Расте ли ви косата през бременноста? А веждите??

  • 2 533
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
Косата ми расте много бързо, но за веждите промяна не съм забелязала, май са си както преди.

# 16
  • Мнения: 2 956
 Всичките ми окосмени части по природа се окосмиха тройно повече...епилирах се по-често от колкото преди и след това...пораснаха ми даже по корема едни солидни,а там не съм имала никога  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 241
хм, косата ми порастна с 15см, чак сядам на нея. По краката се забавиха, но по корема  Shocked джунгла стана, но интересното е, че опадаха напоследък. А акнето изчезна след 3 месеца след раждането.

# 18
  • Мнения: 2 952
Космите ми растяха по-бавно на краката....епилирам ги и забравям как минава месец .... Grinning супер беше тази част от бременеенето Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 103
Косата ми расте яко, но веждите и друготоо окосмяване НЕ страно ми е , но е факт.

# 20
  • Мнения: 5 577
Косата и ноктите ми бяха станали много хубави, дълги и здрави.

Да живее Матерната.

# 21
  • Мнения: 151
Косата ми се изправи и  стана по-рядка. Cry

# 22
  • Мнения: 11 547
Не съм забелязала промяна в растежа на вежди и коса.Но,косата ми стана много хубава-не се омазняваше и имаше страхотен обем. Simple Smile

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
При всяка бременност бях с различно окосмяване по тялото - веднъж засилено, друг път окапваше, но косата ми винаги е изглеждала по-добре.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
само космите по тялото ми растяха по-бавно, но косата- страхотно бързо и много гъста стана
Peace

# 25
  • Мнения: 7 430
Растяха всичките ми косми, но по-бавно.

И при мен бе същото, а как ми се искаше въобще "някъде" да изчезнат Wink

# 26
  • Мнения: 249
По време на бременноста доста бързо ми растеше косата,а като родих още повече. Изведнъж се оказах с коса до кръста- за съжаление изтощена.А маникюра ми беше супер дълъг.

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Косата ми растеше по-бързо и стана по-хубава. Другите косми по тялото растяха по-бавно и се разредиха.

# 28
  • Мнения: 1 446
Растяха всичките ми косми, но по-бавно.
Peace

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Всякакви космалаци ми растяха през бременността Confused

Общи условия

Активация на акаунт