Може ли дете на 1г. и 8 м. да яде "Активия"???

  • 3 638
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 006
...Всяка сутрин на гладно едно киви+плодово пюре от синя слива или круши (едно бурканче)-това закусва Алекс всеки ден и резултата е -2 пъти на ден Laughing

Аййййййййй, с таз взривоопасна смес моите няма да излязат от ВеЦе-то  Crazy

сори, но не се стърпях  Laughing
Laughing няма проблеми Hug
Това ми го каза нашия педиатър за деца с по запечени стомахчета,хем поема витаминки, хем и целта е постигната-без разни дуфалаци и.............

# 16
  • Мнения: 1 645
Пробвай с мюсли.Дани ачка по 2 пъти на ден,а ако хапне мюсли стават 4 - 5 пъти.
Моят не го яде накиснат,но умира за тези които са във формата на десерт.
Нестле имат такива.Корни мисля че се казваха.Ядем само плодовото,в което няма шоколад.

Другото което можеш да пробваш е - круша направена на пюре и смесена с 2 - 3 лъжички наторално или плодово мляко.
Аз на моят така му правя с плодове които не иска иначе да си хапва.

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В киселото мляко намачкай киви  Peace

Ще стане класически горчиляк  Sick



Защо да стане горчиво, аз съм правила такъв микс от кисело мляко, банан и киви+малко захар и беше супер на вкус

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми не знам. Където и да съм слагала киви, винаги всичко се е вгорчавало. Явно самото то съдържа нещо, което като се свърже с друга консистенция и  Sick

Затова само натурално киви, ако иска. Смес с него - НЕ  Naughty

# 19
  • София
  • Мнения: 15 466
В киселото мляко намачкай киви  Peace

Ще стане класически горчиляк  Sick

Тайна - кой от родителите на бебето е запечен?

 Никой от двамата не е запечен, а и Криси до преди две седмици си ходеше нормално по 2 пъти на ден. Изведнъж какво стана такъв запек го хвана - ужас. До преди три дни поне ядеше и пиеше много вода, сок и мляко, сега и да яде не иска и течности не иска да пие, явно защото го боли коремчето, а не може да се изходи и става омагьосан  кръг  хем отказва да яде и пие , хем от това пък се запича и го боли коремче. И не само коремче - ака по два часа с много зор, напъване и писъци,  защото толкова твърдо и дебело не може да го изкара. Даже започна да вдига лека температура.
Ето вчера сутринта му дадох лъжичка дуфалак и четвърт Активия и нищичко не стана, не подействаха. newsm78
Днес майка му ще го води на лекар, да видим какво ще каже тя!

# 20
  • София
  • Мнения: 15 466
Всяка сутрин на гладно едно киви+плодово пюре от синя слива или круши (едно бурканче)-това закусва Алекс всеки ден и резултата е -2 пъти на ден Laughing
Успех
Утре сутрин и това ще пробвам, късно го прочетох днес.

# 21
  • Мнения: 160
аз давам на моя бебок активия с плодове за следобедна закуска,много му харесва Peace

Общи условия

Активация на акаунт