Re: Най-гадна/коварна за мъжете женска зодия

  • 49 116
  • 656
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 220
Не , скорпионите изобщо не са отмъстителни и доминиращи ✌🏻Wink

Аз пък не знам скорпионките що ги имат за толкова страстни и сексуални.
В леглото не могат изобщо да се мерят със страстта и разнообразието на близначките. Но имат едно достойнство - пият много, наравно с мъжете

Grinning
Ако бях мъж определено щях да поискам да "спя" с някоя скорпионка , само заради славата им:blush:

Бе и аз след многото  хвалебствия към мъжете скорпиони се чудя дали да не намеря някой, да видя до колко са верни легендите.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И се замислям напоследък да взема да си проверя часа на раждане, да разбера в кой знак ми е Луната, че се водя Козирог, ама съм мноого далеч от този знак.  Joy

# 631
  • Мнения: X
Не , скорпионите изобщо не са отмъстителни и доминиращи ✌🏻Wink

Аз пък не знам скорпионките що ги имат за толкова страстни и сексуални.
В леглото не могат изобщо да се мерят със страстта и разнообразието на близначките. Но имат едно достойнство - пият много, наравно с мъжете

Grinning
Ако бях мъж определено щях да поискам да "спя" с някоя скорпионка , само заради славата им:blush:

Бе и аз след многото  хвалебствия към мъжете скорпиони се чудя дали да не намеря някой, да видя до колко са верни легендите.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И се замислям напоследък да взема да си проверя часа на раждане, да разбера в кой знак ми е Луната, че се водя Козирог, ама съм мноого далеч от този знак.  Joy

Може пък да ти хареса, може мъжете да са по-добри.
Само гледай да не те хване благоверния...

# 632
  • Мнения: 5 386
МЪжете Дева , минават с критика , опитват се да доминират , но го правят по ужасно мъчителен начин.
не зная какво имаш предвид, но мъж дева не би могъл много да доминира,да се опитва- да; не е от най- силните и безкомпромисните, има мекушавост

# 633
  • Мнения: 62
Явно си падам интелектуално доминиращ човек, тоест имам дадена гледна точка и се опитвам да си я наложа, макар че самата гледна точка е благородна и не го правя по виден начин. Въпросът е, че не е правилна за всеки. Тоест например за мен любовта има точно определен вид и трябва за всички да е такава, а не можем да слагаме под общ знаменател. За друг ще е друго. Но приемам критика. А за гумите само се шегувах. Smiling Imp Между другото, доста се разбирам с мъже Телци и ги тача, явно защото сме на един акъл.
Не разбирам вие обаче какво разбирате под добър секс? Има хора с еднакви сексуални вкусове, други с различни - лош секс няма, освен ако не сте хептен на различни полюси. Моят най-хубав за мен е бил с жена Водолей, уж най-студените. Никога не е било неловко, просто там си показвахме на 100% чувствата, които може би прикривахме в други отношения. Като се сетя, само си мечтая това да се повтори. Все се сещам за приятелката Рибка, която спи с други и реве как Водолеят бил зле в леглото. Интересно ми е нея пък какво я прави добра...Сексът се прави от двама все пак (може и от повече, но от по-малко е трудно...)

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 02:59 от Dobrevic28

# 634
  • България
  • Мнения: 6 213
Скрит текст:
Явно си падам интелектуално доминиращ човек, тоест имам дадена гледна точка и се опитвам да си я наложа, макар че самата гледна точка е благородна и не го правя по виден начин. Въпросът е, че не е правилна за всеки. Тоест например за мен любовта има точно определен вид и трябва за всички да е такава, а не можем да слагаме под общ знаменател. За друг ще е друго. Но приемам критика. А за гумите само се шегувах. Smiling Imp Между другото, доста се разбирам с мъже Телци и ги тача, явно защото сме на един акъл.
Не разбирам вие обаче какво разбирате под добър секс? Има хора с еднакви сексуални вкусове, други с различни - лош секс няма, освен ако не сте хептен на различни полюси. Моят най-хубав за мен е бил с жена Водолей, уж най-студените. Никога не е било неловко, просто там си показвахме на 100% чувствата, които може би прикривахме в други отношения. Като се сетя, само си мечтая това да се повтори. Все се сещам за приятелката Рибка, която спи с други и реве как Водолеят бил зле в леглото. Интересно ми е нея пък какво я прави добра...Сексът се прави от двама все пак (може и от повече, но от по-малко е трудно...)
   newsm10 Нещо, което харесвам в Скорпиона. Ползва главата си и за мислене, не само за красота.
Очаквах в темата, да пишат мъжете, но като гледам и тук преобладаваме  Grinning.
   Не мисля, че има точно определена гадна зодия. Един не харесва тази, друг онази. Както аз, например, не харесвам мъже Близнаци. Но нямам проблеми с жените Близнаци.  Peace
  За интимната част съм съгласна с Dobrevic28

# 635
  • Мнения: 2 213
Радвам се, че не си приел като критика или негатив написаното от мен. Искрена съм, много ми напомняш. Липсват ти единствено кафевите "кравешки" очи.Grinning Вие - Телците и Скорпионите, сте добри хора, но поради факта, че сте фиксиран знак - и малко трудни в партньорско отношение (поне за мен). Само най-близките ви хора знаят какви гадинки може да бъдете, въпреки че сигурно вътрешно се разкайвате.; )

# 636
  • Мнения: 7 848
Не , скорпионите изобщо не са отмъстителни и доминиращи ✌🏻Wink

Ньее, ко туй мъст?😁

# 637
  • София
  • Мнения: 17 775
Третата пък, с доста невзрачна външност също върти по няколко наведнъж. Иначе имам близка роднина Близнак. Майкоууу, толкова инфантилно, недорасло, цупливо, неможещо и лигаво същество рядко съм срещала. Но благодарение на това предизвиква закрилнически инстинкти в мъжете, които са покрай нея. Сама не е оставала от 20 години. Joy
Напълно съм съгласна и за рибите, и за близначките.
Рибите изглеждат много тихи и женствени, но са големи въртиопашки и все се хихикат на тоя и оня. Аз се разбирам с тях, де, не ми пречи любовният им тертип на поведение.
За близначките също си баш в десятката- за цупливи не знам, но лигави и неможещи- определено. Лошото е, че наистина са адски неспособни и некадърни, а не че го правят, за да привлекат мъжка закрила и помощ. 

# 638
  • София
  • Мнения: 220
А, тя не го прави нарочно, но понеже е почти нон- стоп в състояние " аз не съм от тук и съм за малко", и някак и се получава.  Laughing Laughing

# 639
  • Мнения: 2 697
Третата пък, с доста невзрачна външност също върти по няколко наведнъж. Иначе имам близка роднина Близнак. Майкоууу, толкова инфантилно, недорасло, цупливо, неможещо и лигаво същество рядко съм срещала. Но благодарение на това предизвиква закрилнически инстинкти в мъжете, които са покрай нея. Сама не е оставала от 20 години. Joy
Напълно съм съгласна и за рибите, и за близначките.
Рибите изглеждат много тихи и женствени, но са големи въртиопашки и все се хихикат на тоя и оня. Аз се разбирам с тях, де, не ми пречи любовният им тертип на поведение.
За близначките също си баш в десятката- за цупливи не знам, но лигави и неможещи- определено. Лошото е, че наистина са адски неспособни и некадърни, а не че го правят, за да привлекат мъжка закрила и помощ.  


За Близначките мисля, че не са лигави и неможещи, а по-скоро се плъзгат по повърхността на нещата и са лекомислени. Но са забавни, оптимистични, изненадващи - имам приятелка Близнаци, която е голяма шматка, всеки ден измисля нови забавления със синчето си, същевременно готви 1001 разнообразни манджи и винаги е интересна като визия и облекло. Определено са свежи, макар и да нямат дълбочина.

За Рибите ще кажа, че също написаното по-горе е далеч от истината. Те наистина са нежни, чувствителни и раними и това си и е в природата, не е някакъв театър. Проблемът е, че се опитват да се държат мило с всички и това се тълкува превратно от мъжкия пол. Т.е. съзнателно повечето не флиртуват, по-скоро биват неправилно разбрани. И така в крайна сметка иглежда, че се държат достъпно, което е далеч от истината. Иначе май не познавам жена от знака, която да не цени семейството си най-много от всичко, да няма такова или да не е склонна на жертви в негово име. Определено са семейно-ориентирани жени и дори няма нужда човек да ги контролира - тяхната най-силна потребност е да принадлежат някому. Съвсем друг е  въпросът, че понякога попадат на неточни за тях партньори, които често не оценяват какво правят за тях, но ... в това никой няма гаранция. И дори в такива случаи остават верни или се опитват да постъпват така, че да не страда семейството им по никакъв начин, много често жертвайки собственото си щастие (или ако решат от немай-къде да помислят за себе си, да бъдат егоисти поне веднъж, всички са втрещени, понеже те видите ли никога не са очаквали това от тях). Имам много такива примери около мен. Но наистина като се замисля - не познавам жена от този знак, поне сред моите познати, която да не е обвързана/омъжена и да е флиртаджийка. Може би е типично за по-ранната им възраст, нямам идея.

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 14:06 от Шехина

# 640
  • Мнения: X
Шехина, много точно си описала близначките, много шарени, цветни жени са
Ма пуста им склонност към сплетни, клюки, интриги... Ей как им се занимава акъла не ми го побира

А Рибките са едни такива влюбено-замечтани милите, много са сладки  Hug

# 641
  • Мнения: 2 697
М, има всякакви Риби. Познавам и големи купонджийки, дори доста устати и експресивни жени, които е възможно точно така да се приемат и от мъжете - като хихикащи въртиопашки. Но точно тези жени остават с мъжете си (за Рибите е възможно да са повече от един, понеже сърцето им е широко, а и винаги любовта им за раздаване е много, пък и имат склонност да се привързват много към неслучайните хора в живота им) дори в много трудни житейски ситуации, от които другите бягат с писъци. Просто исках да разсея този имидж на несериозни и безобразно флиртуващи, само защото са добри, искат да е приятно за всички и да не наранят никого по възможност Simple Smile

# 642
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
У някои Рибки виждам сходство с Близначките....сходство в двуличието, интриганстването, честото сменяне на мнението...

# 643
  • Мнения: X
Именно това мнение за контактните и весели хора че не са иху-аху туу мъч както им се струва на сухарите се опитвам да разсея
Човек може да изглежда много вятърничав. Наблягам на ,,изглежда,, защото винаги е с цел

Джулайче, повечето жени са именно такива. Еле пък като решите да го удряте на чест как някоя не ви поканила на някакво тържество или ви е изтрила от фейстъп

# 644
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Шехина, ти коя зодия си, че имаш толкова истинен поглед върху нас, жените Риби  Hug

Общи условия

Активация на акаунт