Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 550
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Karlovo
  • Мнения: 533
My Burberry коментирахме назад ,че точно Ди енд Пи са го направили много хубав ,като трайност .Аз също си го взех мирише много хубаво и дълго . Усещах си го и на другия ден .
Не знам при мен до кожа ли е или от какво ,но много малко парфюми са ми нетрайни и то предимно оригинали .Не са проверявани по баркод или каквото и да било ,просто са купени от магазин.

# 721
  • Deutschland
  • Мнения: 5 474
dpv, под "страхотен" Нарцисо на Парфен да разбирам ли и добре изимитиран, че оригиналът ми е на дъното? Да се ориентирам какво да купувам. Grinning

Да. Добре изимитиран и траен е. Тествай го първо, аз така направих

# 722
  • София
  • Мнения: 4 476
Много благодаря! bouquet Ще го тествам още утре. Simple Smile Магазинът в подлеза на НДК вече е отворен. Mr. Green

# 723
  • BG-DE
  • Мнения: 5 095
Точно в момента съм с него /именно на Заг Зодиак!/ и го намирам за много впечатляващ....Моето е тестер около 12-15 мл в тяхно /на Заг/ оригинално шишенце....Купих си го от магазина на Княз Борис I /в София/ преди около същото време...
Дали не си попаднала на нещо разреждано?....Всъщност едва ли, защото щеше да го усетиш веднага...още в първия момент...Също така съм 100% сигурна, че знаеш как да съхраняваш правилно парфюмите си...Та при това положение остава варианта носа ти да се е "повредил"....Парфюма им е уникален и вече е един от най - любимите ми....
 Peace


И този е взет от същото място, а и да, определено знам как да ги съхранявам  Joy моят е 30-ца и половината използвах, а след като стана по-топло не ми се носеше и едва днес се присетих за него, но преди си беше ОК  Simple Smile Парфюмът наистина е уникален и много добре изимитиран, но за съжаление, проблемът не е в моя нос, проверено е  Grinning наистина нямам обяснение (освен лошия късмет, който ме е подгонил напоследък)  Confused  

# 724
  • Мнения: 258
mamamishi  когато го пробвам ще ти кажа, за сега веднага се напръсках с романса, страхотен е. На ДП парфюмите като цяло са трайни, така че мисля че няма да сбъркаш.  Simple Smile

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 883
mamamishi, My Burberry го коментирахме многократно назад из темата. Потърси да прочетеш. Много е траен, за мен даже повече от оригинала. Логично, не е фин като него, но като цяло е добър.
Menerva, на мен също ми се е случвало да се промени даден аромат. Много често причините са в моя нос, защото просто всеки ден усещам нещата по различен начин, но когато ми замирише на развалено е съвсем друга работа  Peace. Може да пробваш и Ботегата на Парфен, тъкмо ще споделиш мнение. На мен той ми хареса повече от този на Заг, но аз по принцип не долюбвам особено оригинала, така че не съм критерий.
Повече ми допада едно парфюмче на Риана - http://www.fragrantica.com/perfume/Rihanna/Rogue-18807.html. И той е в тази насока, но е доста по-сладък, сливов и мек. Определено ми хареса и Armani Cuir Amethyste от Парфен.
magicjo, аз още не съм намерила имитация на Нарцисо Родригес /за For her, предполагам, говорим/, която да ми хареса достатъчно и да я купя. Не съм пробвала тази на Парфен. Ще чакам мнението ти.  Peace

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Днес отидох да подуша Алюр на Сан Сиро.
Наистина много е близък до оригинала.
Консултантката ме насочи към К-95 и направо се
влюбих.Имитация е на Коко мадмоазел, но не познавам
оригиналът и не знам до колко сполучлива е имитацията.
Тези дни смятам да отида и да пробвам оригиналния парфюм.

# 727
  • BG-DE
  • Мнения: 5 095
 KDS, благодаря, че ме подсети за Парфен  Hug, не бях обърнала внимание, че и те предлагат Ботегата, а Аметистовата кожа я пробвах и на мен много ми допадна  Grinning

# 728
  • София
  • Мнения: 4 476
KDS, веднага след като тествам версията на Парфен на For Her ще споделя впечатленията си.  Peace

# 729
  • Мнения: 1 837
Lamis парфюмите нали са имитации, някой знае ли Pure White на кой е имитация?

# 730
  • Мнения: 1 780
Lamis парфюмите нали са имитации, някой знае ли Pure White на кой е имитация?

Този НЕ е имитация. В каталога им пише, че е тяхна разработка  CLW151D – Pure White LAMIS ORIGINAL FRAGRANCE
TOP                          MIDDLE                          BASE
Mandarin,                 Orange Flower                 Amber
Grapefruit,                Iris Absolute,                  White Musk
Tagetes, Plum.          Heliotrope.                      Benzoin

# 731
  • София
  • Мнения: 4 476
Тествах имитацията на Парфен на Narciso For Her. Не е никак лоша, но според мен има какво още да се желае.  Peace В сравнение с тази на Рефан не е толкова остра и натрапчива. Трайността при мен не е много добра. За три часа почти се изгуби. Confused

# 732
  • Мнения: 229
magicjo, по мой спомен Парфен нямаха имитация на Narciso EDP, а само на EDT. На мен повече ми харесва парфюмната от тоалетната вода. Сега им гледах сайта и видях, че са пуснали голяма част от новите като парфюми и тестери

# 733
  • Deutschland
  • Мнения: 5 474
При мен трайността е поне 6 часа на парфенското Нарцизо. До кожа е все пак.  От Рефан си взех отново 020, този път е ужасен, мирише на стар одеколон. Не бих повторила  #Cussing out

# 734
  • София
  • Мнения: 4 476
Да,  seawind, съгласна съм. Но аз не усещам толкова мускус и пачули, както и бергамота и портокаловият цвят. Ароматът прилича повече на EDP. Усещам мек розов аромат и нещо сладко, както и сандалово дърво. Това са моите възприятия за този аромат.  Peace 

Общи условия

Активация на акаунт