Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 627
  • 744
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 339
Момичета,да ви се похваля,преди малко ми пристигна първия в живота ми парфюм на Avon. Simple SmileПоръчах си Femme Icon-божествен е хораааа,поблазних се от рекламите из нета,но останах очарована. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesАроматът е много елегантен и женствен, от връхните нотки на ягода и малина направо се опиянявам Crazy,има роза, карамелено-мускусни акорди,кехлибар,жасмин,магнолия.И познайте на кой парфюм ми напомняяяя лекоо,на Герлен- l'instant,не е същия разбира се,но носи неговия дух,препоръчвам го на всички дами,мисля,че ще останат много доволни.Аз,коятo имам доста оригинали,и всякъкви имитации се влюбих в парфюм на Avon. Heart Eyes Heart EyesРекламата му в нета е напълно оправдана за мен,той е новата ми любов.Сега ме сърбят пак пръстите да поръчам още парфюми,много съм щастливаааа. Heart Eyes

Честита нова придобивка!  Simple Smile И да си го носиш по най-хубави поводи!

Понеже в офиса ни непрекъснато се разнасят каталози на Ейвън и на мен ми направи впечатление, че е интересен аромат. Обаче ароматната страница беше поизтъркана, та не можах да го ''уловя'' на сто процента.

Ти ме заинтригува с това, че напомня на L'instant.

Моля те като го разносиш, сподели ни как се развива и каква е трайността му.

# 706
  • Мнения: 1 767
Момичета, в Мол-а ми дадоха да пробвам 343 на Рефан, дамски.Девойката ми каза, че бил нов.На кой парфюм е имитация и имате ли отзиви за трайността.Благодаря bouquet

# 707
  • София
  • Мнения: 4 494
julia_gt, на този парфюм е имитацията на Рефан - VALENTINA PINK/VALENTINО. За трайност не мога да кажа нищо, все още не съм го носила. Само го пробвах. От четири неща, с които се бях намазала по ръцете, този се задържа най-дълго. Но пак повтарям, това е впечатление само от тест.  Peace

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Allforone,блгодаря  за пожеланието да се връща. bouquetНезная и аз как до го опиша,той не е същия като Герленския,както писах,но има една нотка,която носи духа му,и тя се появява,като се развие парфюма,ще пиша пак и за трайност.

# 709
  • Мнения: 1 767
magicejo,Благодаря! bouquet

# 710
  • Мнения: 258
Зравейте момичета, аз днес получих парфюмите от ДП, харесаха ми. Освен парфюмите са ми пратили и два тестера гратис, единия от които е 30 мл. много щедро не мислите ли.
Чудя се сега за Парфен, добри имитации ли са и като трайност? Поръчах си три безплатни тестера, до 5 дена трябва да пристигнат.

# 711
  • Deutschland
  • Мнения: 5 561
Нарцизо на Парфен е страхотен и много траен.
Ако някоя от вас знае за парфюмите Париж от Кауфланд, нека сподели мнение. Дриймс спомена за тях. Имитации ли са или?

# 712
  • Мнения: 1 339
Зравейте момичета, аз днес получих парфюмите от ДП, харесаха ми. Освен парфюмите са ми пратили и два тестера гратис, единия от които е 30 мл. много щедро не мислите ли.
Чудя се сега за Парфен, добри имитации ли са и като трайност? Поръчах си три безплатни тестера, до 5 дена трябва да пристигнат.

Това не са тестери мила, а подаръчни парфюми, които са си тяхно производство, не са имитации.
Има някои приятни аромати сред тях, но трайността им не е като на другите им парфюми.

# 713
  • Мнения: 258
Зравейте момичета, аз днес получих парфюмите от ДП, харесаха ми. Освен парфюмите са ми пратили и два тестера гратис, единия от които е 30 мл. много щедро не мислите ли.
Чудя се сега за Парфен, добри имитации ли са и като трайност? Поръчах си три безплатни тестера, до 5 дена трябва да пристигнат.

