Как си слагате спирала?

  • 5 338
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 464
Слагам само на горните, мноого рядко и отдолу. За сметка на това минавам по няколко пъти защото обичам даси личи добре спиралата.
И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 3 537
Слагам и отгоре и отдолу.След като засъхне леко ги разделям с една карфичка,повтарям още веднъж и пак разделям Wink

# 17
  • Мнения: 607
Слагам и на долните и на горните.

# 18
  • Мнения: 870
Слагам на горните и на долните, преди спиралата като се напудрят миглите ефекта е по-добър. На горните слагам от вътрешната страна само и повтарям, за сега не ми се е налагало да разделям миглите.

# 19
  • София
  • Мнения: 723
Слагам си най-вече на горните мигли. Нанасям спиралата няколко пъти,докато станат плътни. На долните само един път с четчицата,но рядко.  Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Като слагам спирала, хич не е често, слагам само на горните мигли.

# 21
  • Мнения: 1 526
И аз слагам само от горе. Като изсъхне им слагам малко пудра  с четчица и после ги минавам пак със спирала. Стават гъъъсти и големи

# 22
  • Мнения: 6 155
На горните - 2 слоя, на долните -1. Не разресвам с нищо .

# 23
  • Мнения: 811
Слагам на горните мигли само, от вътрешната страна. Не харесвам прекаленото количество спирала и слепналите мигли. Затова минавам 2 пъти миглите и ми е достатъчно  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 362
Слагам и на горните и на долните мигли, повтарям горните и разресвам ако са се слепнали.

По същият начин поставям и аз спиралата  Peace

# 25
  • Мнения: 1 180
Само на горните, ако сложа на долните, става едно мазало.... Не обичам напластени и слепнали мигли! От години използвам само кафява спирала, преди използвах и тъмно синя /като бях по-младичка .

# 26
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Слагам и на горните и на долните по един път. Харесвам спиралата да стои естествено, а не да личи от километри. За вечерен грим на горните мигли нанасям 2 пъти.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Слагам само на горните.Минавам няколко пъти със спирала,зависи какъв ефект искам.Не ги разресвам и подреждам допълнително.Много рядко,когато се слепят няколко косъмчета,ги разделям с игличка.

# 28
  • Мнения: 3 447
На горните и долните, като леко изтеглям към външния ъгъл на окото. Слагам по 2 или повече пъти, в зависимост от гъстотата на спиралата. Ако има някъде слепено, разделям с топлийка.

# 29
  • Мнения: 2 550
Само на горните...правих няколко мизерни опита да слагам и на долните, но се оказа, че не ми е по силите  Joy Нанасям по няколко пъти  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт