АМ за по-големи деца

  • 1 580
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
По принцип тройката е до 12 месеца,от 8 до 12,за след годинката има други.Поне на фирмите Милупа,Нутрисия и Нестле е така.Но в Бг се внася само Нестле Джуниър,което е за над годинка.
От къде е тази информация?
На 2-те пише от 6 до 12 м.
А на Селия 3 пише от 1 до 3 г.

Ама го пише на български сигурно? В сайтовете на споменатите фирми пише друго и там има и млеката за над годинка.Но не се внасят.

# 16
  • Мнения: 46 518
Във всяка държава има стандарти и млеката са съобразени с тях, при някои 2-ката започва от 4 месеца, при други от 6 месеца и т.н., за България 3-ката е след 1 година  Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Може,може.Ама къде и как ги правят тези млека тогава?Това означава,че са с различен състав и защо едно дете в България да има нужда от по-различен състав АМ?Нали все са бебета и малки деца?Не го разбирам много това.Предполагам,че е съобразено най-вече с финансовата страна на въпроса,т.е. в България няма да се купува достатъчно и заради това правят друг вид АМ.

# 18
  • Мнения: 1 427
Йоана е на Селия почти от самото начало.1-та до 6м, 2-та -от 6 до 12, 3-та от 1 до 3 години.След по-малко от месец ще минем на 3-ка.В Ямбол е 6 лв Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 936
има и на НIPP-ванилия и плодово,цената е към 7лева.ванилията е без кристална захар.

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Може,може.Ама къде и как ги правят тези млека тогава?Това означава,че са с различен състав и защо едно дете в България да има нужда от по-различен състав АМ?Нали все са бебета и малки деца?Не го разбирам много това.Предполагам,че е съобразено най-вече с финансовата страна на въпроса,т.е. в България няма да се купува достатъчно и заради това правят друг вид АМ.




Блонди то е същото, като късното и ранното захранване в различните държави, а децата все са еднакви и на една възраст, но както знаеш тук по бг. схема 3-месечно бебе яде плодово пюре, а в друга държава пак бебе на 3 месеца пие само мляко  Grinning

# 21
  • Мнения: 27 524
Така е,ама да ти кажа то май няма ранно захранване никъде вече.

# 22
  • Мнения: 1 645
Ние си пием Аптамил 3,страх ме е да го сменя,защото е свикнал с това мляко,и не знам дали ще хареса другото.

# 23
  • Мнения: 1 639
При нас Нестле джуниър 450гр  6,99лв - 7,35
       Фризо3 е около 6,50лв , ама е 400гр
Сега ме подсещате да видя и Селията каква й е цената и да реша какво да дам.

Никол, как разтваряш джуниъра?  newsm78
Четох кутиите на фризо3 и джуниъра , ама мерки нямаше  Thinking

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Така е,ама да ти кажа то май няма ранно захранване никъде вече.


Ами незнам, но в бг. има за съжаление  Confused, а докога   33uu

Сори за оффа  Grinning

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
При нас Нестле джуниър 450гр  6,99лв - 7,35
       Фризо3 е около 6,50лв , ама е 400гр
Сега ме подсещате да видя и Селията каква й е цената и да реша какво да дам.

Никол, как разтваряш джуниъра?  newsm78
Четох кутиите на фризо3 и джуниъра , ама мерки нямаше  Thinking


На 210 вода 7 мерителни лъжички

# 26
  • Мнения: 3 042
има и на НIPP-ванилия и плодово,цената е към 7лева.ванилията е без кристална захар.

Това е за над 8 м,  newsm78но май е до годинка.

На Селия 3 пише, че е от 1 до 3 г, не само на БГ етикето, а и на капака на кутията и на самата кутия. Аз също давам такова. Купувам го на 6,80лв - 450гр. /при нас толкова струва и Нестле Джуниър, а Фризо 3 - 6,50 лв,  400 гр /.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бубанка, защо проучваш АМ за над година  newsm78, като имате още 2м. и 1/2. Вземи си 1 кутия за до 1г....все за толкоз време ще я оползотвориш!

# 28
  • Мнения: 35 967
Бубанка, защо проучваш АМ за над година  newsm78, като имате още 2м. и 1/2. Вземи си 1 кутия за до 1г....все за толкоз време ще я оползотвориш!

абе в чуденка съм какво да правя  newsm78 ... сигурно ще взема първо една единица, после - двойка и докато ги измотаме, станало време за тройката  Mr. Green
нали съм си традиционалист, 1 и 2 ще са Милумил, за после - ще видим ...  Thinking
ако тази Селия е много по-евтина от М3, ще заложа на нея, ако не е - отговорът е ясен  Peace

Благодаря на всички, които се включиха с полезни съвети!   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 936
има и на НIPP-ванилия и плодово,цената е към 7лева.ванилията е без кристална захар.

Това е за над 8 м,  newsm78но май е до годинка.


не е до годинка,отзад на опаковката пише,ако някой се интересува може да провери Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт