Размяна на имитационна парфюмерия - 1

  • 99 304
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 46
Разменям следните
Авенто - Гиза- пръскан няколко пъти,но е почти пълен
ОУД испахан- Гиза-30ml
Myrrh& Bean-Jeny Glow-30ml-пълен-разменен
Orangw Blossom- Jeny Glow-80ml - пълен-Разменен
Mojave Ghost- Martinez- пълен на около 2/3

Търся Womanity,но съм отворена и към други предложения.



# 391
  • Мнения: 4 008

Търся Гиза - Prada pour femme, Good girl gone bad, Gabrielle, En Passant, Olympea Aqua, Belle d'Opium, Womanity
Мартинез - Wood sage & sea salt, Good gurl gone bad или Нилските градини.
Отворена съм и за предложения.

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 14:54 от Lale_Lili

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 421
Здравейте! Разменям 129 Lancôme la nuit tresor (втората бутилка) и 149 Scandal JPG (първата бутилка) на Рефан. Приемам предложения. И двата са наливни, Scandal JPG подвежда, че е капсулован, но не е.

# 393
  • Мнения: 301
Все още са налични:


Разменям:
1. Nina Ricci L' Exstace /Bargello, около 40/50 мл.
2. N. Rodriguez For her/Parfen около 15/30 мл.
3. Vercase Crystal noir/Parfen около 35/50 мл.
4. Montale Мukhallat/Parfen около 40/100 мл.
Предпочитам размяна за парфюми от тези три марки. Нищо конкретно не търся, ще отговоря на всяко предложение.
Добавям и следните два парфюма:
1. Givenchy Ange ou demon/Martinez 45/50 мл.
2. N. Rodriguez Poudre/Parfen 45/50мл.

[/quote]
Добавям и следните три парфюма:
1. https://www.fragrantica.com/perfume/Viktor-Rolf/Bonbon-23317.html имитация на Баргело, около 40 мл. - разменен
2. https://www.fragrantica.com/perfume/Tom-Ford/Soleil-Blanc-34893.html в имитация на Парфен, около 40 мл. - разменен
3. https://www.fragrantica.com/perfume/Acqua-di-Parma/Acqua-di-Parm … Sicilia-1688.html в имитация на Парфен, около 20 мл.

[/quote]

# 394
  • Мнения: 2 025
Здравейте!
Разменям Jenny Glow Pomegranate edp, 80ml.  с кутия и целофан, пръснат няколко пъти за проба.

# 395
  • Мнения: 46
Скрит текст:
Разменям следните
Авенто - Гиза- пръскан няколко пъти,но е почти пълен
ОУД испахан- Гиза-30ml -
Myrrh& Bean-Jeny Glow-30ml-пълен-разменен
Orangw Blossom- Jeny Glow-80ml - пълен-Разменен
Mojave Ghost- Martinez- пълен на около 2/3

Търся Womanity,но съм отворена и към други предложения.




Всичко е разменено

Последна редакция: ср, 03 мар 2021, 15:07 от bubanka

# 396
  • София
  • Мнения: 1 781
Здравейте,
разменям следниет аромати, бих разменила за козметика за коса/лице, препдочитам да разменя повече неща или всичко на куп, за да се оправдае цената на куриера Simple Smile.
Giza D306 - Kirke /29/30 ml/
Jenny Glow - French Lime leaves /28/30 ml/ с кутия
Refan капсулован Jasmine & Tuberose /52/55ml/ - имитация на Amouage Portrayal Woman
Refan 306 - TM Alien 30 ml
Refan My Way 97/100 ml
Zag 366 TV - Tobacco & Vanille - 15 ml
Zag 389 NP - Neroli Portofino - 15 ml
Zag 536 IC - 3 ml, не знам на какво е имитация, бях поръчала 536 GY Byredo Gypsywater
Zag 386 LT - 3 ml - La tulipe
Zag 537 SR - 3 ml - Santal Royal

# 397
  • sofia
  • Мнения: 132
Здравейте, разменям Jenny Glow Peony и Jenny Glow Myrrh&Bean, и двете са по 30 мл., получени днес от Нотино и праснъти по 3-4 пъти за проба. Не търся нещо конкретно...може други Дженита Simple Smile

# 398
  • sofia
  • Мнения: 132
Здравейте, разменям Jenny Glow Peony и Jenny Glow Myrrh&Bean, и двете са по 30 мл., получени днес от Нотино и праснъти по 3-4 пъти за проба. Не търся нещо конкретно...може други Дженита Simple Smile

РАЗМЕНЕНИ!

# 399
  • Мнения: 913
Jenny Glow Myrrh&Bean предпочитам а друг Джени, но може и друго

# 400
  • Мнения: 1 502
И аз разменям Jenny Glow Myrrh&Bean ползван няколко пъти с кутия - 30мл (ще приложа снимка при желание). Предпочитам пак Jenny и търся Velvet&Oud, но бих разгледала и други  на марката.

# 401
  • Мнения: 4 008



Разменям Mojave Ghost, Oud Ispahan и ZAG Poison girl, както и комплект Jenny Glow - Wood & Sage.

Склонна съм да разменя няколко за един, стига да е от тези които търся.

Търся: Гиза - Prada pour femme, Gucci Oud - Gucci, Aqua Celestina - MFK, Moon Aoud - Montale, Fruits of the Musc - Montale, Good girl gone bad, En Passant, Olympea Aqua, Belle d'Opium, Moonlight in Heaven - Killian, Noir de Noir - TF.
Мартинез - Wood sage & sea salt, Good girl gone bad или Un Jardin Sur Le Nil.
Без претенции за фирмата - La Belle - JPG, Mon Guerlain, Because it's you - Armani, Love don't be shy,
Отворена съм и за предложения, само моля без Jenny Glow. Не правят добра химия с кожата ми и ги избягвам. Благодаря!

# 402
  • sofia
  • Мнения: 132
Разменям Jenny Glow Velvet& Oud, който получих при размяна с приятна дама тук във форума, но за съжаление ууда не е моята нотка и не си допадаме...


малко се бели фолиото на гърба на бутилката... но е почти пълен, т.е. липсват може би 5-7мл. от 30мл. (без кутия).

# 403
  • Sofia
  • Мнения: 722

На Loris е  Е-117 - Le Male Jean Paul Gaultier
Другият е имитация на  La vie est belle . Донесоха ми го от Турция /номер 171/. На мен ми е много захаросан. Не съм тествала оригинала.
Бих искала нещо с рози. Simple Smile

# 404
  • София
  • Мнения: 38 475
Някой да има някаква имитация на Pure Musc Narciso R? Имам какво да предложа.

Общи условия

Активация на акаунт