Това не са тестери мила, а подаръчни парфюми, които са си тяхно производство, не са имитации.
Има някои приятни аромати сред тях, но трайността им не е като на другите им парфюми.
Тестери са, по телефона жената ми каза, че ще ми прати тестер на My Burberry B10, но ми е пратила и още един на Ралф Лаурен R8. Първият ми хареса, вторият е леко сладникав. Много съм доволна от отношението и парфюмите, като аромати и трайност.

# 714
  • Мнения: 1 339
Зравейте момичета, аз днес получих парфюмите от ДП, харесаха ми. Освен парфюмите са ми пратили и два тестера гратис, единия от които е 30 мл. много щедро не мислите ли.
Чудя се сега за Парфен, добри имитации ли са и като трайност? Поръчах си три безплатни тестера, до 5 дена трябва да пристигнат.

Това не са тестери мила, а подаръчни парфюми, които са си тяхно производство, не са имитации.
Има някои приятни аромати сред тях, но трайността им не е като на другите им парфюми.
Тестери са, по телефона жената ми каза, че ще ми прати тестер на My Burberry B10, но ми е пратила и още един на Ралф Лаурен R8. Първият ми хареса, вторият е леко сладникав. Много съм доволна от отношението и парфюмите, като аромати и трайност.

Извинявай, значи това е някаква новост, досега не съм чувала да изпращат тестери, нито в магазина са давали.

# 715
  • Мнения: 258
Allforone, наистина не дават тестери. Аз преди да поръчам поисках, ако е възможно да ми изпратят, но ми отговориха, че нямат. В последствие обаче като направих поръчката и говорихме по телефона, за да уточним детайлите, тя сама предложи да ми изпрати и така, стана просто случайно. Не мисля, че ще ми се случи отново.  Simple Smile

# 716
  • BG-DE
  • Мнения: 5 129
Честито на всички за новите придобивки, много радост и хубави емоции да ви носят  Hug Момичета, искам да попитам дали ви се е случвало да ви се развали парфюм, днес реших да се пръсна с Ботегата на Зак и за мое най-голямо изумление той мирише на нещо като лавандулов спирт ( сипван е преди около 6 месеца)  #Crazy

# 717
  • Мнения: 1 398
Точно в момента съм с него /именно на Заг Зодиак!/ и го намирам за много впечатляващ....Моето е тестер около 12-15 мл в тяхно /на Заг/ оригинално шишенце....Купих си го от магазина на Княз Борис I /в София/ преди около същото време...
Дали не си попаднала на нещо разреждано?....Всъщност едва ли, защото щеше да го усетиш веднага...още в първия момент...Също така съм 100% сигурна, че знаеш как да съхраняваш правилно парфюмите си...Та при това положение остава варианта носа ти да се е "повредил"....Парфюма им е уникален и вече е един от най - любимите ми....
 Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 4 494
dpv, под "страхотен" Нарцисо на Парфен да разбирам ли и добре изимитиран, че оригиналът ми е на дъното? Да се ориентирам какво да купувам. Grinning

# 719
  • Мнения: 1 855
Зравейте момичета, аз днес получих парфюмите от ДП, харесаха ми. Освен парфюмите са ми пратили и два тестера гратис, единия от които е 30 мл. много щедро не мислите ли.
Чудя се сега за Парфен, добри имитации ли са и като трайност? Поръчах си три безплатни тестера, до 5 дена трябва да пристигнат.

Това не са тестери мила, а подаръчни парфюми, които са си тяхно производство, не са имитации.
Има някои приятни аромати сред тях, но трайността им не е като на другите им парфюми.
Тестери са, по телефона жената ми каза, че ще ми прати тестер на My Burberry B10, но ми е пратила и още един на Ралф Лаурен R8. Първият ми хареса, вторият е леко сладникав. Много съм доволна от отношението и парфюмите, като аромати и трайност.
Може ли мнение за My Burberry Simple Smile Как е като трайност?

Общи условия

Активация на акаунт