Медикаментозен аборт - моят личен опит и преживяване

  • 367 822
  • 2 926
  •   3
Отговори
# 645
  • Мнения: X
При медикаментозен аборт теста може да е положителен до 40 дни .
ЧХГ се чисти постепенно . Не се разбира дали ви е паднал плода чрез пикане на тест . Отивате на Ултразвук на лекар

# 646
  • Мнения: 123
Който е минал през това знае, че няма как да не усетиш. Изхвърляне започва с контракции, които определено се усещат, както и самото то. Прегледа е необходим след това за да се провери матката дали е успяла да се изчисти сама или е нужна лекарска намеса. Възможно е след падането на плода това да не се е случило. Теста е нормално дни след това да е положителен. Хормона няма как да спадне толкова бързо.

# 647
  • Мнения: X
Не дни к много дни е нормално да е положителен . Моя беше положителен 40 дена след това и даже се уплаших . Лекпря ми обесни че хормона пада така както се е увиличавал и за това зависи колко е Било ЧХГ толкова и ще спада . Така че с тест не се проверява . Тест се прави най рано след месец ако нещо цикъла закъснява

# 648
  • Мнения: X
Момичета много съм притеснена направо не знам къде да ходя!
Изпих преди 36часа Мифегин 200!
Преди 2 часа изпих вторият медикамент Топогин ,НО НИЩО нямам кървене нямам болки нищо..... четох толкова много и всички коментари са за моменталното действие на Топогина!
Много ви моля да ми кажете дали е нормално вече 2часа нищо да няма!

# 649
  • Мнения: 766
При мен започна след повече от два часа, като в началото кървенето беше по-слабо, после се усили. Ако обаче тази нощ не прокървиш върви при лекаря си задължително, ще ти даде още таблетки.

# 650
  • Мнения: X
Аз кървя,но не е толкова обилно и с толкова голям интензитет,колкото чета ,че трябва да е и поради тази причина се чудя дали е нормално!

# 651
  • Мнения: 766
Според мен е нормално. Поне при мен ембриона падна чак на третия ден, а си мислех, че вече най-трудното е минало.

# 652
  • Мнения: X
Благодаря много за съдействието!

# 653
  • Мнения: 766
Animel, как си? Какво стана?

# 654
  • Мнения: 1
Здравей! Статята ми бе полезна! Вчера разбрах, че съм бременна и съм ужасена. На 20 години съм, не съм готова социялно и психически.      От България съм, но съм в Румъния, в момента, при приятеля ми. Не мога да споделя с майка ми, защото очаквам да не ме подкрепи. Тук съм безпомощна, не знам румънски, а неговата майка, която ще помогне, не е съгласна на този вид аборт, аз избирам него. Интересувам се къде се е случило това, в коя болница. Опитах да се свържа на лично, но не мога. Ще съм благодарна ако се свържещ и ми отговорищ.

# 655
  • Мнения: X
момиче мило 1 во
трябва да отидеш на лекар , Не може ти сама да си избираш кака абортираш . В почечето болници в Бг се предлага този вид аборт но пак казвам че това е само по предписание на лекар .

# 656
  • Мнения: 421
Здравейте! Бях писала тук,че август поради спонтанен аборт,изчистването  стана с медикаменти,като ходих след това на лекар и доктора каза,че съм се изчистила. Септември месец ми дойде точно на 30-я ден,оскъден беше но кво повече да изтече от толкова кървене. Октомври пак си ми дойде на датата до тук добре. Ноември по мои изчисления трябваше да ми дойде към 17,18. На 19 ми зацапа кафеникаво до към 23 ,на 24 започна кървене като се почна пак едни парчета да падат до към 27 и от тогава съм с ежедневни превръзки ми капе по малко но днес е 3 декември,случвало ли се е на някое момиче. Записала съм си час за утре и доста се притеснявам

# 657
  • Мнения: X
Възможно е , Но като цяло не е много ок . Най добре е да се види , Може нещо да не е имало качествена овулация ,

# 658
  • Мнения: 246
Здравейте! Бях писала тук,че август поради спонтанен аборт,изчистването  стана с медикаменти,като ходих след това на лекар и доктора каза,че съм се изчистила. Септември месец ми дойде точно на 30-я ден,оскъден беше но кво повече да изтече от толкова кървене. Октомври пак си ми дойде на датата до тук добре. Ноември по мои изчисления трябваше да ми дойде към 17,18. На 19 ми зацапа кафеникаво до към 23 ,на 24 започна кървене като се почна пак едни парчета да падат до към 27 и от тогава съм с ежедневни превръзки ми капе по малко но днес е 3 декември,случвало ли се е на някое момиче. Записала съм си час за утре и доста се притеснявам

Здравей, Djordjiq1. Аз бях така след аборт, който беше също Август тази година с една разлика, че на мен не ми дойде 2 месеца след него. Когато ми дойде след аборта цикъла ми беше оскъден и по-продължителен. На следващия отново имах кафеникаво течение и парчета, но не кой знае колко големи. Сега съм в чане на третия цикъл и ще го видя какъв ще е. След новогодишните празници мисля пак да ходя на лекар за всеки случай. След всеки аборт съм имала аномалия в цикъла ми и го приемам за нормално.

# 659
  • Мнения: 3 269
Здравейте! Бях писала тук,че август поради спонтанен аборт,изчистването  стана с медикаменти,като ходих след това на лекар и доктора каза,че съм се изчистила. Септември месец ми дойде точно на 30-я ден,оскъден беше но кво повече да изтече от толкова кървене. Октомври пак си ми дойде на датата до тук добре. Ноември по мои изчисления трябваше да ми дойде към 17,18. На 19 ми зацапа кафеникаво до към 23 ,на 24 започна кървене като се почна пак едни парчета да падат до към 27 и от тогава съм с ежедневни превръзки ми капе по малко но днес е 3 декември,случвало ли се е на някое момиче. Записала съм си час за утре и доста се притеснявам
И аз съм така зацапване 4,5 дни преди цикъл и после уж спря, а след 2 дни пак имах еднодневно зацапване. На 1 септември беше моят медикаментозен аборт. Вече 3 пъти ми дойде.

Общи условия

Активация на акаунт