Balea, Alverde, Catrice, Essence - 21 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 223
  • 762
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 730
Здравейте! Подариха ми крем за тяло на Балея 500 мл. лилавата кутия с шеа бутер.Моля,за мнения има ли доволни или да? Joy bouquet
Ползвам крема ежедневно и съм много доволна.Добре хидратира и омекотява сухата ми кожа,също така е доста икономичен.Дано и при теб има резултат.
И аз го харесвам!

# 541
  • Мнения: 2 826
Здравейте! Подариха ми крем за тяло на Балея 500 мл. лилавата кутия с шеа бутер.Моля,за мнения има ли доволни или да? Joy bouquet
Ползвам крема ежедневно и съм много доволна.Добре хидратира и омекотява сухата ми кожа,също така е доста икономичен.Дано и при теб има резултат.
И аз го харесвам!


Супер,като че ли и на мен ми хареса.Благодаря ви момичетааа! bouquet bouquet bouquet

# 542
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Лили нямат ли намерение да се включат в Черния петък? newsm78

Ревлон видях, че готвят -28% в сайта си.
ДМ сте ги изкоментирали вече.

# 543
  • Мнения: 1 519
Охх,след толкова четене за тази захарна целувка,днес и аз се сдобих с комплекта  Rolling Eyes Blush Blush






И между другото беше последен... bowuu

# 544
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Между другото, ако някой от Стара Загора пририта и на центъра е свършил, снощи приятелката ми е видяла в ДМ в мола 3 комплекта от Захарната Целувка. Peace

# 545
  • Мнения: 17 987
Какво съдържа тази захарна целувка  newsm78

Извинявам се за директното връхлитане, но нямаме ДМ в града ни, а имам ходене до такъв...

Препоръчайте ми моля ви, спешно, крем за тийнейджърка, усещала кожата си суха...нещо овлажняващо, или подхранващо може би  newsm78

# 546
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Препоръчайте ми моля ви, спешно, крем за тийнейджърка, усещала кожата си суха...нещо овлажняващо, или подхранващо може би  newsm78
Aз харесвам обикновения крем на Арома за лице с макадамия  bouquet Към 2 и нещо е цената.

# 547
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Какво съдържа тази захарна целувка  newsm78


Душ гел, бомбичка за вана и малко суфле за тяло.

# 548
  • София
  • Мнения: 4 052
Това нещо
Скрит текст:
няма ли го вече или е с нова опаковка? Не го намирам.

# 549
  • Мнения: 1 488
Момичета днес гледах при нас комплект на Алверде душ гел, крем за тяло и спрей за тяло с някакъв лимон май. Grinning Какво мислите за продуктите?

# 550
  • Мнения: 55
Добричлии не сме от късметлиите. 😂Ама аз тия дни пак ще мина и през Лили, и през ДМ. Хихи.
нас винаги всичко ни подминава хихи

# 551
  • Мнения: 888
Комплект "Захарна целувка"  Heart Eyes

# 552
  • Мнения: 24 373
Да похваля един продукт на Nivea за дами на моите години(46 Blush). Уникално усещане след нанасяне. Много приятно визуално с тези зрънца и очевидна промяна в кожата след нанасянето. Надявам се на трайно видим и истински ефект след по-продължителна употреба.
Преди няколко месеца го пробвах от тестер, продуктът е интересен
Лошото е , че миризмата на всички Нивеа продукти ми е задушаващо-отвратителна. Но ако след месец потвърдиш, че има ефект - ще по ползвам с противогаз  Laughing

Не разбрах за каква кожа са. или са подходящи за всеки тип кожа Blush

# 553
  • Мнения: 1 317
И тук да споделя - купих си шампоан и лосион с кератин на Bio Pharma. След едно измиване съм доволна - косата е мека, лъскава, подредена. Двете ми излязоха около 11 лв. от Лили. Там има и други продукти, освен това има и малки ампулки и от другите лосиони, по лев и нещо.
шампоан - http://biopharmahair.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[
лосион - http://biopharmahair.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[

# 554
  • Мнения: 1 488
Момичета днес гледах новата брошура на Лили за месец декември. Ами доста изкушаващи работи има. Ще има доста изхарчени пари през декември. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт