Отзиви за фитнес гривни и smart watches

  • 148 336
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 885
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 316
Моя часовник Гармин Лили сутринта докато тренирах ми показа пулс 30 в същото време на другата ми ръка Гармин вивосмарт HR ми показваше пулс 90 а и двете доста плътно притиснати в китката и сега съм изтрила от приложението Гармин Лили за да не ми обърква статистиката и ще търся друга гривна или часовник чакам да се похвалите с някой който измерва вярно пулс и качване по стълби Simple Smile

# 886
  • София
  • Мнения: 43
https://www.techpunt.nl/en/xiaomi-redmi-watch-3.html - тук има снимки как стои на ръката. Дамата е с много тясна китка (моята не е чак толкова).

То никъде не пише размер на каишката, най-добре на място да се видят.
При нас мола е на две крачки, но все не ми остава време да отида до там заради децата.

# 887
  • Мнения: 408
Тези каишки нямат точен размер, около 20 мм са.

# 888
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Аз пък се чудя дали да ве продам Самсун watch 4. Нз  колко да му искам.... няма гаранция (не е в мен) и го надрах  дисплея .
Мисля нещо символично да поискам. 100 150 лв ...

# 889
  • Където е сърцето
  • Мнения: 397
след великото търсене на часовник или фитнес гривна се спрях на xiomi watch 3 active.Голямо търсене го търсих,защото никъде го няма наличен.Поръчах го онлайн,но на живо ми е много груб за моята ръка и мисля да го връщам и пак съм в изходна позиция какво да взема.Говоренето не ми беше важно ,само да получавам известия от телефона .Мислех да взема Huawei Band 8,но там се отказах заради отзивите че доста често не се свързвал с телефоните.Сега се двоуля и за samsung galaxy fit 3.Моля за отзиви.Ако може и някой да даде отзиви ,защо Аmazfit sa толкова скъпи а даже не се говори през тях?

# 890
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Purple,  за колко го взе?
Ох и аз се чудя на Аmazfit

# 891
  • Мнения: 3 368
след великото търсене на часовник или фитнес гривна се спрях на xiomi watch 3 active.Голямо търсене го търсих,защото никъде го няма наличен.Поръчах го онлайн,но на живо ми е много груб за моята ръка и мисля да го връщам и пак съм в изходна позиция какво да взема.Говоренето не ми беше важно ,само да получавам известия от телефона .Мислех да взема Huawei Band 8,но там се отказах заради отзивите че доста често не се свързвал с телефоните.Сега се двоуля и за samsung galaxy fit 3.Моля за отзиви.Ако може и някой да даде отзиви ,защо Аmazfit sa толкова скъпи а даже не се говори през тях?

Може ли снимка как стой на ръката ви? И аз се колебая и този е един от тези, на които съм хвърлила око. Ще отида и на живо да го видя. В един от технополисите във Варна ги има всичките уж. Ама имам подозрения, че никой няма да ми хареса и ще започна отначало.

# 892
  • Където е сърцето
  • Мнения: 397
Purple,  за колко го взе?
Ох и аз се чудя на Аmazfit
,за 80

# 893
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
след великото търсене на часовник или фитнес гривна се спрях на xiomi watch 3 active.Голямо търсене го търсих,защото никъде го няма наличен.Поръчах го онлайн,но на живо ми е много груб за моята ръка и мисля да го връщам и пак съм в изходна позиция какво да взема.Говоренето не ми беше важно ,само да получавам известия от телефона .Мислех да взема Huawei Band 8,но там се отказах заради отзивите че доста често не се свързвал с телефоните.Сега се двоуля и за samsung galaxy fit 3.Моля за отзиви.Ако може и някой да даде отзиви ,защо Аmazfit sa толкова скъпи а даже не се говори през тях?

С какъв телефон трябва да се свързва и какъв е бюджетът Ви?

# 894
  • Където е сърцето
  • Мнения: 397
С какъв телефон трябва да се свързва и какъв е бюджетът Ви?
[/quote]
Xiomi
май ще си остана с този,то за тези пари като функции няма да намеря.Ама ще го помисля още ден.Боже отвикнала съм да нося часовници и сега това ми се вижда огромно.Отзиви за HUAWEI WATCH FIT2 ACTIVE?

Последна редакция: сб, 02 мар 2024, 17:34 от purple angel

# 895
  • София
  • Мнения: 6 347
Ако може и някой да даде отзиви ,защо Аmazfit sa толкова скъпи а даже не се говори през тях?
Ами могат да се провеждат разговори през Amazfit. Поне аз съм с Amazfit GTS 4 (вече 2г и половина). С Amazfit GTS 3 не може да се говори. И аз съм с телефон Xiaomi.

Според описанието в Технополис и от твоя могат да се провеждат разговори. https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chasovnici/Smart-chasovnik-X … VE-BLACK/p/501560

Като гледам по спесификациите XIAOMI REDMI WATCH 3 ACTIVE и Amazfit GTS 4, първият е с малко по-голям екран (1.83" и 1.75"), но не знам визуално на ръката дали ще има голяма разлика (то зависи и рамката колко е голяма).

Ако искаш нещо по-компактно, виж тези модели:
XIAOMI REDMI WATCH 2 LITE
XIAOMI MI BAND 8 PRO
XIAOMI MI BAND 8 ACTIVE - PINK

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 12:15 от Аня♥♥♥

# 896
  • Мнения: 1 240
С huawei band 6 съм. Приложението не го ползвам. Оказа се, че вече не се поддържа. Има ли начин да си сверя часа след смяната на времето без приложение?

# 897
  • Мнения: 408
С huawei band 6 съм. Приложението не го ползвам. Оказа се, че вече не се поддържа. Има ли начин да си сверя часа след смяната на времето без приложение?

Без приложение, едва ли. На Хуауей приложението се казва Здраве, но зависи а какъв телефон сте, Хуауей ли е?

# 898
  • Мнения: 381
С huawei band 6 съм. Приложението не го ползвам. Оказа се, че вече не се поддържа. Има ли начин да си сверя часа след смяната на времето без приложение?
Аз от няколко години имам Honor Band 5 и съм сменила вече няколко телефона с нея. На последия Андроид (POCO) си приложението го свалях от сайта им мисля или сваляx техния App Store и от него. Без приложението, не мисля, че ще свери часа сам.

# 899
  • Мнения: 1 240
С huawei band 6 съм. Приложението не го ползвам. Оказа се, че вече не се поддържа. Има ли начин да си сверя часа след смяната на времето без приложение?

Без приложение, едва ли. На Хуауей приложението се казва Здраве, но зависи а какъв телефон сте, Хуауей ли е?
Не. Предишния беше. Сега съм със Самсунг.
Приложението Здраве го няма вече в Гугъл ап стор. До вчера го имах, но го деинсталирах, защото не работеше. Сега разбрах защо... Гугъл ми каза, че вече не се поддържа и не се предлага.

Общи условия

Активация на акаунт