Светлината на моя живот - Тема 10

  • 34 375
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 592
За  почивката на Сурадж и Сандия четох в индийския форум  Rolling Eyes
не знам откъде я имат тази информация но някои пишат че в хотела в който ще отседнат ще стане голяма кражба и собственика на хотела ще помоли Сандия да разбере как и кой го е направил но неофициално newsm78 и ще се влюби в нея от пръв поглед  newsm78 като ще се стреми да отстрани Сурадж впоследствие newsm78 ..нещо като Лалка в мъжки вариант Thinking Naughty
smile3518

# 721
  • Мнения: 628
За  почивката на Сурадж и Сандия четох в индийския форум  Rolling Eyes
не знам откъде я имат тази информация но някои пишат че в хотела в който ще отседнат ще стане голяма кражба и собственика на хотела ще помоли Сандия да разбере как и кой го е направил но неофициално newsm78 и ще се влюби в нея от пръв поглед  newsm78 като ще се стреми да отстрани Сурадж впоследствие newsm78 ..нещо като Лалка в мъжки вариант Thinking Naughty
smile3518

Това вече са пълни безсмислици! smile3511 Остава и да е вярно! smile3513 Но с акъла на сценаристите, знаем ли какво ще измъдрят!  newsm47  То едвам Лалка издържахме, сега ако трябва пак... doh  Да не би тя да го е подкукоресала или обрала на тоя шеф?  smile3533  Няма отърване от тия, ей!  smile3534  Все пак това е много малко вероятно, не ми се вярва сценаристите толкова да са закъсали откъм идеи!  smile3533  Сигурно пак е лъжлив спойлер или съчинение на някой "фен"!  newsm10
Ето ви едно колажче за успокоение: newsm62


Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 17:34 от RobinW

# 722
  • Мнения: 2 592
За  почивката на Сурадж и Сандия четох в индийския форум  Rolling Eyes
не знам откъде я имат тази информация но някои пишат че в хотела в който ще отседнат ще стане голяма кражба и собственика на хотела ще помоли Сандия да разбере как и кой го е направил но неофициално newsm78 и ще се влюби в нея от пръв поглед  newsm78 като ще се стреми да отстрани Сурадж впоследствие newsm78 ..нещо като Лалка в мъжки вариант Thinking Naughty
smile3518

Това вече са пълни безсмислици! smile3511 Остава и да е вярно! smile3513 Но с акъла на сценаристите, знаем ли какво ще измъдрят!  newsm47  То едвам Лалка издържахме, сега ако трябва пак... doh  Да не би тя да го е подкукоресала или обрала на тоя шеф?  smile3533  Няма отърване от тия, ей!  smile3534  Все пак това е много малко вероятно, не ми се вярва сценаристите толкова да са закъсали откъм идеи!  smile3533  Сигурно пак е лъжлив спойлер или съчинение на някой "фен"!  newsm10
Ето ви едно колажче за успокоение: newsm62




РОБИН Hug и аз съм на твоето мнение Praynig дано е измишльотина Rolling Eyes
че ми скъсаха нервите  подобни истории bash no Rage


 Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 2 592
В индийската серия Лалка се подигра със Сандия  докрай #Crazy че и беше малко досега Sad
ужас Close   как прощава Сандия на такива като нея newsm66 Сантош и другите гниди Thinking няма да го разбера до края на сериала  Rolling Eyes РОКСИ Hug ще го коментира подробно но аз бях потресена когато Лалка каза на Сандия че няма да и позволи да говори повече с НЕЙНИЯ СЪПРУГ* doh #Crazy #Crazy..и после как се репчеше на Сураджи в храма докато той не и каза че всичко /вече/ си спомня за нея и че синдур не и е слагал bowuu чак тогава Лалка взе да се ослушва smile3512 как се прощава такава подигравка ooooh! умът ми не го разбира Scream 33uu


 Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 628
В индийската серия Лалка се подигра със Сандия  докрай #Crazy че и беше малко досега Sad
ужас Close   как прощава Сандия на такива като нея newsm66 Сантош и другите гниди Thinking няма да го разбера до края на сериала  Rolling Eyes РОКСИ Hug ще го коментира подробно но аз бях потресена когато Лалка каза на Сандия че няма да и позволи да говори повече с НЕЙНИЯ СЪПРУГ* doh #Crazy #Crazy..и после как се репчеше на Сураджи в храма докато той не и каза че всичко /вече/ си спомня за нея и че синдур не и е слагал bowuu чак тогава Лалка взе да се ослушва smile3512 как се прощава такава подигравка ooooh! умът ми не го разбира Scream 33uu


