Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 674
  • 247
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Pipinka, и аз искам координати Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Предполагам хотелът между Равда и Несебър е или Петров, или Дискрет. И двата са страхотни Laughing Миналата година изкарахме някой и друг ден с големия ми томбак там. Обаче са подходящи за любители на спокойствието, защото освен да хапнеш, друго няма на пешеходно разстояние. В Дискрет беше 60 лв. стаята със закуска, а в Петров-без.

# 17
  • Мнения: 1 680
pipinka цената 60лв all inclusive li e или само нощувка, на човек или за стаята, за цялото лято ли е такава цената, как стои въпросът с храната? Ще ми изпратиш ли координатите?

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 18:24 от Samsara

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми започна работа през януари и не се знае нищо за отпуска още. Но там където искам аз да отидем (Албена) миналия юни имаше места.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само да вметна, че съм чула добри отзиви от ол инклузив-а в х-л "Ралица Супериор" в Албена.  Peace

# 20
  • Мнения: 4 668
Хотелът се казва " HARMONY  BEACH  " , намира се на самата плажна ивица между Равда и Несебър . Координатите които аз имам са : тел. 0888 / 826 09 33 , или тук в София - 931 51 29 , сайта им нещо не е активен , но това е e - mail адреса : harmony@nessebar.net . Цената от 60 лв. е за двойна стая , това е семен хотел и не предлагат ол инклузив. От 01.09. двойна стая става 45 лв. Имат хубав ресторант в хотела с тераса към морето . Действително е много тихо , малко е отдалечено и е за хора , които искат да почиват наистина . Сутрин в хотела карат цялата преса , имат и магазин от който можеш да купиш най - необходимото , примерно памперси или шампоан или надуваем пояс . Стаите са с климатик , TV , чистят се ежедневно . На терасата на хотела , която е на 3 стъпала от плажа има чадъри и шезлонги за гостите на хотела и винаги можеш да си поръчаш питие , сладолед или вестник . Хубавото е , че всичко е на едно място , не биеш път до плажа и аз лично прекарах много добре там , за разликата от Златните , от където си тръгнахме 5 дни по - рано . Дано да съм помогнала ! Ако имате други въпроси - ще отговоря с удоволствие !     bouquet

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 21:50 от Pipinka

# 21
  • Мнения: 207
Мерси Пипинка   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 645
Pipinka а как стои въпроса със децата  newsm78
Моят тогава ще е 2г и 3м. - плаща ли се допълнително.
И другото което ме интересува и то много е банята.
Изпитвам ужас от зле поддържани бани.
Миналата година точно на такава се насадихме,на хората не им стигнало времето да оправят баните в нашето крило,и си останали старите Sick
Иначе всичко друго беше чисто ново,като за хотел който отваря за сефте де Wink

# 23
  • Мнения: 4 668
Не се плаща за децата , но има стаи , които са по - големи и имат по 2 разтегателни легла - фотъойли , които са много удобни . Не знам дали са по-скъпи тези стаи .Баните са на фаянс и теракот , не са лукс , но са чисти и камериерките влизаха всеки ден да почистват . През два - три дни сменят кърпите .Иначе хотелът не е чисто нов - на 6-7 години е , не е супер лукс , но е много добър и има всичко от което може да имаш нужда . Аз лично останах много доволна !

# 24
  • Мнения: 1 680
pipinka а къде се хранихте? Има ли от къде да се купят закуски например или можем да разчитаме само на ресторанта на хотела? Вечер има ли бар?

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
  И ние днес резервирахме! И какво беше учудването ми, като се обадил мъжа ми се оказа, че сме "хванали последният влак". Всичко беше резервирано( там където ние си харесахме).
 
  А си мислех, че тази година сме подранили!
Сподели къде си харесахте,че аз нещо немога да се спра на цена-качество?

  Със следващите постинги направо ми се изпари желанието да се "похваля". За съжаление нашите възможности се простират далеч под посочените цифри.
 Избрахме си Арапя, на бунгала. Ние търсихме спокойствие и по-малко хора, така че за нас това е оптималният вариант. Хареса ми. А и много хора ни го похвалиха от миналата и поминалата година. 50 лв на вечер за бунгало за 4 човека. Имат си телевизор, чудесна баня, четири легла(държах да не са разтегателни фотьойли). Лично мен не ме интересува дали се сменят кърпите, защото така или иначе ползвам само моя хавлия. А и не сме търсили ол инклузив, защото не ми се иска да се съобразявам с часове и меню. Това е нашият избор за почивка, после мислим да отидем и на планина.

# 26
  • Мнения: 1 645
Pipinka    bouquet

# 27
  • Мнения: 4 668
Samsara , ние сутрин закусвахме в ресторанта - пържени филийки , палачинки , препечени филийки с разни неща , но няма закуски извън ресторанта . За бар - имат един външен , изнесен на терасата на хотела , има всякакви питиета и хубава музика . Хубавото е , че може да си вземеш бейбифона примерно . В ресторанта готвят хубаво , но ние ходехме и в Несебър вечер да хапнем , с колата естествено. Аз затова казах в началото , че е на такова място , че трябва да се ползват колите , за да се ходи до Несебър или Равда , но е много тихо и спокойно .    Stop
Само да кажа , че все пак като се обадиш там е добре да ги разпиташ , много са готини собствениците , защото моята информация може да е остаряла или нещо да са променили !

# 28
# 29
  • Мнения: 2 159
Pipinka много подробно си отговорила и на мен ми се видя страхотно за цената си, само едно въпросче и от мен. Как стоеше въпроса с чадърите на плажа, плаща се допълнително или? и ако се плаща може ли с наш чадър? Понеже съм бременна и ще ми е жизнено важно това съоръжение Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт