Възмутено за училището

  • 1 290
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 752
Шани, полу-очаквано за "арменския поп": телефонът се обслужва от автоматичен секретар, който ти обяснява, че можеш да оставиш съобщение, само ако набираш от телефон с тонално набиране и че ако не си оставиш трите имена и адрес за кореспонденция, надали ще се обърне внимание на сигнала ти. После ти нарежда да си оставиш данните след звуковия сигнал, обаче да не забравиш накрая да натиснеш диез, 'щото няма да ти се запише продиктуваното и айде-е-е, пак в киреча. Сетне отново след звуков сигнал имаш три минути да си изплачеш мъката, но пак не трябва да забравиш накрая диез-а, че, нали - киреча.  CrazyАбе, тегаво, мудно и малко конфузно, защото отсреща е никой (апарат някакъв) и те гложди, че надали някой ще ти изслуша проблемът Close

# 16
  • Мнения: 377
В нашето училище няма такава практика. Приди ваканция най-много да им намалят часовете.

А по повод телефона, дано някой го чуе. Въпреки, че аз се съмнявам, че ще има някаква реакция дори и да бърде прослушан въпросния апарат.

# 17
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И при нас няма такава практика.Не го приемам за нормално.Обади се на този телефон-може да успееш да промениш нещо.Успех!!

# 18
  • Мнения: 2 700
И в нашето училище ще си учат нормално. Вероятно е въпрос на вътрешна политика, но напълно те подкрепям да вдигнеш скандал до бога. Не знам дали тази информация би ти била полезна, но намерих някакви координати на инспектората по образование.

РЕГИОНАЛЕН ИНСПЕКТОРАТ ПО ОБРАЗОВАНИЕТО - СОФИЯ-ГРАД
адрес тел. код телефон факс e-mail и web адрес
 
София-град ул."Антим І" No17
 02 935 60 51
 988 39 37
 inspektorat@mail.orbitel.bg
 
Каквото и да е развитието, пиши моля те, за да знаем и ние как да действуваме в подобни ситуации. Убедена съм, че докато всички си мълчим ще ни се качват на главата.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 752
Ами звънях до инспектората - най-сетне ми отговориха. До тях е пусната дописка от училището, че денят е обявен за спортен празник. Само дето никой няма да спортува. За да се рамърда инспектората, трябва да отида и лично да подам жалба в писмен вид... Иначе нищо не могат да направят. Мисля да проверя другата седмица дали "специалист жалби" няма да се е върнала на работа. Ще пробвам и по мейла. Макар че надали ще постигна нещо.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Мдаааа, Министърът забрави да натисне # след като записа съобщенито на зеления телефон.

# 21
  • Мнения: 215
Учителка съм на първи клас. При нас такава практика няма. В дните преди и след ваканцията се учи. Дори не са намалени часовете. Приемам за нормално ако се организира спортен празник или друго мероприятие, но да се почива- това не е нормално. Пусни жалбата до инспектората, дано да постигнеш нещо.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 752
Момичета-а-а, малка победа! Хлапетата ги викат последно утре от 9 до 12:30. Почти като за училище, без занималнята. Майка ми плахо предположи, че промяната е от "алармата", която вдигнах. Е, все е нещо. Колкото до жалбата до инспектората - трудно ще ми е, след толкова много извънредно взети дни за отпуск, да освободя време да се "разходя" до инспектората. Но не съм се отказала да си търся правата докрай Simple Smile)

# 23
  • Мнения: 377
Е и това е нещо.
Браво, радвам се, че все пак нещата са се е променили с или без твоя помощ.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 952
И в училището на големия ми син бяха решили да правят някакъв празник, после в последния момент решиха, че и ще учат и ще имат празник  Mr. Green
Старая се да не се ядосвам, което пък удоволствие ми струва някой лев на месец, тъй като около нас няма частна занималня, а държавната е траги-комична  Sick
Плащам на жена, която да му пообърне внимание след училище, ама ако не можех, не знам как бихме се справили  newsm78

Не си струва да се жалва човек на учители или директори, те си имат своя логика и не биха могли да разберат работещите на цял работен ден, 12 месеца в годината  Wink

Общи условия

Активация на акаунт