Сладкарничка за книги - тема 54

  • 27 176
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз като съм болна предпочитам да съм на работа, иначе се отпускам и още повече се разболявам...
И аз съм забелязала същото за себе си  Peace. Но понякога не е ОК и за нас, и за околните, знаеш, ръсят се вируси от една страна, от друга онези дни бях с такава хрема и главоболие, че две не виждах, а работя основно на компютър...

# 736
  • Мнения: 1 196
Най- обичам болните- работещи/ учещи Laughing Ей заради такива скици се скопосах последния път. Crossing Arms То е ясно, че не може човек да се затвори в къщи като затворник и аз излизам, но когато е по- сериозно- в къщи. Навярно всеки се чувства по- добре, когато е по- деен, но все пак трябва да се мисли и за здравите, за да останат евентуално такива.

# 737
  • Кърджали
  • Мнения: 10 369
Титина, по принцип вярвам че е възможно, даже до сега с това го свързвах, защото от как съм с киселини сутрин ме дразни гърлото. Като хапна или пийна нещо и се поуспокоява. Но днес вече положението е друго, боли ме цял ден, чак имам чувството че гласът ми се е променил. Кашлям по малко, ама така че чак ми се повръща. Иначе за хремата не се тревожа, напълно възможно е да е пак някакво дразнене...Как да е, засега гледам да пия чай с мед и лимон и джинджифил.
Иначе се радвам че този път съм сама. Иначе още повече се отпускам, мрънкам (пък Краси е гадина и не проявява огромно съчувствие,  сигурно щот ме познава)
Миж, щом имаш нужда от форумна почивка, дай си я. Ние ще те чакаме.
Утре трябва да се разходя до библиотеката.  Миналия път нямаше нищо интересно и грабнах някакви книги колкото да не излезна с празни ръце. Но пък те хич не ми се оказаха интересни....

# 738
  • Мнения: 1 196
Нещо, което ме разсмя много, преди малко. Mr. Green

Скрит текст:

Не знам дали на вас ще ви е забавно, но на мен ми беше доста hahaha А и вече ще знам, как да отговоря на въпроса "Защо гледаш така лошо" Joy

# 739
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добър вечер книжни другарчета!
Гледам пускате списъци с пълна пара,а как само тръпна Нелината ръчичка да ми прати скоро съобщение кое ще бъде моето другарче..... Heart Eyes

Елинка,честит празник мило момиче  bouquet

Много здрава, слънчева, обичана и вдъхновена бъди!
Нека ти е цветно и шарено в душата,както тази кошница с цветя  Hug


Миж,почини си щом имаш нужда  Hug
Понякога човек има нужда да остане сам със себе си,да си даде равносметка за изминали неща,да усети ритъма на сърцето си...
Ние пък мислено сме с теб  Hug

Болните вече да оздравяват и да не се разболяват повече,казах  Naughty

Черпя ви доза добро настроение и порция надежда за повече усмивки  Heart Eyes



# 740
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте, момичета!  Hug

 Късно идвам, днес дори не съм чела темата, което ми се случва рядко, но днес се случи. Излязох рано, имах напрегнат ден, но пък сега идвам, защото цял ден мисля за едно прекрасно момиче, момиче с добро сърце и мила душа - ЕлинкаHeart Eyes

Елинко, бъди здрава, тогава ще оцениш всичко останало, котето си имаш. Остани си така сърдечна, топла, обичаща и винаги готова да подаде ръка дори и за дребни неща. Нека животът ти е цветен, а мислите чисти. Добри хора да имаш край себе си и много щастие в дните си. Приеми и силна и топла прегръдка!
Hug

         

 Не съм чела назад, но ще се върна, дано да сте добре всички!  Hug

# 741
  • Берковица
  • Мнения: 475
Честит рожден ден Ели!

# 742
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Доста бързо чета и прочетох всичко пропуснато, има списъци, приети са.  Peace

 Прочетох решението на Миж, напълно го разбирам, но ми стана мъчно...Минах скоро през това и е толкова тягостно. Мижжжи, отдъхни си без форум, но дано бързо да си отново тук. Hug

 Мила ба-бо Нези, едва ли има по-ценен подарък от този за Твоя ден. Толкова мил, непринуден и необмислян предварително - истински. Сладката Ани, нагушкай си я много!

 Болни момичета, бързо да оздравявате!  Hug

 Аз взех да се притеснявам дали съм отбелязала всички списъци. Броя 19 досега, пак ще проверя всичко назад, дано не направя издънка. Очертава се хубава игра, с доста участници. Предстоят емоции, които чакам, защото имам нужда точно от такъв вид обич.  Heart Eyes

 Обичам ви!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 743
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Елинка, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и обичана! Наслаждавай се на всеки красив миг от живота си и го пази в сърцето си!


Та, коя книжка казваш си ми харесала Flutter?

Нези, ах че сладко...цунки на сладураната Hug!

Миж, ще те чакаме с нетърпение да се върнеш, отпочинала и заредена Hug!

Днес пак бръмчах, извън града, на високото, сред гората - красота!

Потънах в Момичето, което бях и изчезвам да чета...

# 744
  • София
  • Мнения: 5 411
Добър вечер  Hug
Да ви пусна любимия ми сайт за коледни забавления http://www.elfyourself.com/
Качвате ваша снимка и се забавлявате!

# 745
  • Мнения: 1 107
Елинка, честит рожден ден, мило момиче! Дано се сбъднат най-съкровените ти желания!
💐

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Нези, страхотен подарък от малката сладкишка.

Елинка,честит празник. Желая от сърце здраве, щастие, късмет и мечти днес утре бъдат реалност.

Чудесно е, че са такива чувствата ти покрай рожденият ти ден.


Добре де, относно тази игра с книгите лични адреси ли давате, предположих, че използвате куриерските офиси...


Лофче надявам се вече настроението ти да е в час.

Миж надявам се да не е дълга почивката ти от форумния живот и да ти се отрази добре.


От днес котанка е при мен, изкъпах я и заспа. Наедряла е и се надявам да не е забременяла, защото на 12 има час за кастрация...


И пак нямаше начин денят да ми протече спокойно...
Скрит текст:
Купихме зарядно и кабел към тока свети си индикатора, в момента в който сложа буксата към лаптопа и зарядното спира да свети/подава ток. Хич не ми се иска да е изгърмял лаптопа, просто не е сега момента, за почти 5 години никакви проблеми не ми е правил, толкова ми е гадно, плача - знам, че това е вещ просто като знам, че сега вече не сме заедно с Ачо и той ще ми даде пари за нов и ми става толкова гадно. Докато бяхме заедно беше друго, помагах му в работата, не съм се чувствала като готованка...простете че ви занимавам с простотии.
Някой желаещ да пусне новата темичка?

# 747
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Дес, гуш мила! : Hug

Миж,ще ни липсваш тук, но те разбирам! Желая ти ползотворен " отпуск"  Hug

Болничните бързо да оздравяват!

# 748
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Деси, Hug Hug Hug

Ей сега ще ви спретна една тема.И без това не мога да заспя  Simple Smile

# 749
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
НОВА ТЕМА  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=884277.new#new

Общи условия

Активация на акаунт