 Heart Eyes



Софи  smile3525
100% споделям мнението ти! Направо безобразие...като тръгнах да чета какво говори Лалка на Сандия, че не иска нейния съпруг да говори с чужди хора, направо исках да спра да чета!  smile3511 smile3511 smile3511  Нагло, долно, противно, глупаво същество!!! Била го обичала много повече от нея, а той като се обади да отиде в храма, тя казва на Сандия, че той искал да започне наново с нея и я вика там, където започнала тяхната история! doh Тя май наистина си вярва! newsm47 Алоуу, каква история, може, ако е в сферата на фантастиката!  smile3533  Да се смея ли, да плача ли! Просто без коментар... Peace  Сега като я гледам от едно отиване в храма и едни угаснали свещи едва ли ще има оправия! smile3515 Сигурно пак ще измисли нещо, то толкова бързо не може да се промени такава простачка като нея! comp03  Ако скоро не се махне няма да си щадя бухалката!  fight smile3533 
Сурадж и Сандия са благородни и търпеливи, искат да изтръгнат лошото от Лалима и да я накарат да осъзнае грешката си!  smile3521 Но ако бях аз, само с добро не бих минала, преди това един хубав шамар щях да и залепя, такъв, че децата и щяха да се родят със световъртеж!  smile3534 Пък после щяхме да говорим... newsm47
А Арун хубаво и го каза на Сантош, какво реве сега, нали това искаше, вече може да спи спокойно!  newsm10
И се чудя, въпреки всичко, как пак ще я прегръщат всички на изпращане!? newsm11 Може да не са казали на Сантош и другите какво е направила Лали и за нейната "безкористна" помощ?  newsm12

# 725
  • Мнения: 2 592
В индийската серия Лалка се подигра със Сандия  докрай #Crazy че и беше малко досега Sad
ужас Close   как прощава Сандия на такива като нея newsm66 Сантош и другите гниди Thinking няма да го разбера до края на сериала  Rolling Eyes РОКСИ Hug ще го коментира подробно но аз бях потресена когато Лалка каза на Сандия че няма да и позволи да говори повече с НЕЙНИЯ СЪПРУГ* doh #Crazy #Crazy..и после как се репчеше на Сураджи в храма докато той не и каза че всичко /вече/ си спомня за нея и че синдур не и е слагал bowuu чак тогава Лалка взе да се ослушва smile3512 как се прощава такава подигравка ooooh! умът ми не го разбира Scream 33uu


 Heart Eyes



Софи  smile3525
100% споделям мнението ти! Направо безобразие...като тръгнах да чета какво говори Лалка на Сандия, че не иска нейния съпруг да говори с чужди хора, направо исках да спра да чета!  smile3511 smile3511 smile3511  Нагло, долно, противно, глупаво същество!!! Била го обичала много повече от нея, а той като се обади да отиде в храма, тя казва на Сандия, че той искал да започне наново с нея и я вика там, където започнала тяхната история! doh Тя май наистина си вярва! newsm47 Алоуу, каква история, може, ако е в сферата на фантастиката!  smile3533  Да се смея ли, да плача ли! Просто без коментар... Peace  Сега като я гледам от едно отиване в храма и едни угаснали свещи едва ли ще има оправия! smile3515 Сигурно пак ще измисли нещо, то толкова бързо не може да се промени такава простачка като нея! comp03  Ако скоро не се махне няма да си щадя бухалката!  fight smile3533 
Сурадж и Сандия са благородни и търпеливи, искат да изтръгнат лошото от Лалима и да я накарат да осъзнае грешката си!  smile3521 Но ако бях аз, само с добро не бих минала, преди това един хубав шамар щях да и залепя, такъв, че децата и щяха да се родят със световъртеж!  smile3534 Пък после щяхме да говорим... newsm47
А Арун хубаво и го каза на Сантош, какво реве сега, нали това искаше, вече може да спи спокойно!  newsm10
И се чудя, въпреки всичко, как пак ще я прегръщат всички на изпращане!? newsm11 Може да не са казали на Сантош и другите какво е направила Лали и за нейната "безкористна" помощ?  newsm12


Ами когато Локеш и каза че Сурадж я вика/чака в храма Laughing
и Лалка се обърна  и каза на Сандия докато се върне  да си е събрала багажа и да я няма doh защото съпругът и Сурадж иска да започне живота си с нея отново и начисто и погледна към леглото подхилквайки се.. #Crazy #Crazy нямам думи и после взела Сандия да се прегръща  с нея doh Naughty

# 726
  • Мнения: 628
В индийската серия Лалка се подигра със Сандия  докрай #Crazy че и беше малко досега Sad
ужас Close   как прощава Сандия на такива като нея newsm66 Сантош и другите гниди Thinking няма да го разбера до края на сериала  Rolling Eyes РОКСИ Hug ще го коментира подробно но аз бях потресена когато Лалка каза на Сандия че няма да и позволи да говори повече с НЕЙНИЯ СЪПРУГ* doh #Crazy #Crazy..и после как се репчеше на Сураджи в храма докато той не и каза че всичко /вече/ си спомня за нея и че синдур не и е слагал bowuu чак тогава Лалка взе да се ослушва smile3512 как се прощава такава подигравка ooooh! умът ми не го разбира Scream 33uu


