Кога усетихте...?

  • 1 821
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
В началото на 20 седмица. Тази тема е разисквана доста пъти. Ако искаш погледни тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84823.msg1463061#msg1463061

# 16
  • Мнения: 81
 В 21 седмица го усетих, така че не се притеснявай. По принцип съм чувала, че ако си по-слабичка бебето се усеща по-рано и обратното - по-късно.

# 17
  • Мнения: 1 878
При всеки човек и при всяка бременост е индивидуално, заиси от много неща и не може да се даде еднозначен отговор. Затова ще си най-спокойна като идеш при АГто си да ти чуе тоновете или още по-добре да те види на УЗи  Heart Eyes Хайде спокойно си бременей и знай че на бременните пък и на мамите после все щуротий им се въртят в главата и то все в крайна форма  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 64
Към 21-22 гест.седмица.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 770
За 1ви път Дияна ритна в началото на 4тия месец, поне тогава я усетих.

# 20
  • Мнения: 3 116
Ами при мен стана странно защото аз усетих бебка еднократно и много силно в 15 седмица и после чак в 18-19 седмица започнах да си я усещам редовно  Heart Eyes

Леко бременеене и не се притеснявай, ще се обади бебо Simple Smile

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ох, значи не съм единствената. Аз също не съм сигурна дали съм усетила вече бебо, а всеки познат ме пита дали вече се е случило и аз не знам какво да казвам. Има моменти когато си мисля, че го усещам, после се разубеждавам и аз не знам в крайна сметка дали ми се е случило вече.
Чакам с нетърпение да имам усещането, че някой расте в мен. Забравих да кажа, че и при мен това е първа бременност.

# 22
  • Мнения: 6 164
Първия ден на 18та г.с. А може и 17-та, ама за 18-та съм сигурна, защото и мъжа ми го усети.  Раничко за първескиня, ама съм и много кльощава и то като няма "изолация"... Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И аз като теб много се притеснявах, че не го усещам. Къркоренето го усетих към 19-та седмица, легнала по гръб с опънат корем. А първото ритниче в 22-ра седмица. Не се притеснявай, скоро ще го усетиш. Успешна бременност. Hug

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
20 г.с  беше невероятно изживяване....  като целувка за пръв път  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 567
В 21та седмица беше при мен. Усещането наподобяваше пукащи се водни мехурчета  Hug

# 26
# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
V 4-ti mesec

# 28
  • София
  • Мнения: 1 936
Рано - към 16 г.с., но знам, че е нормално да се усети и по-късно, към 20-22 г.с. Така че всеки момент ще го усетиш   bouquet

# 29
  • у нас
  • Мнения: 660
И двете в последната седмица на 3 месец.
От значение е и това на коя стена на матката се е закрепила плацентата(предна или задна)Когато е на предната,обикновено се усещат по рано бебешоците.Поне така знам аз. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт