Фермата- сезон 1, тема 3

  • 44 308
  • 800
  •   1
Отговори
# 765
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired
Варсамов е знаел, че ще падне, такъв е бил планът. А посочи Рая за фермер на седмицата, защото ако беше посочил Митко, щеше да е твърде очебийно, че има някаква схема, която да изпрати Митко на финал и да го направи победител. Ако Асенчо или Симеон паднат на дуел с Димитър, всичко е ясно.
След изминалата седмица, ти наистина ли все още вярваш, че Митко и Варсамов са в обща схема?
Да, очевадно е, затова и животното беше в студиото - за достоверност, да повярват всички, че няма схема.

# 766
  • Мнения: 5 508
Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired

И с болен кръст на всичко отгоре!!!


А защо да не го посочи за противник? Това, че Райно е стар и с болен кръст не го прави по-привилегирован от женствения Жорко или някой друг, влязъл в играта Naughty
Хайде тогава да бяха оставили баба Тони, Райно, Мустафа, Жорко и Райна/Нора, защото видиш ли едната си е баба и на титла дори, другия е мюсюлманин, третия е стар и болен, а четвъртата - млада и неопитна и всеки, който реши да ги избере за двубой би изглеждал слаб, жалък или с расистски наклонности ...

Относно Димитър - аз продължавам да смятам, че е много добър манипулатор. Самата аз съм ставала свидетел на подобни манипулации, така че нищо и никой не може да ме убеди, че в случая такива не е имало. Но пък не вярвам, че Варсамов продължава да бъде в някаква схема, освен ако той и Митко не са имали някаква уговорка преди шоуто, че ако псевдо-полицая спечели ще даде някаква сума на затворника Peace

# 767
  • Мнения: 11 635
Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired

И с болен кръст на всичко отгоре!!!


А защо да не го посочи за противник?
Ама да го посочи бе! Никой не казва да не го избира, но е малко смешно от негова страна да нарича Димитър мишок затова, че е избрал Жорко, след като той направи същото с Райно. Както и Мара с Янина.

# 768
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired

И с болен кръст на всичко отгоре!!!


А защо да не го посочи за противник?
Ама да го посочи бе! Никой не казва да не го избира, но е малко смешно от негова страна да нарича Димитър мишок затова, че е избрал Жорко, след като той направи същото с Райно. Както и Мара с Янина.

Щото се гледа от едната страна на нещата.

# 769
  • Мнения: 287
Тази игра започва да става много скучна. Интересно щеше да е, ако имаше интрига кой ще спечели, но то е ясно от епизод 1 и се затвърждава все по-силно.

# 770
  • Мнения: 5 508
Това с изказването съм го пропуснала. Извинявам се тогава за по-острата реакция Peace Останах с впечатлението, че просто защитавате Райно и Жорко като по-слаби/болни/женствени  ooooh! Явно вече ми се спи и "реотана" загрява бавно ...

# 771
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Тази игра започва да става много скучна. Интересно щеше да е, ако имаше интрига кой ще спечели, но то е ясно от епизод 1 и се затвърждава все по-силно.
Да, така е. Днес за кратко ми стана забавно, надявах се Гошко да спечели Twisted Evil, но не стана  Joy . Но му се зарадвах, че е по-точен от Митко. А този Митко, ако наистина си е счупил пръста от бой по варела, то явно са го изхвърлили от полицията заради лабилна психика, чак пък толкова да се нервираш на една пикла Whistling .
Противен ми е със заплахите, които чувам от него, лика-прилика са си с Варсамов Close
(Заканваше се на някого/някои, докато отиваше към бараката за дуелист)

# 772
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз се присъединявам към повечето поддръжници тук на Митко Peace Не че го харесвам особено, но пък снощи ми хареса сериозното му отношение и поведение към игрите, за разлика от лигльото Георги - голямо кискане, големи чупки - никакъв късмет не бе в поне две от игрите за Митко - по-силен е физически и бе по-съсредоточен; за брадвите и алманаха - да, до голяма степен и късмета помага. А пък ,Жорко с онова самодоволно вирване на главата, ми беше много смешен hahaha Победител бил - дори заричането как щял да срази Митко на Алманаха не му се получи...
А женорята - верно, големи усойници излязоха ooooh! всички са един дол дренки, предпочитам мъж да спечели, независимо кой ще е.

# 773
  • Мнения: 3 819
Няма ли да има нова тема  newsm78

# 774
  • Мнения: 4 712
*Biskvitka*, аз бях от тези, които в началото плюеха по Митко, че твърде много говори за каузата си, че го бутат, че заради него върнаха Асен и т.н. Но като гледам тези 4 усойници, да връщат и Дони сега  Crossing Arms

Не ми харесваше и как Веско ги почна в началото, но явно човекът си е виждал с какво има работа.

За това, моето мнение след последните събития е, на финал: Веско, Райно и Митко. Мустафа също може, от мен да мине  hahaha

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Аз пък не разбирам какво го нарочиха Димитър за световен шампион по манипулиране. Според мен е първолак в сравнение с Мустафа. Последният може да води майсторски клас. Мария не я броя - тя е явно и агресивно зла, чак е неконтролируема.