 Heart Eyes



Софи  smile3525
100% споделям мнението ти! Направо безобразие...като тръгнах да чета какво говори Лалка на Сандия, че не иска нейния съпруг да говори с чужди хора, направо исках да спра да чета!  smile3511 smile3511 smile3511  Нагло, долно, противно, глупаво същество!!! Била го обичала много повече от нея, а той като се обади да отиде в храма, тя казва на Сандия, че той искал да започне наново с нея и я вика там, където започнала тяхната история! doh Тя май наистина си вярва! newsm47 Алоуу, каква история, може, ако е в сферата на фантастиката!  smile3533  Да се смея ли, да плача ли! Просто без коментар... Peace  Сега като я гледам от едно отиване в храма и едни угаснали свещи едва ли ще има оправия! smile3515 Сигурно пак ще измисли нещо, то толкова бързо не може да се промени такава простачка като нея! comp03  Ако скоро не се махне няма да си щадя бухалката!  fight smile3533 
Сурадж и Сандия са благородни и търпеливи, искат да изтръгнат лошото от Лалима и да я накарат да осъзнае грешката си!  smile3521 Но ако бях аз, само с добро не бих минала, преди това един хубав шамар щях да и залепя, такъв, че децата и щяха да се родят със световъртеж!  smile3534 Пък после щяхме да говорим... newsm47
А Арун хубаво и го каза на Сантош, какво реве сега, нали това искаше, вече може да спи спокойно!  newsm10
И се чудя, въпреки всичко, как пак ще я прегръщат всички на изпращане!? newsm11 Може да не са казали на Сантош и другите какво е направила Лали и за нейната "безкористна" помощ?  newsm12


Ами когато Локеш и каза че Сурадж я вика/чака в храма Laughing
и Лалка се обърна  и каза на Сандия докато се върне  да си е събрала багажа и да я няма doh защото съпругът и Сурадж иска да започне живота си с нея отново и начисто и погледна към леглото подхилквайки се.. #Crazy #Crazy нямам думи и после взела Сандия да се прегръща  с нея doh Naughty


Това не го бях видяла!  doh  Не знам какво да кажа... smile3511 Да си гледа леглото, ще остане само със спомена за гледката!  smile3533  Как изобщо може да си помисли, че Сурадж ще прояви някакъв интерес към нея!?  doh rotfImao  И да си вярва така?!  smile3512 Не мога да повярвам, дали наистина ли има такива хора?!  smile3506 smile3513  Това се доближава до болестно състояние!  newsm11 smile3534 Почти съм сигурна, че няма да се откаже толкова лесно, но какво друго може да измисли? newsm12

# 727
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
В индийската серия Лалка се подигра със Сандия  докрай #Crazy че и беше малко досега Sad
ужас Close   как прощава Сандия на такива като нея newsm66 Сантош и другите гниди Thinking няма да го разбера до края на сериала  Rolling Eyes РОКСИ Hug ще го коментира подробно но аз бях потресена когато Лалка каза на Сандия че няма да и позволи да говори повече с НЕЙНИЯ СЪПРУГ* doh #Crazy #Crazy..и после как се репчеше на Сураджи в храма докато той не и каза че всичко /вече/ си спомня за нея и че синдур не и е слагал bowuu чак тогава Лалка взе да се ослушва smile3512 как се прощава такава подигравка ooooh! умът ми не го разбира Scream 33uu


 Heart Eyes



Софи  smile3525
100% споделям мнението ти! Направо безобразие...като тръгнах да чета какво говори Лалка на Сандия, че не иска нейния съпруг да говори с чужди хора, направо исках да спра да чета!  smile3511 smile3511 smile3511  Нагло, долно, противно, глупаво същество!!! Била го обичала много повече от нея, а той като се обади да отиде в храма, тя казва на Сандия, че той искал да започне наново с нея и я вика там, където започнала тяхната история! doh Тя май наистина си вярва! newsm47 Алоуу, каква история, може, ако е в сферата на фантастиката!  smile3533  Да се смея ли, да плача ли! Просто без коментар... Peace  Сега като я гледам от едно отиване в храма и едни угаснали свещи едва ли ще има оправия! smile3515 Сигурно пак ще измисли нещо, то толкова бързо не може да се промени такава простачка като нея! comp03  Ако скоро не се махне няма да си щадя бухалката!  fight smile3533 
Сурадж и Сандия са благородни и търпеливи, искат да изтръгнат лошото от Лалима и да я накарат да осъзнае грешката си!  smile3521 Но ако бях аз, само с добро не бих минала, преди това един хубав шамар щях да и залепя, такъв, че децата и щяха да се родят със световъртеж!  smile3534 Пък после щяхме да говорим... newsm47
А Арун хубаво и го каза на Сантош, какво реве сега, нали това искаше, вече може да спи спокойно!  newsm10
И се чудя, въпреки всичко, как пак ще я прегръщат всички на изпращане!? newsm11 Може да не са казали на Сантош и другите какво е направила Лали и за нейната "безкористна" помощ?  newsm12


Ами когато Локеш и каза че Сурадж я вика/чака в храма Laughing
и Лалка се обърна  и каза на Сандия докато се върне  да си е събрала багажа и да я няма doh защото съпругът и Сурадж иска да започне живота си с нея отново и начисто и погледна към леглото подхилквайки се.. #Crazy #Crazy нямам думи и после взела Сандия да се прегръща  с нея doh Naughty


Това не го бях видяла!  doh  Не знам какво да кажа... smile3511 Да си гледа леглото, ще остане само със спомена за гледката!  smile3533  Как изобщо може да си помисли, че Сурадж ще прояви някакъв интерес към нея!?  doh rotfImao  И да си вярва така?!  smile3512 Не мога да повярвам, дали наистина ли има такива хора?!  smile3506 smile3513  Това се доближава до болестно състояние!  newsm11 smile3534 Почти съм сигурна, че няма да се откаже толкова лесно, но какво друго може да измисли? newsm12

След като Сурадж разкрие че развода със Сандия е фалшив и на Лалима
никога не е слагал синдур smile3521 предполагам Мохит ще довърши останалото  Laughing и Лалка ще си замине като Кавита Wink newsm66 newsm29

# 728
  • Мнения: 628
Скрит текст:
В индийската серия Лалка се подигра със Сандия  докрай #Crazy че и беше малко досега Sad
ужас Close   как прощава Сандия на такива като нея newsm66 Сантош и другите гниди Thinking няма да го разбера до края на сериала  Rolling Eyes РОКСИ Hug ще го коментира подробно но аз бях потресена когато Лалка каза на Сандия че няма да и позволи да говори повече с НЕЙНИЯ СЪПРУГ* doh #Crazy #Crazy..и после как се репчеше на Сураджи в храма докато той не и каза че всичко /вече/ си спомня за нея и че синдур не и е слагал bowuu чак тогава Лалка взе да се ослушва smile3512 как се прощава такава подигравка ooooh! умът ми не го разбира Scream 33uu


 Heart Eyes



Софи  smile3525
100% споделям мнението ти! Направо безобразие...като тръгнах да чета какво говори Лалка на Сандия, че не иска нейния съпруг да говори с чужди хора, направо исках да спра да чета!  smile3511 smile3511 smile3511  Нагло, долно, противно, глупаво същество!!! Била го обичала много повече от нея, а той като се обади да отиде в храма, тя казва на Сандия, че той искал да започне наново с нея и я вика там, където започнала тяхната история! doh Тя май наистина си вярва! newsm47 Алоуу, каква история, може, ако е в сферата на фантастиката!  smile3533  Да се смея ли, да плача ли! Просто без коментар... Peace  Сега като я гледам от едно отиване в храма и едни угаснали свещи едва ли ще има оправия! smile3515 Сигурно пак ще измисли нещо, то толкова бързо не може да се промени такава простачка като нея! comp03  Ако скоро не се махне няма да си щадя бухалката!  fight smile3533  
Сурадж и Сандия са благородни и търпеливи, искат да изтръгнат лошото от Лалима и да я накарат да осъзнае грешката си!  smile3521 Но ако бях аз, само с добро не бих минала, преди това един хубав шамар щях да и залепя, такъв, че децата и щяха да се родят със световъртеж!  smile3534 Пък после щяхме да говорим... newsm47
А Арун хубаво и го каза на Сантош, какво реве сега, нали това искаше, вече може да спи спокойно!  newsm10
И се чудя, въпреки всичко, как пак ще я прегръщат всички на изпращане!? newsm11 Може да не са казали на Сантош и другите какво е направила Лали и за нейната "безкористна" помощ?  newsm12


Ами когато Локеш и каза че Сурадж я вика/чака в храма Laughing
и Лалка се обърна  и каза на Сандия докато се върне  да си е събрала багажа и да я няма doh защото съпругът и Сурадж иска да започне живота си с нея отново и начисто и погледна към леглото подхилквайки се.. #Crazy #Crazy нямам думи и после взела Сандия да се прегръща  с нея doh Naughty


Това не го бях видяла!  doh  Не знам какво да кажа... smile3511 Да си гледа леглото, ще остане само със спомена за гледката!  smile3533  Как изобщо може да си помисли, че Сурадж ще прояви някакъв интерес към нея!?  doh rotfImao  И да си вярва така?!  smile3512 Не мога да повярвам, дали наистина ли има такива хора?!  smile3506 smile3513  Това се доближава до болестно състояние!  newsm11 smile3534 Почти съм сигурна, че няма да се откаже толкова лесно, но какво друго може да измисли? newsm12

След като Сурадж разкрие че развода със Сандия е фалшив и на Лалима
никога не е слагал синдур smile3521 предполагам Мохит ще довърши останалото  Laughing и Лалка ще си замине като Кавита Wink newsm66 newsm29


Дано да си права!  newsm10 smile3525  Но ми се струва, че Сандия и Сурадж няма да разкажат за това, което знаят и за игрите на Лалима! newsm12  А Мохит вече си знае, но едва ли ще се обади, може в последствие някой да види видеото и да каже на останалите? smile3506  
А писмото на Сандия потъна в забрава! newsm62  И него трябва да го открие Сантош! smile3521 Много неща станаха, и видеото, и писмото!  smile3533 Сега дано ни дадат малко почивка с ваканцията на Сурия и да не ни пробутат оня шеф, който спомена по-рано или някой нов план на Лалка!  newsm10 smile3534 ooooh!

