♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 12 228
Славенче на мене не ми липсва нищо на снимките на Баръш.

Гале , този дечко Баръш и на мен започна да ми харесва, харизматичен е .Има нещо безгрижно и детско в изражението му....

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 21:19 от Slawena

# 662
  • София
  • Мнения: 182
Добър вечер!

Малко хабери от днес

http://www.haberler.com/fahriye-burak-ozcivit-i-kiskaniyor-7803949-haberi/

 БораФахрие ревнувак от Неслихан newsm78


http://www.haberler.com/nurseli-idiz-25-sene-sonra-mezun-oluyor-7802783-haberi/

Нещо за екраната маман Медиха
  Е,има защо Фахрие Евджан да РЕВНУВА.  Неслихан Атагюл,тя е млада хубава и много талантлива артистка,играе много чувствено и няма излишно позиране,паснаха си с Бурак Йозчевит,има го привличането...Браво на тях,филма се гледа и благодарение на тях двамата,успех ! 

# 663
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Реакцията на Дафне и Гупсе за рекламата.

# 664
  • Мнения: 642
Реакцията на Дафне и Гупсе за рекламата.


 hahaha hahaha Joy hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 665
# 666
# 667
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Здравейте, момичета!  Hug Пиша  от дъжд на вятър в темата, но силно се надявам, че това не е проблем. Обаче пък най- редовно ви следя и съм благодарна за всичко, което намирам при вас.  bouquet
Сега си гледам първите епизоди и ми се къса сърцето за Дефнето. Вече я няма радостната ѝ усмивка, няма я светлината в очите ѝ- толкова е тъжна, толкова много страда. Вярно е, че влезе в нечестна игра, но  вина ли е, че твърде много обича близките си и знае, че те разчитат само на нея. А сега- на нея кой ще помогне?! Плаче ми се, пък и си плача, де Cry
Поглеждам и Статуса- и там същата работа. Малката сладуранка все е наранена, все тя е разплакана. И аз пак- рева с нея.
Щом това се водят комедии, за хиляден път се убеждавам, че трагедиите им хич не са за мене.

И малко гифчета от 17 епизод.
 "Отваряй, Шукрю, отваряй! Задушно стана  Laughing "





И един "наказан" Йомер  Simple Smile

# 668
  • Мнения: 7 006
Кога ще пуснат фрагман на "Черна обич"? Когааа?  Crossing Arms

Относно Фахрие и ревността й - пълни глупости. Не вярвам на тези писаници.  Naughty 

# 669
  • Мнения: 16 938
dora_st нищо му няма на Йомер нека си е наказан в ъгъла. Mr. Green

# 670
# 671
# 672
  • Мнения: 13 330


Защо ми липсва нещо съществено в снимките на Баръш?

Скрит текст:

Май това липсва  Rolling Eyes





Благодаря, че предпочетохте мен, а не онази червенокоса фурия...имате и награда..

 Ужасна е!....Груба...груба...та чак отврат!

Добре си я скрила при себеподобните......зарзават

# 673
# 674
  • Мнения: 3 608
Памирица е тука  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Превод на Статуса
След като семейството научава за фиктивния брак на Джан и Aйщшегюл от Елиф искат от него да се разведе. Но въпреки семейството му  Джан решава да се бори за Aйшегюл. Aйшегюл решава да отвори в живота си нова страница и да го изхвърли Джан от сърцето си.Aйшегюл се насилва да повярва, че може да остави Джан в миналото си, но наистина е трудно.Дядо Исмаил ще вдигне кръвно и мама Медиха щяла да му бъде мед.сестра. hahaha hahaha hahahaМедиха в тези дни започва да му говори какво мисли,а именно,че Айшегюл е дъщерята която е искала винаги.Джан ще преследва А докато не му прости.Джан ще и предложи нещо.Aйшегюл приема предложението,но ще промени ли  решението си да се разведе? Какво ще бъде решението й, защото тя е в борба между сърцето и логиката? "

Общи условия

Активация на акаунт