И вчера на двубоя Митко си мълчи там и си играе, а онова човече "Гоги" не спря да бълва и бълва. Че накрая завърши и с мъдър завет към Димитър как се играе достойно тази игра. Не спирам да се питам тези хора - Мария, Жоро, Рая и Нора в тази игра ли са, която аз гледам?

И последно - изобщо, ама изобщо не вярвам в теорията за голямата телевизионна конспирация. А ако я има е по-добре да е от полза за едно болно дете.

# 776
  • Мнения: 18 060
Браво на Митко  Peace Манипулатор бил, можеш ли да манипулираш умни хора със собствено мислене и позиции? Ами не, на манипулация подлежат фурнаджийските лопати дето не знаят кого харесват, какво да мислят...към кого да си присламчат...
По- голям манипулатор от Мара тук няма, и съжалявам че всички жени този път се оказаха тъпи и  заблудени, като зомбирани- Мара та Мара, едната и се даде на дуел, другата я ожали, че ще и е студено...луди ли са тия жени бе? Излагация  #2gunfire
Що никой не манипулира Веско?

Физиономиите на Жорко- няма такава отврат, все едно Азис гледах като вирнеше муцуна

# 777
  • Мнения: 9 865
Много глупави жени, много съм разочарована, Марето ги е оплела яко, една й с билки раната върже, друга я плисне с вода студена... А тя криви джуката и чака сгода да ги разкара. Физиономиите им по време на дуела бяха като на някакви блатни вещици, грозни, зли.

Жорко ме дразнеше много с подмятанията си, но не мога да се изкривя и да кажа, че игра зле, мисля че беше достоен дуелът. Бяха отговорили на около 30 въпроса, те нали не излъчват всичко, преди да излезе победител. Това не е точно късмет. На толкова въпроси да дават и двамата верни отговори, значи знаят. Да уцелиш дънер с брадвичка... тук виждам повече късмет. Във всеки случай, нямаха основание нито да подценяват Гогито, нито да се срамуват от битка с него, нито той подмолничко да се изтъква като "най-слабият играч", надявайки се да се промуши до финала...

# 778
  • Мнения: 4 712
Май Митко го нарочиха, че бил използвал клишета (там за снопа, ако помните), че бил лицемер, не знам си какво. Но още помня Мара като стана ратай за първи път с Гого, колко беше гадна и злобна, все едно забрави къде се намира. От тогава ми е много противна. А пък сега, още повече  ooooh!

Че той Митко най-нормален ще излезне. Заедно с Веско, който много ме радва как издържа психически на помията от "жените".

# 779
  • Мнения: 968
Изключително неподходящи коментатори. Неадекватни, преднамерени, зле аргументирани /ако изобщо може да се говори за аргументация каквато и да била/. Не виждам смисъл всички да подкрепят един и същи персонаж. Трябва да има защитници и на двамата играчи, за да има диалог. Това тази вечер беше едно безсмислено кудкудякане. И се сипеше глупост след глупост. Хайде, той Варсамов е ясен - на него мозъчето му е стафидка, морал липсва, ценностна система - съвсем. Но другите бяха абсолютни конници без глава.  ............ Всъщност, глупостта в студиото, стелеща се като гъста мъгла под планински връх беше изненадващ за мен. 
Само като видях гостите Варсамов и Агонцев и напуснах канала.Връщах се от време на време , колкото да се убедя,че Кали е все така противна, а дъщерята на генерала дори не е гледала формата. Поканена заради славата си на устата , и тя е като Ива,Стела, Соня ...., може да говори по всяка тема , винаги готова да се отзове на покана.
Гледах обаче игрите и да, Димитър победи защото беше по-силен физически , но и по-съсредоточен. Отнесе се сериозно, въпреки , че знаеше за преимуществата си - сила и тегло. А Жорето се връцкА, обиждА...заболя го корема от натиска на колана...... Joy
Димитър приятен или не, е в игра за пари. Те също. Опитите на Мара и съдружници да изкарат опитите му за стратегия за "манипулации" будят недоумение. Техния съюз на какво се основава? Не е съюз на възвишени души , баш си е сговор за отстраняване на силен противник.
Както аз го виждам , боят е на две групи Димитровата срещу Марината. И свободните електрони Мустафа, Веселин и Райно.
И нищо не ме разубеждава , че няма договорка Димитър-Варсамов. Продукцията прекали в превръщането на Митко в неразбрана жертва в стил ББ . Колкото до заплахите които Митко сипе и които досега не е изпълнил....не е" мъжкарско", но пък и той не е супергерой. Обикновен мъж.
Не ме дразни никой от участниците, подразнена съм от използването на големи думи като "чест, достойнство, мъжко поведение..." И като ги сравниш с участниците, ами на никой не пасват!
Алехандро е така влюбен в себе си, дори по време на двубоя оглеждаше тялото си. Той не е там за победа или игра, там е за поддръжка на главния герой, толкова е очевидно. И обидно за зрителя.
Затова не изключвам версията с уговорка отпреди формата.
Мара да спре да обвинява Митко,че искал да спечели. Тя какво иска? Само всички да и видят джуките?
И как пък всички жени бяха с очна линия и макиаж от Маскара, а? Също като преди 100 години Joy
Не се ядосвайте дами, гледайте характери, забавлявайте се с приумиците на сценаристите  и опитите им да добутат няКОЙ до финала. Превратностите са като в сапунка Peace

Общи условия

Активация на акаунт