# 729
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
В индийската серия Лалка се подигра със Сандия  докрай #Crazy че и беше малко досега Sad
ужас Close   как прощава Сандия на такива като нея newsm66 Сантош и другите гниди Thinking няма да го разбера до края на сериала  Rolling Eyes РОКСИ Hug ще го коментира подробно но аз бях потресена когато Лалка каза на Сандия че няма да и позволи да говори повече с НЕЙНИЯ СЪПРУГ* doh #Crazy #Crazy..и после как се репчеше на Сураджи в храма докато той не и каза че всичко /вече/ си спомня за нея и че синдур не и е слагал bowuu чак тогава Лалка взе да се ослушва smile3512 как се прощава такава подигравка ooooh! умът ми не го разбира Scream 33uu


 Heart Eyes



Софи  smile3525
100% споделям мнението ти! Направо безобразие...като тръгнах да чета какво говори Лалка на Сандия, че не иска нейния съпруг да говори с чужди хора, направо исках да спра да чета!  smile3511 smile3511 smile3511  Нагло, долно, противно, глупаво същество!!! Била го обичала много повече от нея, а той като се обади да отиде в храма, тя казва на Сандия, че той искал да започне наново с нея и я вика там, където започнала тяхната история! doh Тя май наистина си вярва! newsm47 Алоуу, каква история, може, ако е в сферата на фантастиката!  smile3533  Да се смея ли, да плача ли! Просто без коментар... Peace  Сега като я гледам от едно отиване в храма и едни угаснали свещи едва ли ще има оправия! smile3515 Сигурно пак ще измисли нещо, то толкова бързо не може да се промени такава простачка като нея! comp03  Ако скоро не се махне няма да си щадя бухалката!  fight smile3533  
Сурадж и Сандия са благородни и търпеливи, искат да изтръгнат лошото от Лалима и да я накарат да осъзнае грешката си!  smile3521 Но ако бях аз, само с добро не бих минала, преди това един хубав шамар щях да и залепя, такъв, че децата и щяха да се родят със световъртеж!  smile3534 Пък после щяхме да говорим... newsm47
А Арун хубаво и го каза на Сантош, какво реве сега, нали това искаше, вече може да спи спокойно!  newsm10
И се чудя, въпреки всичко, как пак ще я прегръщат всички на изпращане!? newsm11 Може да не са казали на Сантош и другите какво е направила Лали и за нейната "безкористна" помощ?  newsm12


Ами когато Локеш и каза че Сурадж я вика/чака в храма Laughing
и Лалка се обърна  и каза на Сандия докато се върне  да си е събрала багажа и да я няма doh защото съпругът и Сурадж иска да започне живота си с нея отново и начисто и погледна към леглото подхилквайки се.. #Crazy #Crazy нямам думи и после взела Сандия да се прегръща  с нея doh Naughty


Това не го бях видяла!  doh  Не знам какво да кажа... smile3511 Да си гледа леглото, ще остане само със спомена за гледката!  smile3533  Как изобщо може да си помисли, че Сурадж ще прояви някакъв интерес към нея!?  doh rotfImao  И да си вярва така?!  smile3512 Не мога да повярвам, дали наистина ли има такива хора?!  smile3506 smile3513  Това се доближава до болестно състояние!  newsm11 smile3534 Почти съм сигурна, че няма да се откаже толкова лесно, но какво друго може да измисли? newsm12

След като Сурадж разкрие че развода със Сандия е фалшив и на Лалима
никога не е слагал синдур smile3521 предполагам Мохит ще довърши останалото  Laughing и Лалка ще си замине като Кавита Wink newsm66 newsm29


Дано да си права!  newsm10 smile3525  Но ми се струва, че Сандия и Сурадж няма да разкажат за това, което знаят и за игрите на Лалима! newsm12  А Мохит вече си знае, но едва ли ще се обади, може в последствие някой да види видеото и да каже на останалите? smile3506  
А писмото на Сандия потъна в забрава! newsm62  И него трябва да го открие Сантош! smile3521 Много неща станаха, и видеото, и писмото!  smile3533 Сега дано ни дадат малко почивка с ваканцията на Сурия и да не ни пробутат оня шеф, който спомена по-рано или някой нов план на Лалка!  newsm10 smile3534 ooooh!



HugСурадж и Сандия на меден месец Praynig Two Hearts 
ще е най *добре и за тях и за нас  Laughing Kissing Heart txtloves luvbed Heart Eyes Two Hearts smile3521 newsm51


 Heart Eyes

# 730
# 731
  • Мнения: 8 462
Добър вечер Светлинки  Hug Hug Hug
Роси HugСофи HugРосинце HugРобин HugМиме HugТара Hug благодаря ви за всички снимки ,колажи,гифчета,видеоклипчета,инфо и коментари с които украсявате страничките на нашата темичка  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Последните нови индийски  серии бяха мноого интересни.Изгледах си и тазвечершната и съм в потрес от Лалима  smile3511Много нагло животно е тази жена  smile3511
Първо в предната серия мълча като пукъл и нищо не каза ,за да защити Сурадж и да не го пратят  в затвора макар да знае ,че нямат брак ,а даже и да са имали то той е сключен по време в което Сурадж не е бил   с всичкия си и после само преди няколко дена Лалка доброволно се разведе обаче сега всички тези факти ги пропусна  и си замълча за да не си развали  умния план за премахването на Сандия  smile3511Нооо дето ние  си имаме една приказка вола рие и върху него пада пръста та и плана на Лалима се обърна срещу нея  smile3511КОлко нагло само отиде  в стаята на Сандия и без изобщо капка притеснение си призна ,че тя и брат и са фалшифицирали записите и това всичкото го е направила защото мноооого обича Сурадж  smile3511Лалима като чу от Локеш ,че Сурадж я викал в храма още повече си повярва ,че вече ще му стане съпруга и каза на Сандия да си събира багажа и докато се върнат от храма тя да си е отишла и още по-голямата наглост беше  като каза ,че нямало да позволи на друга жена да се навърта около нейния съпруг  smile3511Обаче Сураджи хубаво и го върна на самоззабравилата се пишман булка -каза и че помни виждането им в храма помни и как е спасила снимката на Сандия ,но не помни  да и  е слагал синдур може би защото просто не е слагал  smile3501 smile3521Сурадж каза на Лалима ,че е ходил по някаква работа до стаята и е видял добликата на ключа за гардероба на Сандия и още други доказателства които доказват ,че тя  е виновна за много неща  smile3533Каза и че не познава тази нова Лалима ,а си спомня само онази добрата Лалима която му е помогнала на него и на Вед ,а Лалка през цялото време само казваше ,че го обича  и изобщо не даваше вид ,че си разбира вината или че съжалява за нещо докато вятъра не почна да гаси свещта върху олтара .Явно  си осъзнава грешката защото разбира ,че и боговете не са доволни от нея в момента  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Аз така го разбирам  newsm78иначе нито от думите на Сурадж нито от думите на Сандия ,Лалима претърпя някакъв душевен катарзис обаче всеки полъх на вятъра който гаси свещта и предизвиква притеснение  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Значи  с действията си можеше да раздели двама души завинаги ,можеше да раздели дете  от майка му и можеше пази боже  Мена да убие  Мохит докато се цели в него уж на ужким обачееееееее всичко това са некавкви си малки прегрешения и те всичките са оправдани в името на любовта на Лалка към Сураджи обачееееее само при намек ,че боговете може би са сърдите нашата  пак се промени и стана предишния човек и гореспоменатите и прегрешения бяха забравени  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Интересна логика абсолютно неразбираема за мен  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Мама и тя получи урок ,но дали го разбра и дали го научи не знам  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Оказа се ,че доброто не било чак толкова добро а лошото пък не било изобщо лошо  smile3521Мдааа това са все неща  които ги няма между така важните за Сантош принципи и традиции .Интересно е обаче ,че докато мама стриктно спазва правилата по отношение на Сурадж ,Сандия и Лалима и иска нещата да бъдат изпълнени така като е редно ,в същото време не обръща никакво внимание на Мохит и Емили  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Значи важно е правата на Лалима да не бъдат нарушени и понеже е мноого добра и отдадена трябва да бъде навряна в леглото на Сурадж без значение дали той иска или не иска ,а в същото време не се обръща никакво внимание на Емили и на нейните права ,които са системно нарушавани по време на целия и брак с Мохит  smile3511
Но да оставя Сантош и нейните неразбираеми принципи и да обърна внимание на Сураджи които в последните две серии беше в мнооого сладурска  синя туника и тия фигурни слончета ли бяха  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 ама много хубаво му седи този цвят и още по хубаво нагъна Лалка в храма ама хубаво ,че и вятъра се появи та да и влезнат приказките на Сурадж в тъпата глава  smile3521
Харесват ми и видеоклипчетата за следващите серии  smile3521Сураджи  и Сандийка на почивка айде дано  newsm17 да си почнат малко горките ,да си се порадват един на друг ,а  ние да се порадваме на тях  txtlovesСурадж с жълтата туника изглежда също мнооого добре  smile3521Ще видим и с какво ще ни изненадат сценаристите по на там -може и наистина собственика или управителя на хотела да се влюби в Сандийка ,че и Сурадж и да поревнува малко  smile3521Но със сигурност Сандия няма да обърне внимание на ухажора -та тя в къщи си има  шоколадова  торта защо и е да яде някаква си обикновена сладка на вън  newsm78 smile3521





Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 01:15 от Eny87

# 732
# 733
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Hug Hug Росинце, Мими - благодаря ви за всички прекрасни клипчета!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Ени, Софи, Робин, Росинце - доста неща сте изкоментирали! Беше ми интересно да ви чета - просто днес нямах никакво време да пиша!!!   newsm76 newsm76 newsm76 Сега ще си кажа мнението за основните неща - относно новият епизод в Индия - вие много добре сте го разказали и изкоментирали ...  smile3503 В епизода днес се видя и как Сантош не спираше да реве осъзнавайки, че е сгрешила - че Лалка не е добър избор, а сега може да загуби любимата си снаха Сандия ...  smile3521 Така й се пада след всичко, което направи ...  yes Арун за пореден път много хубаво каза нещата на Сантош. Хареса ми ...  newsm44 Попита я защо плаче - нали тя това е искала - сега трябва да е доволна и може да си легне спокойно - но въпроса бил дали ще може да спи от угризенията, които изпитва към Сандия! Евала ...  smile3501 И мен направо ме вбеси Лалима с наглостта си днес - как не я беше срам да говори такива глупости на Сандия ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Направо заслужава бухалката и бам по главата ...  fightОт друга страна ми стана забавно гледайки я как си вярва на глупостите и измислиците ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Както се казва в поговорката - Лалка ще падне от високо и ще види от къде й е дошло!!!  smile3501 smile3508 Two Hearts Първо на първо тя не е никаква съпруга на Сурадж - той НИКОГА не се е женил за нея и НИКОГА не й е слагал синдур! Това са си нейни измислици ...  newsm08 Освен това Лалка нали доброволно се "разведе" въпреки, че няма брак - тогава за какъв нейн съпруг говори! Явно доста си беше повярвала горката ...  Joy Joy Joy Нещо не е добре ми се струва!  newsm78 Сурадж има една съпруга и това е само и единствено Сандия!  txtloves txtloves txtloves Каквото и да прави Лалка няма да успее да раздели Сурадж и Сандия - тяхната любов е неповторима и уникална!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu Praynig Не съм обърнала внимание Лалима да поглежда към леглото, но поведението й и думите й ме отвратиха още повече. Тя ще казва на Сандия да си събира багажа - брей коя си пък ти!  box box box Но много ми хареса, че на Сандия й пратиха записа от хотела и тя видя, че зад подправения видео запис стои Локеш - попита също и Лалима дали е замесена и тя най-нагло си призна!  smile3525 А пък как си повярва, че Сурадж я вика, за да започне с нея на чисто - това беше вица на седмицата ...  smile3532 Сурадж много добре постави Лалима на мястото й като й каза, че си спомня всичко, което е станало през тези месеци - спомня си и нейната безкористна помощ. В момента обаче тя била различна.  Peace Каза й, че единственото, което не помни е да й е слагал синдур на челото - и това е защото казаното от нея е лъжа и не се е случвало!!!  smile3501 Two Hearts newsm76 Браво Сураджи - ти си номер 1!!!   newsm44 Heart Eyes Two Hearts Лалима попита Сурадж от къде е разбрал - с което потвърди, че е излъгала за синдура!!!  newsm18 Сурадж й каза, че е ходил до стаята й и там е намерил дубликат от ключа за гардероба им със Сандия - т.е. тя е взела пистолета на Сандия.  Hands Clap Hands Clap Hands Clap До колкото разбрах Сурадж й каза, че е ходил до мястото на пожара и е разбрал истината. Каза й, че е видял някакъв клип - явно същия за който Мохит я изнудва и там ясно се вижда, че Лалима сама си е сложила синдур и той не й е слагал нищо!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Чувайки това Лалима си призна, че наистина е излъгала и е направила това, но то било защото го обича!  smile3516 Сандия го била оставила като е заминала, но за сметка на нея тя-Лалка му била помогнала да се оправи. Приела го е в неговото състояние, защото го обичала много повече от Сандия!  ooooh! Сурадж й каза, че затова я е довел тук - да осъзнае нещата! Изведнъж Лалима погледна идола на Боговете - тогава започна силен вятър, изгаси свещта, започнаха да падат нещата от идола, герлянди, вещи!!! Виждайки това Лалка се шокира и се отдалечи от Сурадж!  newsm44 Two Hearts Kissing Heart Според мен това ще я накара да се осъзнае и не вярвам повече да прави опити да разделя Сурадж и Сандия! Надявам се на съм права ...  Praynig Praynig Praynig Да неприемливо е да й простят, та чак Сандия и Сантош да я прегръщат! И мен ме хвана яд ...  Crossing Arms Смятам, че Лалка си беше повярвала, че един вид Бог я е пратил при Сурадж и иска тя да е с него - сега обаче ясно видя отговора на Боговете - видя, че те не я искат около Сурадж, че мястото е далеч от Сурадж и Сандия и тя няма право да постъпва по този подъл начин с тях!  newsm12 Two Hearts Praynig Praynig Praynig Сега вероятно ще осъзнае, че всъщност Боговете са искали от нея само да помогне на Сурадж да се излекува - нищо повече! Затова ще се откаже и ще реши да си ходи. Дано вече престане с гадостите си ...  Praynig Praynig Praynig Относно Сурадж и Сандия и прошката им - те вече знаят цялата истина за подлостите на Лалима, но от друга страна са й благодарни защото наистина помогна на Сурадж! И както каза веднъж Вед - за щастие баща му Сурадж е дошъл на себе си и е отишъл да върне майка му Сандия! Т.е. въпреки гадостите й те са й признателни за тази помощ и за това, че оправяйки се Сурадж успя да намери Сандия - спаси я навреме и двамата заедно - Сурадж и Сандия спасиха страната от бомбата и се справиха с Гарджана и терористите и отново са заедно!!! newsm51 Kissing Heart Two Hearts txtloves newsm44 Това те няма как да го забравят и според мен точно за това все пак й остават признателни - но не й за другото!  Sunglasses Тя вече е разкрита и го знае - вече едва ли би посмяла да направи нещо. Дори даде на Сандия идола, който Сантош даде на Лалка ...  Wink

