Професионални серии за коса - тема 86

  • 62 110
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • USA
  • Мнения: 7 377
Бихте ли ми препоръчали шампоан за чувствителен скалп, тъй като все не мога да уцеля нещо подходящо?  Thinking

Пробва ли с шампоана за чувствителен,сух скалп на Dr Theiss - Nachtkerzen shampoo нещо си.
Лесен за намиране в аптеките.Някъде към 10-на лв е/200 мл.
Дерматоложка го препоръча на майка ми,заради раздразнен скалп със сърбеж(получи алергична реакция от някакви продукти) и след няколко ползвания,се оправи. Peace

# 676
  • Мнения: X
Похвалвам Арлен за пробите на Профайбър Лореал, които ми изпратиха с поръчката. Любезна дама сама ми предложи по телефона да ми изпрати, само да избера какво.
+1  Peace Специално звъннаха да ме питат, ако имам интерес коя серия искам или искам други мостри и какви...страхотни са!

А косата ми е много шантаво същество. Mr. Green Макар, че знам колко зле изсушаващо ми се отразява диип кеър, не знам защо реших снощи да измия с нея, като се успокоявах само с това, че всичките ми финиши са все хидратиращи и може да успея да замажа. Е да, ама косата ми стана мноооого хубава, една плътничка, гъста, подредена, но не загуби постигнатата със зор напоследък мекота. Явно ще я ползвам по-рядко, но заради този ефект ще си я запазя с радост. Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 316
РуСа-Мамма ,благодаря ти !!  bouquet

# 678
  • Мнения: 73
Похвалвам Арлен за пробите на Профайбър Лореал, които ми изпратиха с поръчката. Любезна дама сама ми предложи по телефона да ми изпрати, само да избера какво. Избрах двете серии между които се колебая коя ще е по-подходяща за моята коса зелена или лилава. Сериите няма да бъдат пуснати на 01 и ще има известно забавяне. Разбрах, че ще се предлагат шампоани и маски и аз на това имам проби. За другите продукти не знам. Нямам търпение да ги заредят и да поръчам подходящата серия.

Тъкмо се бях наканила и аз да пробвам едната серия на Про Файбър. А казаха ли кога ще ги пускат? Че това е малко излагация.. голям шум за няма нищо   Rage

# 679
  • София
  • Мнения: 4 813
Е сериите се продават вече по салоните, ако нямате търпение Grinning В Дъ Мол в салона със сигурност ги имаше изложени за продажба и цените им. Мен нещо не ме вдъхновява грам тази серия, както и повечето продукти на Лореал Проф.

Мисля към детанглъра и шампоана ми с роза на О'right да си взема и маслото с роза. Имам и талонче за -20% за продукти на марката.. Кой от финишите им ви харесва?

# 680
  • USA
  • Мнения: 7 377
При нас Л'Ореал про се раздуват с цените и дразнят.
Шампоани 250 мл (когато в Щатите 300 мл си е стандартен размер) - $25.Маските - $33..това са на класическите серии.За Про Файбър с по още $10 отгоре.Маските на профайбър $46.
Без да броя таксите според различните щати.

Витамина шампоан през 2009-та беше $13,50 и не бъркам,защото в този период ползвах само тази серия.

# 681
  • Мнения: 31 424
Тук по салоните най- евтино са 25 лв. за шампоан и 39 за маска май. Предполагам, че са с фиксирани най- ниски цени и толкова ще са и в сайтовете.
Те ще пишат хората кога ще пуснат точно продуктите. Забавянето е от Лореал, а не от сайта. Peace

# 682
  • Мнения: 5 500
Densi ти пробва ли вече нещо от мострите?
Аз вчера се измих със зеления Профайбър ш.и м. и не съм възхитена  Rolling Eyes Много твърда и фризи ми стана коса,особено крайчетата щръкнаха, а иначе е странен шамп.-все едно че образува филм върху косата и беше като коприна под водата,стоях с маската 5-7 мин. после и въобще не очаквах този резултат след сушене  newsm78 имам за още 2 измивания и ще пиша пак.

# 683
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 757
А косата ми е много шантаво същество. Mr. Green Макар, че знам колко зле изсушаващо ми се отразява диип кеър, не знам защо реших снощи да измия с нея, като се успокоявах само с това, че всичките ми финиши са все хидратиращи и може да успея да замажа. Е да, ама косата ми стана мноооого хубава, една плътничка, гъста, подредена, но не загуби постигнатата със зор напоследък мекота. Явно ще я ползвам по-рядко, но заради този ефект ще си я запазя с радост. Heart Eyes

Тъкмо го бях отписала. При първото измиване косата ми беше страхотна, при второто горе долу добре, но при третото просто ужасна - суха, суха, гадна работа. Сега обаче ще я оставя известно време и пак ще пробвам Simple Smile Може ли да споделиш какъв финиш ползва след Лакмето?

