Balea, Alverde, Catrice, Essence - 21 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 290
  • 762
  •   1
Отговори
# 510
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Абе аз все си мисля, че зареждат в големите градове първо и тук каквото остане, пък то сега друго излезе. Rolling Eyes Надявам се да успеете да си вземете желаните неща момичета. Стискам палци да има зареждане и при вас. Peace
Аз днес не очаквах да намеря Захарната целувка честно казано и бях леко скептично настроена, че ще обикалям напразно. Те така я бяха забутали, че аха да не я намеря. ooooh!

# 511
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Коледната колекция на Ив Роше я видях днес в магазин Ивис, сякаш ми се сториха доста продуктите, но не знам дали са всички.

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 23:43 от ❇Sisi_91❇

# 512
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Коледната колекция на Ив Роше я видях днес в магазин Ивис.

А, такаааа. Значи и тука може да ме огрее и бързо да измисля трябва ли ми млекце с портокал и бадем. Joy В кой Ивис ги гледа - срещу Дедов, на пазара или в мола? newsm78 Иначе не виждам свещите аз и сапунчетата за вана.
Ще преслушам, макар че ме съмнява. В нашия Ивис са заредили сладурски комплекти с роза и разни бели цветя. Не са никак лоши и има от 10 до 20 и няколко лева. Heart Eyes
Не можах да снимам много, но гледах да не ме изхващат продавачките и да правят физиономии. ooooh!

Скрит текст:

# 513
  • Мнения: 2 223
За четките на Ебелин, аз лично съм много доволна от тях, имам няколко, ползвам си ги от 2-3 години, пера ги често, нито косъм е падал нито са се разпердушинили. Peace

Ех, значи, като по поръчка дойде тоя пост. Искам флъфи четка малко по - голяма, зааа сгъвката на клепача и за блендване, но не ми се дават десетки левове. Имаш ли такава и ако имаш ако може номерче Laughing На Ебелин четките изглеждат доста добре, само не знам с какъв косъм са.  Crazy

# 514
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029

В Park Mall в новият им магазин, който е като склад и въобще не ми харесва. Имам чувството, че в по-малките им магазини има по-голямо разнообразие на продукти. Пък и като цяло не съм фен на веригата, тъй като мисля, че продават всичко по-скъпо (извън промоция).
Btw има 5 Ивис-а в града  Grinning

# 515
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731

В Park Mall в новият им магазин, който е като склад и въобще не ми харесва. Имам чувството, че в по-малките им магазини има по-голямо разнообразие на продукти. Пък и като цяло не съм фен на веригата, тъй като мисля, че продават всичко по-скъпо (извън промоция).
Btw има 5 Ивис-а в града  Grinning


Не съм ходила там, но знам че преместиха склада им и за цените съм наясно. Те са си скъпчии по принцип. Знам че има още Ивиси, но не ги помня вече. Blush Къде са? Blush
Имаше един към Верея преди години, обаче не съм ходила там и не знам съществува ли още.
И малък около пощата. newsm78

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 00:30 от iv4enceto_91

# 516
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Ето тук има всички магазини на Ивис - http://www.ivis.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/%D0%BC%D0%B0% … D0%B8%D0%BD%D0%B8

# 517
  • Мнения: 7 054
Някой ходи ли вече до Лили да каже дали там има от тези комплекти на Ив Роше и дали влизат в прИмоцията, пък ако кажете и по колко лв. Са...  Mr. Green далечко ми идва и не ми се разхожда излишно, а ми харесаха като за подарък. Пък си и мисля, че колкото и да ги намалят пак няма да стигнат Елитис.
Хайде казвайте, че ми наближава обедната  Blush

# 518
  • Мнения: 17 546
Снощи като плащах в нашето Лили, забелязах от лявата страна на касата цял стелаж с Ив Роше, пълен от горе до долу, обаче никакъв визуален спомен дали са коледните неща. Blush

# 519
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Няма ги в Лили, не вярвам и да ги заредят.

# 520
  • София
  • Мнения: 5 289
Ех, значи, като по поръчка дойде тоя пост. Искам флъфи четка малко по - голяма, зааа сгъвката на клепача и за блендване, но не ми се дават десетки левове. Имаш ли такава и ако имаш ако може номерче Laughing На Ебелин четките изглеждат доста добре, само не знам с какъв косъм са.  Crazy
Флъфи нямам, не съм и виждала по нашите ДМ и Лили, имах една за сенки, но не я ползвах и я подарих, тя е по малка, но виж я може и да ти свърши работа.

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 12:54 от КАРЧЕВА

# 521
  • Мнения: 220
Ходих днес до Елитис /Варна, Практикер/ - заредена е коледната серия на Ив Роше.
Има 4 серии - захаросана ябълка, портокал с бадем, портокал с канела и ванилия. Душ-геловете и млеката за тяло се предлагат в комплект и индивидуално. Комплектите в кутия включват душ-гел, мляко за тяло и крем за ръце - 20 лв. +/- стотинки. Комплектите в органзена торбичка включват пяна за вана, мляко за тяло и крем за ръце. Май пак на същата цена. Само серията с ябълка е по-различна, има парфюмче, а душ гела и млякото са в опаковки от 400 мл. Другите серии са по 200 мл. Балсам за устни няма, течен сапун също. Надали съм видяла всичко, но с две деца толкова  Simple Smile.

# 522
  • Мнения: 7 054
Благодаря. Ще ида и аз да им хвърля по едно око тогава Wink

# 523
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ив Роше са споделили на страницата си във фейсбук каталога с продуктите и цени, т.е.в магазините им вече трябва да ги има налични. Peace
В Лили не вярвам да заредят. Там има стандартните продукти - шампоани, балсами, млека за тяло и душ гелове, рол они. Peace

Цените ги има на снимките ми, но ако не се виждат млеката да тяло са по 9.90 и душ геловете по 6.60. Комплектите бяха 20,40 в картонените кутии, 21,70 в торбичките (ексфолииращ душ гел, крем за ръце и мляко за тяло) и 19.30 лосион и душ гел 400 мл Захаросана ябълка.

Течните сапуни ги има в коледния каталог и предполагам, че трябва да са налични. По 6.60 са. Peace
Има 3 балсама за устни по 4.40 и ексфолиираща пяна да вана във формата на топка на 9.90.

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 13:41 от iv4enceto_91

# 524
  • Мнения: 548
Някой ходи ли вече до Лили да каже дали там има от тези комплекти на Ив Роше и дали влизат в прИмоцията, пък ако кажете и по колко лв. Са...  Mr. Green далечко ми идва и не ми се разхожда излишно, а ми харесаха като за подарък. Пък си и мисля, че колкото и да ги намалят пак няма да стигнат Елитис.
Хайде казвайте, че ми наближава обедната  Blush
Аз ходих в Лилито на Витошка и там имаше заредени коледни продукти.

Общи условия

Активация на акаунт