Не знам дали Сантош е разбрала за всички подлости на Лалка, но и тя ще й остане признателна за гореспоменатото от мен.  Peace До колкото разбрах я кани да остане с Локеш до Дивали - но вероятно Лалка и Локеш ще си стоят вече в тяхната си къща. Нямат работа в дома на Рати ...  Naughty В един спойлер прочетох, че Сурадж и Сандия щели да опитат да намерят мъж на Лалима ...  Joy Joy Joy На друго място пък пише, че след Дивали, който също наближава Лалка ще си отиде от живота им окончателно!!! А дано ...  Praynig Praynig Praynig Ако ще й търсят мъж да вземат този от хотела, за който говорите!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Относно слуховете за екскурзията и собственика дето уж щял да се влюби в Сандия - според мен това са пълни измишльотини! Не бива да вярваме на тези глупости ...  smile3503 В Индийския форум често обичат да си съчиняват истории - особено в последно време има някои фенове на Лалка и именно те ръсят всевъзможни глупости по отношение на Сурадж и Сандия! Затова и не спират да си измислят сюжети ...  fight Аз следя информацията от доста места и никъде официално няма такъв спойлер - надявам се и да не се появява!  Praynig Praynig Praynig Стига толкова - време е вече да видим Сурадж и Сандия щастливи заедно!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves loveuuu Освен това в изминалите месеци видяхме - от една страна Химаншу, който имаше мераци за Сандия и даже опита да се ожени за нея пред Сурадж, но си получи заслуженото - видяхме и набезите на Лалка да има Сурадж, като отстрани Сандия - но и нейните планове се сгромолясаха.  smile3521 Така, че ухажори на двамата не липсваха - затова не смятам, че отново ще тръгнат в подобна посока! Поне се надявам, че акъла на сценаристите е е по-голям ...   Praynig Praynig Praynig

За щастие това с екскурзията е истина! Сантош и Арун готвят изненада на Сандия и Сурадж и искат да ги изпратят на Меден месец в Швейцария!!! А дано стане - искам да видя ново пътуване с двамата и още много любов и романтични моменти между тях ...
  Praynig Praynig Praynig txtloves txtloves txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521 Oha!

# 734
  • Мнения: 11 766

тук Сураджи е много готин пак облечен в жълто Heart Eyes smile3521
всички цветове му отиват а като се засмее и Сандия до него и Вед м/у тях  Heart Eyes love001
красота отвсякъде.. newsm51 smile3501


Софи Hug съгласна съм с теб,няма цвят който да не утива на Сурадж...това клипче много ми харесва,а и как само печатат на машината и се забавляват с Вед и Сандия ги гледа и се смее.Хубав ден от мен  bouquet smile3525

https://www.youtube.com/watch?v=sNeU98oh7Qk

https://www.youtube.com/watch?v=X4ySQVDG-8I



Росинце, Мими - тези клипчета ми харесаха най-много! Благодаря ви от сърце!!!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts Първото е просто уникално - Анас/ Сурадж е ослепителен и супер готин в жълто ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Софи, Росинце - съгласна съм с вас - на него му отиват всички цветове!!!  newsm10 newsm76 Two Hearts Много са забавни Сурадж и Сандия как се сблъскват пред туристическата агенция с Арун и Сантош!  Joy Joy Joy Сурадж и Сандия искали да изненадат Бабу и Бабаса с почивка в Мавриции, пък Сантош и Арун готвят изненада на Сурадж и Сандия - Медем Месец в Швейцария!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! loveuuu newsm44 Много са готини Сурадж и Сандия и Вед между тях!  Flushed ppp family Надявам се, че сценаристите наистина ще ни зарадват с едно незабравимо и готино пътуване на Сурадж и Сандия някъде в чужбина, където да се отдадат на любовта си и на прекрасни мигове заедно!!!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Анас и Дипика са уникални и зад кадър като дават интервюто - първо докато Дипика говори - Анас и Дев/ Вед си щракат нещо на пишещата машина, после Дипика дава микрофона на Анас и той говори, а тя му се радва ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss

Мими - клипчетата зад кадър са супер! Много са готини Анас и Дипика докато снимат сцените!!! А в сцената в сладкарницата Анас каза нещо и двамата с Дидипа пак почнаха да се смеят на глас и да си говорят. Супер са ...  smile3534 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts smile3521

Така като гледам последния клип ми се струва, че сериала отново ще мине и към забавните моменти! Дано - ще е невероятно!!!  Praynig Praynig Praynig Явно Сандия пак ще опитва да се вихри в домакинстването ...  smile3532 Много ми е забавен Анас в началото като се прави, че ще бие Нелу/ Сантош ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo От там тръгнаха да снимат сцената - Сурадж, Сандия и Сантош! Не знам какво издруса Сандия, но Сантош направо си изпусна дрехите за пране на пода и как гледаше само ...  Joy Joy Joy Обаче Сандийка веднага ги вдигна - даже носеше и някаква метличка - като я заразмята пред лицето на Сантош ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Сурадж разбира се пак тръгна да подкрепя Сандия ...  smile3521 Kissing Heart Two Hearts Сантош само как гледаше - по едно време цъфна и Арун и картинката стана пълна!!!  hahaha hahaha hahaha Много се смях и после, когато Менакши, Емили и Арун снимат друга сцена - как изпускат някакви съдове на земята виждайки нещо - доколкото разбрах виждат какво е сътворила Сандия - затова се шашват и направо изпускат съдовете ...  rotfImao rotfImao rotfImao Направо паднах от смях само докато гледах клипа зад кадър - пък представям си като излъчат тези сцени в епизода ...
 smile3533

Общи условия

Активация на акаунт