# 684
  • Мнения: 31 424
Densi ти пробва ли вече нещо от мострите?
Аз вчера се измих със зеления Профайбър ш.и м. и не съм възхитена  Rolling Eyes Много твърда и фризи ми стана коса,особено крайчетата щръкнаха, а иначе е странен шамп.-все едно че образува филм върху косата и беше като коприна под водата,стоях с маската 5-7 мин. после и въобще не очаквах този резултат след сушене  newsm78 имам за още 2 измивания и ще пиша пак.
Не аз вчера бях на фризьор за боя и имам сешоар. В Неделя ще пробвам, обаче фризи коса не ща! Laughing Sick
Аз ползвам страшно количество продукти и никога нищо не пестя, а имам дълга коса и не знам дали една мостра шампоан ще ми стигне.

# 685
  • Мнения: 5 500
Денси  bouquet ще чакам да споделиш после.
Аз обикновено правя поне 2-3 измивания с даден продукт преди да пиша-за да съм сигурна и да не подведа някой.Но сега знам че има интерес към тази серия а и аз самата очаквах друг резултат-та ще се радвам и на други мнения.

# 686
  • Мнения: 4 632
Привет дългокоски! Отдавна не съм писала, но ви чета от време на време. Искам да ви споделя за едно чудо шампоан , на което попаднах http://shopthebest.eu/product/4768/doori-hidratirasht-shampoan-s … -kosa-300-ml.html
Препоръча ми го моята позната, която си има магазин за козметика, каза, че няколко жени много са го харесали и купуват вече само от тази серия за коса. В началото бях доста скиптично настроена, но.........още след първото измиване не можах да си позная косата! Вече доста време го използвам шампоана и с каквито и маски/балсами и финиши да го комбинирам, резултата е един и същ. Косата ми е обемна, подредена, лъскава, жива.....ей чудо направо. Само да припомня, аз не се боядисвам, използвам сешоар и преса от време на време. Вече близо година използвам проф. козметика, но от всичко все ме сърбеше скалпа. Сега го няма този проблем като използвам този шампоан и косата ми остава по-дълго време чиста.


Какъв тип е косата ти?

# 687
  • Мнения: X
Скрит текст:
А косата ми е много шантаво същество. Mr. Green Макар, че знам колко зле изсушаващо ми се отразява диип кеър, не знам защо реших снощи да измия с нея, като се успокоявах само с това, че всичките ми финиши са все хидратиращи и може да успея да замажа. Е да, ама косата ми стана мноооого хубава, една плътничка, гъста, подредена, но не загуби постигнатата със зор напоследък мекота. Явно ще я ползвам по-рядко, но заради този ефект ще си я запазя с радост. Heart Eyes
Тъкмо го бях отписала. При първото измиване косата ми беше страхотна, при второто горе долу добре, но при третото просто ужасна - суха, суха, гадна работа. Сега обаче ще я оставя известно време и пак ще пробвам Simple Smile Може ли да споделиш какъв финиш ползва след Лакмето?
Ани, аз сложих след измиването хидратиращото мляко на Алтерна (то наистина много омекотява и огъвкавява косата ми, заобичах го много). За мен установих, че мога да ползвам лакмето, за да стане хубава косата, след минимум 6-7 хидратиращи измивания, като се има предвид, че всичките ми хидратиращи продукти са силни такива. Crazy

# 688
  • Мнения: 17
Бихте ли ми препоръчали шампоан за чувствителен скалп, тъй като все не мога да уцеля нещо подходящо?  Thinking

Пробва ли с шампоана за чувствителен,сух скалп на Dr Theiss - Nachtkerzen shampoo нещо си.
Лесен за намиране в аптеките.Някъде към 10-на лв е/200 мл.
Дерматоложка го препоръча на майка ми,заради раздразнен скалп със сърбеж(получи алергична реакция от някакви продукти) и след няколко ползвания,се оправи. Peace

Не съм го пробвала, даже не съм чувала за него...Преди много време бях ползвала един на Дюкре, но не бях кой знае колко доволна  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 3 698
Привет, мили дами  Hug ! Влизам да изкажа очарованието си от шампоанът с цинк на JMO/огромна благодарност на Белисима  Heart Eyes /! Определено за себе си открих най-сполучливата комбинация за детанглъра- и обем и плътност и блясък има косата ми! Мисля да поостана с продуктите на JMO, много ми хареса този шампоан и детанглъра.А аромата на шампоанът е направо прелест, карамелен /като на балсама на МШ от серията за боядисана коса/.
Сега се надявам и с този с вечерна иглика да се спогодим, като пристигне...

Общи условия

Активация на акаунт