3 502
Малкият Кристиян хем ми хареса, хем нещо не ми стигна. Стивън си беше баш в зоната на комфорт, не разбрах защо Маги определи тази песен като риск.

# 793
  • DE
  • Мнения: 9 068
Как смеят Адам  Crossing Arms

# 794
  • Варна
  • Мнения: 1 805

Сега ще се види черно на бяло, че не всички гейове могат да пеят  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт