The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Тема 42

  • 69 392
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 787
Честно казано не усещам липсата й  Laughing

То от няколко сезона и тя беше безсилна да го спаси, така че промяната е наникъде Grinning

# 16
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Благодаря за темата.  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 412
И аз не усещам липсата й на Нина. На мен ми хареса началото на сезона, не съм гледала вчерашния епизод. Това прескачане напред-назад във времето много ми допада, става ми много интересно и ми се гледа още - нещо което отдавна не се е случвало в тоя сериал...

# 18
  • Мнения: 16 938
И  аз не усещам липсата на Нина.
За сега ми харесва дано продължат така.

# 19
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 hahaha Hug

Още не съм гледала новата серия. Снощи нямаше субтитри.

# 20
  • София
  • Мнения: 27 181
Значи
Скрит текст:
Не познах за липсващия еретик. Не е Аурора  Laughing
Язък, показаха го за 20 минути и го убиха. Още един психопат по-малко от сектата на Лили. С една дума Деймън скоро няма да види ковчега на Елена.
Обаче тези мелодрамки около Стефан едвам ги търпя честно  ooooh!

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не е , да и аз се разочаровах, щеше да стане по-интересно.

# 22
  • Мнения: 8 536
Като гледам и в двата филма ( Дневниците и Древните) са се изчерпали сценаристите и само "разпъват локуми" от миналото на героите Wink !

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Още не съм гледала новия сезон, само ви чета и чакам да се посъберат, че да ги гледам, макар че съм скептична.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 581
Прекалено много Стефан има в тоя сезон, сега и друга жена му намериха, чак и бебе. hahaha

# 25
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Няма бебе, загуби го

# 26
  • София
  • Мнения: 412
И на мен нещо много "ала Стефан" ми дойде епизода... Язък за добрия старт на сезона, този епизод беше   Sick

# 27
  • Мнения: 4 594
И на мен нещо много "ала Стефан" ми дойде епизода... Язък за добрия старт на сезона, този епизод беше   Sick

Абсолютно! Sick Sick И тази Валъри може ли да ми е толкова безинтересна. Грам не ме вълнува тъпата и драма. ooooh! Да ги избиват тези еретици в следващите 1-2 епизода, че ако ще ми ги точат цял сезон... Tired

# 28
  • Мнения: 8 536
Русата еретичка-лесбийка не играеше ли в "Дързост и красота "?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Русата еретичка-лесбийка не играеше ли в "Дързост и красота "?
То това не е ли пак "Дързост и красота ", но с вампири за разнообразие  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт