Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 488
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 19
Ако става въпрос за enzo, за него има отделна тема. Ето я - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=817374.0;topicrefid=19
ок мс

# 421
  • Karlovo
  • Мнения: 533
solar_fields този който си показала ми го прати предния път и така си стои .Дъщеря ми като каза ,че мирише на компот от сливи и не се и напръсках с него  Joy . Аз точно защото прилича на Хипнотик пойзон му се радвам много на червения парфюм. Няма го в България ,доста време го търсих .Случайно и го показах и тя каза ,че го има при тях.

# 422
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Получих си поръчката на три парфюма от някакъв продавач, който продава Рефан в Олх. Линкът го взех оттук, като препоръчан.
В потрес съм.  Crossing Arms Това са някакви спиртни есенции. С капки са-Голд Делишъс на DKNY, Олимпеата на Рабан и Императрицата на DG  ooooh! В тях няма мирис на парфюм. Истинска смрад!
Никога повече няма да повторя. Или аз съм карък. Яд ме е, че 30 лв отиват в мивката.
Ще търся други опции за тези парфюми. Предишните ми закупени имитации от Роксан излязоха попадение.

# 423
  • Мнения: 10
Момичета, вие направо ми четете мислите Grinning Grinning.
В събота поръчах от Bargello-Black opium и вие сега го коментирате.Днес го получих и ми се струва,че са му сложили малко повече спирт.Имам тестер на оригинала и аромата е почти 1:1, но трайността му е около 2 часа(поне при мен).
Взех си от Рефан наливен Hypnotic Poison и мноооого ми хареса.Трайността му е около 5-6 часа.
Доколкото разбрах, най-добрата имитация на Alien е от D&P , та смятам в близките дни да се поохарча още малко. Mr. Green .
Btw:Кои са хубави имитации на Burberry-Touch/Roberto Cavalli-Nero assoluto?  Thinking

# 424
  • Мнения: 663
Получих си поръчката на три парфюма от някакъв продавач, който продава Рефан в Олх. Линкът го взех оттук, като препоръчан.
В потрес съм.  Crossing Arms Това са някакви спиртни есенции. С капки са-Голд Делишъс на DKNY, Олимпеата на Рабан и Императрицата на DG  ooooh! В тях няма мирис на парфюм. Истинска смрад!
Никога повече няма да повторя. Или аз съм карък. Яд ме е, че 30 лв отиват в мивката.
Ще търся други опции за тези парфюми. Предишните ми закупени имитации от Роксан излязоха попадение.
Изглежда не сте случила на продавач просто,аз съм имала императрицата не толкова отдавна и беше божествена във варианта Рефан,и трайна и нежна без намек на спирт явно той просто си добавя нещо.А защо взимате от Продавалника от официалния сайт на Рефан са добри парфюмите и доставката е безплатна

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ai vi,защо направо не си поръчваш от официалния сайт на Рефан. Peace

# 426
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Незнам защо не си закупих директно от Рефан. Някой път нещо ме кара да съм тъпо парче.  Laughing Благодаря Ви!

# 427
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Поръчах си тази вечер Черния опиум на Баргело . Сега се чудя утре като се обадят да потвърдя поръчката дали да не им кажа да ми сложат и един Си -115 номер. Вие какво ще ми препоръчате ? Да влизам ли и с двата крака ,и да се кротна за известно време  Grinning . На китката ми хареса ,доближава ли се тяхната имитация до оригинала ?

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 883
Незнам защо не си закупих директно от Рефан. Някой път нещо ме кара да съм тъпо парче.  Laughing Благодаря Ви!

Официалния сайт на Рефан е много добър. Изключително бързи са и доставката е безплатна, ако направиш поръчка над 15 лв. Идват за 24 часа. Абсолютно никакви издънки не съм имала. Взимам от опаковките, които се водят 53 мл. - 50 мл. парфюм с 65 капки есенция. Понякога давати купони за няколко лева отстъпка  Peace

# 429
  • Мнения: 1 365
solar_fields този който си показала ми го прати предния път и така си стои .Дъщеря ми като каза ,че мирише на компот от сливи и не се и напръсках с него 
Е не знам как уда, амбрата и жасмина в този дървесно - цветен аромат могат да миришат на някого на компот от сливи, ама щом казваш.... Shocked
Парфюма е за любители, наистина. Мега траен, като цялата им серия, много качествени парфюми са това.
 Peace

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 883
На мен не ми харесва, но наистина не мирише на компот от сливи. Предполагам, че ако се прокрадваше някъде слива, щях да го оценя  Laughing Подарих го на баща ми, заедно с душ-гел от същата серия. За цените си продуктите са добри. Ползвам доста кремове и душ-гелове, ама чак пък мега качествени, не мога да кажа, че са  Rolling Eyes

# 431
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Не се засягайте, това си е нейното мнение. Аз бях луднала да си търся Ели Сааб и не съм му отдала нужното внимание. Може би като го пръсна върху кожата ще си покаже красотата.

# 432
  • Мнения: 1 365
На мен не ми харесва, но наистина не мирише на компот от сливи. Предполагам, че ако се прокрадваше някъде слива, щях да го оценя  Laughing Подарих го на баща ми, заедно с душ-гел от същата серия. За цените си продуктите са добри. Ползвам доста кремове и душ-гелове, ама чак пък мега качествени, не мога да кажа, че са  Rolling Eyes
Казвам "мега качествени" защото аз свързвам качеството с наситеността, шлейфа и трайността. Това за мен е необходимото, но не достатъчно условие да нарека нещо "парфюм"...Разбира се, ценя и другите качества на парфюмите - разкритие/развитие, "игра", загадъчност....Но като цяло нося и уважавам онези парфюми, които като пръсна сутрин след душ върху себе си, присъстват на мен целия ден без нужда от подновяване.
Имам и такива, които са шедьоври на парфюмерийното изкуство, предизвикват невероятни усещания когато ги помиришеш, но след половин час "няма никой"....Е това за мене не е парфюм. Такива парфюми стоят и чакат от време на време да пожелая да ги помириша, когато ми се прииска да си ги припомня и да ги вдишам...но не ги нося на себе си. Защото са ненадеждни.
 Peace

# 433
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Здравейте момичета! Наливните Парфен с капки ли са или готови и каква им е цената .

# 434
  • София
  • Мнения: 4 451
Здравей Нел!  Simple Smile Наливните на Парфен са без капки.  Peace В София цената за 30 мл. е 8 лв., 50 мл. - 12 лв. и 100 мл. - 20 лв. При закупуване на 100 мл. наливен парфюм се предоставя и подарък 10 мл. с аромат по ваш избор.
При последващо зареждане на парфюм, т.е. без закупуване на шише, цените са - 30 мл. - 6,60 лв., 50 мл. - 8 лв. и 100 мл. - 18 лв.

Общи условия

Активация на акаунт