Отзиви за едни маратонки?

  • 3 437
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
doda, страхотни са (ако за черните става въпрос Peace)!
Ако не е тайна колко струват и от къде ги взехте?(може и на лични) Hug

Да ,за черните става въпрос Wink
Купих ги от Пловдив,но и в София трябва да ги има,в някой от магазините на Пума.Цената е 89лв,но си струват.
Точно от пред на маратонката,вместо кожа са служили някакъв плат(не знам точно какъв) който предпазва мястото от изтъркване.
Предните маратонки точно там ги изтърка,как да кажа там е "слабото място" при маратонките,е когато се носят от деца де Wink
Мойте там не са изтъркани.

# 16
  • Мнения: 2 125
doda, страхотни са (ако за черните става въпрос Peace)!
Ако не е тайна колко струват и от къде ги взехте?(може и на лични) Hug

Да ,за черните става въпрос Wink
Купих ги от Пловдив,но и в София трябва да ги има,в някой от магазините на Пума.Цената е 89лв,но си струват.
Точно от пред на маратонката,вместо кожа са служили някакъв плат(не знам точно какъв) който предпазва мястото от изтъркване.
Предните маратонки точно там ги изтърка,как да кажа там е "слабото място" при маратонките,е когато се носят от деца де Wink
Мойте там не са изтъркани.

Мерси за инфото  bouquet Всичките ни обувки са изтъркани точно там ooooh! Как ходят тия деца...ум не ми го побира. Наистина си заслужава да се вземе нещо качествено, но като си помисля, че ще ги носи един месец и ще метнем някакви сандали....замислям се newsm78. Много бързо им растат крачетата Crazy
Ще проверя все пак в София какво предлагат - утре на пазар Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
В Outlet-a на Адидас, на бъкстон и Околовръстното, има сладки маратонки от есенната колекция, за 55 лв. Нямаше нашия номер -20. Има единични бройки, но  при тази разлика в цената си струва развозването до там.
Успех! и аз се чудя дали да купувам маратонки или направо някакви летни кецове, е имам обувки за пролетта  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 102
И аз се набутах с пантофки "Бенеттон",направо ужас,ние сме с маратонки на Адидас,купих ги есента номер по-голям,сега са му точни,много съм доволна.Според мен Бенеттон купувай само от фирмения магазин.

# 19
  • Мнения: 5 500
На Цецо купихме тези от Адидас, струваха 54 лв. И ние и той сме доволни  Laughing

# 20
 Искам да Ви спомена,че миналата година имах възможноста да закупя маратонки на Бенетон от централния офис на фирмата вносител от средата на миналата година.Аз също бях много мнителна,но след като се консултирах с мои приятелки се реших и закупих 1 чифт.Незнам зашо бях толкова мнително,но моето мнение не се оказа толкова правилно.Детето ми ги носи до последно(докато не му станаха малки).А тъй като и сестра ми работи в часта митническа фирма е бях накарала да провери,кой са главните вносители на маратонките Бенетон.Най-страното,че тя ми каза,че фирмата,от която закупих чифта има главните права за внос на тази марка,а също и на Барби-обувки.
 Надявам се,че не съм единствената с това впечатление.Аз редовно посещавам магазина на входа на Южния Парк и съм много доволна от тяхните продукти.

# 21
  • София
  • Мнения: 596
Много разпространени се оказаха тези маратонки на Бенетон, ние в момента имаме Адидис и няма да взимам засега, но наесен ще ги пробваме /евентуално/.
Само да ви  кажа къде ги видях онзи ден, в Люлин - Силвър център, магазин Чоки и Боки /или нещо подобно/, и на Руския пазар, в магазинчетата от лявата страна с бяла алуминиева дограма има детски магазин!

# 22
  • София
  • Мнения: 596
Искам да Ви спомена,че миналата година имах възможноста да закупя маратонки на Бенетон от централния офис на фирмата вносител от средата на миналата година.Аз също бях много мнителна,но след като се консултирах с мои приятелки се реших и закупих 1 чифт.Незнам зашо бях толкова мнително,но моето мнение не се оказа толкова правилно.Детето ми ги носи до последно(докато не му станаха малки).А тъй като и сестра ми работи в часта митническа фирма е бях накарала да провери,кой са главните вносители на маратонките Бенетон.Най-страното,че тя ми каза,че фирмата,от която закупих чифта има главните права за внос на тази марка,а също и на Барби-обувки.
 Надявам се,че не съм единствената с това впечатление.Аз редовно посещавам магазина на входа на Южния Парк и съм много доволна от тяхните продукти.

Коя е фирмата, да знаем и ние! newsm78

# 23
Офиса им се намира в Казичене Confusedсградата се намира преди Александър Лоджистик(митницата).На първия етаж е самият Шоурум,а вътре работят само жени.Много вежливо ни обслужиха.Вътре пробвахме дори чифтовете,при наличие,че в други офиси не са ни давали.Аз специално съм доволна от тази фирма,но явно има други майки с друго мнение. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
Маратонки на Сандик има ли малки номера-20-21?И доволни ли сте
50 и повече лв не мисля да давам за този сезон,още повече след като от нова година насам вече 3ти чифт обувки сменяме....Може би по натам когато карчето спре да расте толкова бързо и ще може да се възползва от обувките цял сеозн:)

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Дали ще дадеш 50лв или 43 е все тая .Тези на Бенетон дето се внасят от Сандик са толкова.Аз за други май не съм се заглеждала

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Маратонки на Сандик има ли малки номера-20-21?И доволни ли сте
50 и повече лв не мисля да давам за този сезон,още повече след като от нова година насам вече 3ти чифт обувки сменяме....Може би по натам когато карчето спре да расте толкова бързо и ще може да се възползва от обувките цял сеозн:)
От един модел маратонки има от 21 до 27 номер. Иначе  обувките започват от 19-ти.

# 27
  Ами аз поне видях 3 модела,които им бяха престигнали,а очаквали още 6-7 модела.Майката,която цитираше магазините има ряхния каталог,а до колкото си спомням вътре пишеше и номерацията на Бенетона и Барбито.Никаде съм затрила каталога и няма как да Ви кажа по-точно.Определено смятам да закупя и сандалки за моето слънце,но трябва да престигнат първо.Смятам,че ако по-качество са като предишният чифт ще си оправдаят парите.
  Казаха,че към в началото на следващият месец ще са престигнали чехлите и сандалките.Смятам другия месец да отида отново до офиса и да купя сандали за детето ми.Ако имате някакви забележки моля да ги споделите преди да закупя някой чифт.

# 28
 Като става дума за модели,които са  от 19 номер на горе.Мътно си спомням,че бяха маи до 38 номер ConfusedАко има някой хубав модел дори бих си взела и за мен,но ще видим.Всяко нещо с времето си.

# 29
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
  Ами аз поне видях 3 модела,които им бяха престигнали,а очаквали още 6-7 модела.Майката,която цитираше магазините има ряхния каталог,а до колкото си спомням вътре пишеше и номерацията на Бенетона и Барбито.Никаде съм затрила каталога и няма как да Ви кажа по-точно.
Аз взех специално заради тази тема каталога и преписах адресите. Затова отговорих по-горе, че има само един модел маратонки21-27 номер. Всички останали маратонки бенетонки са 28-35/36. От тези малките момента има в София прес- 40 и няколко лева е моделчето. На място не съм питала дали очакват още модели освен тези в каталога.

Общи условия

Активация на акаунт