Медикаментозен аборт - моят личен опит и преживяване

  • 377 265
  • 2 964
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 366
Аз го пих като обикновенно хапче - с вода. Моя МА беше преди месеци и вс беше наред след това на прегледа. Успех!

# 1 141
  • Мнения: 3 302
Аз го приех букално - докато се разтопи между бузата и венеца.

# 1 142
  • София
  • Мнения: 1 609
Благодаря за отговорите! Оставих го да се разтопи под езика, както сте писали - не е гадно, нямаше никакъв вкус. Другата седмица съм на преглед, за да проверим дали всичко се е изчистило.

# 1 143
  • Мнения: 43
Здравейте! Кога най-късно може да се направи МА? Извинявам се ако го има някъде из темата и не съм разбрала.

# 1 144
  • Мнения: 1 311
Здравейте! Кога най-късно може да се направи МА? Извинявам се ако го има някъде из темата и не съм разбрала.
Аз имам близка , която прави МА в 10 г.с.
По собствено желание беше аборта.

# 1 145
  • Мнения: 43
Здравейте! Кога най-късно може да се направи МА? Извинявам се ако го има някъде из темата и не съм разбрала.
Аз имам близка , която прави МА в 10 г.с.
По собствено желание беше аборта.
Нещо по подробно можеш ли да ми споделиш? Всичко нормално ли е било? Благодаря предварително

# 1 146
  • София
  • Мнения: 6 010
При мен беше МА в 10 седмица, но бебето беше спряло развитие в 8-ма. Всичко мина гладко.

# 1 147
  • Мнения: 166
Здравейте момичета някоя от вас да е правила МА в Англия предстои ми аборт и ми казаха, че може МА или вакуум аборт не мога да взема решение кое е по добре адски съм объркана, имам бебче на 3 месеца и раждането беше много трудно, загубих близка 2 л кръв и сега ме е страх да извърша аборт сама в къщи с малко бебе... Просто не знам.

# 1 148
  • Мнения: 2 838
Здравейте момичета някоя от вас да е правила МА в Англия предстои ми аборт и ми казаха, че може МА или вакуум аборт не мога да взема решение кое е по добре адски съм объркана, имам бебче на 3 месеца и раждането беше много трудно, загубих близка 2 л кръв и сега ме е страх да извърша аборт сама в къщи с малко бебе... Просто не знам.

Аз правих в Англия. Също имах този избор, но направих МА, тъй като казаха че е по-щадящо за организма. Няма нищо стряскащо в правенето на МА сам вкъщи. По-стряскащото е, че в Англия нямаш контролен преглед след това, за да видиш дали всичко е изчистено, а си правиш само домашен тест за бременност вкъщи.
Ако имаш други въпроси ми пиши.

# 1 149
  • Мнения: 876
Здравейте! Кога най-късно може да се направи МА? Извинявам се ако го има някъде из темата и не съм разбрала.

Аз съм правила МА в 10-та и в 18-та седмица.

# 1 150
  • Мнения: 11
Здравейте, менструацията ми преди МА беше точна +-1 ден .След МА имах 1 цикъл ,дойде ми на 30 ден ,сега очаквам втори вече ми е 32 ден от вчера започнаха да ми до подуват гърдите . Как протече при вас ? Имаше ли такива закъснения ,след аборт и до колко дни е нормално да ми закъснее ,защото ми писна от това притеснение покрай цикъл. Моля споделете !

# 1 151
  • Мнения: 218
Момичета, след първия цикъл започна едно зацапване всеки ден. На 8.09 ми дойде втория цикъл и след него продължава да зацапва. Два дена преди да започне това зацапване бях на доктор и каза, че всичко е ок. Случвало ли ви се е?

# 1 152
  • Мнения: 237
Момичета, след първия цикъл започна едно зацапване всеки ден. На 8.09 ми дойде втория цикъл и след него продължава да зацапва. Два дена преди да започне това зацапване бях на доктор и каза, че всичко е ок. Случвало ли ви се е?

След какъвто и да е аборт, такива хормонални смущения са напълно нормални,докато хормоните зациклят наново..
Напълно допустимо до 2-3 нормални цикъла да има такива преждевремнни зацапвания или закъснения(поне за закъснение до 7дни, след ковто може и да се птиде за преглед)
Успех🙏

# 1 153
  • Мнения: 4
Здравейте,  след моя МА минаха шест месеца. Исках да ви попитам имате ли представа колко време е нужно на тялото ви да се възстанови напълно? Хормонално мисля че все още не съм се възстановила напълно. Дали е нормално?

# 1 154
  • София
  • Мнения: 6 010
По какво съдиш, Панда? Аз лично се чувствах добре физически още след първата ментруация, психически е друго. Забременях 3 месеца след МА, което за мен значи, че хормонално също съм била добре.

Общи условия

Активация на акаунт