Срещите с т.нар. баща?

  • 6 533
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Добре де, как няма в целия форум някоя мацка, която е била бременна и зарязана бременна /или с бебе на няколко месеца... макар че там ситуацията е малко по-различна... / - да каже как се държат тези мъже. То стана ясно, че който е живял някоя и друга година с детето си - примерно 2 години - се е привързал към него обича си го и проявява интерес. Обаче как стои въпроса с нас - другите.... Като гледам никакви отзиви положителни от такива случаи.. ще излезе, че няма файда да им даваме да виждат децата... Как беше "Та той познава по-добре съседското куче"  Joy


Mила ами има и такива мами тук.Аз наскоро писах 4е бях зарязана в момента в който му съобщих 4е съм бременна и той си заживя с друга.Ако искаш ще ти разкажа как се развиха нещата около мен.

# 16
  • Мнения: 473

Като го видя тоя ми се повръща дразни ме лази ми по нервната система и ме прави психи4но-нестабилна след това вси4ко отива върху детето ми.

И аз така, разтрепервам се само при мисълта за среща с него!
За сега той изобщо не се появява вече четвърти месец, обаче дали пък утре няма да му дойде друг акъл и да реши, че трябва да си вижда детето newsm78
Знам как се отразяват този род срещи на децата, как родителите ги настройват и т.н. и не смятам да го правя, но за господина съм почти убедена, че ако след време реши да вижда детето постоянно ще му говори гадости за мен. Тогава  какво? newsm78
Или се примиряваш и търпиш заради детето, или започваш и ти да говориш, но при всички случаи ще страда детето от глупостите на баща си!  #Cussing out
 
Тонката в Бг ще те осъди и ще го взима... така, че ако вече не го обичаш /защото последно друго писа тук/ - просто си опичай акъла и си намери перфектен адвокат /щото той май беше с мангизи? а те в Бг правят чудеса/
успех за офф-а - ма що така се изпокарахте? до скоро ти умираше за него а сега...


Ами да ме съди ама трудно.Щото навремето му захлупих една тенджера с манджа на главата и целия стана в фиде.Та тогава си викам "Как мога да се влюба в това фиде?".Ами да много го оби4ах и до последно градях надежди 4е ще бъдем семейство и дотам стигнах 4е само конпромиси правех докато не ми писна.Аз му се извинявам на всяска 2ра дума а той самоме нари4а"селянко тъпа.проста и какво ли не".Ами то иде видов ден.А и доста време ме нямаше в форума та доста неща се измениха.Сега любовта ми към него е в голяма доза омраза.МРАЗА ГО ДО ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ.А с пари да видим как ще ме осъди?

# 17
  • Мнения: 2 956
Здравейте. И аз да се включе,че досега само четях и се записах като присъствие.



Добре де, как няма в целия форум някоя мацка, която е била бременна и зарязана бременна /или с бебе на няколко месеца... макар че там ситуацията е малко по-различна... / - да каже как се държат тези мъже. То стана ясно, че който е живял някоя и друга година с детето си - примерно 2 години - се е привързал към него обича си го и проявява интерес. Обаче как стои въпроса с нас - другите.... Като гледам никакви отзиви положителни от такива случаи.. ще излезе, че няма файда да им даваме да виждат децата... Как беше "Та той познава по-добре съседското куче"  Joy


Има и такива...Аз съм от тях...и да ти кажа за сега ми е добре май...той не се появява,не се обажда, на улицата се прави,че не ме вижда и т.н.  Само да не му прищрака нещо да се мъчи да се връща в живота ми,защото незнам даже как ще реагирам и как ще се чуствам.
Имам приятел сега, който уж е със сериозни намерения и към мен и към детенце...да видим до къде ще я докараме...че аман от "неподходящия" до сега...ама с детенце вече е и по-сложно както се знае...


# 18
  • Мнения: 357
Евридика,
и нашия тати не се вясва никакъв, обаче ако евентуално реши да се прави на баща? Тогава какво? newsm78
Има и друго! Мисля, че ми е малко криво, че не си търси детето... Въпреки всичко ми е гадно, защото в крайна сметка той му е син и ми се искаше да имат някакви нормални отношения, но уви!
Притеснявам се, че ще се сети за сина си в момента, в който ме види с друг мъж, а това ще стане! И то до няколко месеца. Twisted Evil Тогава на сигурно на инат ще идва при детето, за да ми вгорчава живота.
Разкажи нещо повече! Вашият татко знае ли, че има нов човек в живота ти? Как реагира?

# 19
  • Мнения: 5 475
нашия не се е срещал 5 години с дъщеря си,нито се обажда..нито плаща издръжка..детето вече не иска и да чуе за него..

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
При всички ли го има синдромът за "настройването на детето" против майката и как се справяте - с бащата и с детето, след срещите.
Много съм объркана, на моменти незнам как да се държа с дъщеря си. Боли ме като гледам, че страда, но много се дразня, че не смее да се опълчи на баща си. Когато е с него - мълчи и се съгласява на всичко, а след това плаче.
Не знам само моето мимиченце ли е така?

# 21
  • Мнения: 473
При всички ли го има синдромът за "настройването на детето" против майката и как се справяте - с бащата и с детето, след срещите.
Много съм объркана, на моменти незнам как да се държа с дъщеря си. Боли ме като гледам, че страда, но много се дразня, че не смее да се опълчи на баща си. Когато е с него - мълчи и се съгласява на всичко, а след това плаче.
Не знам само моето мимиченце ли е така?

Моят е още много малък.Но ако усета 4е тоя "донора"му действа така шута и айде дале4 от нас. smile3512

# 22
  • Мнения: 1 559
А срещали ли сте синдрома"настройване на детето"срещу бащата ??? #2gunfire

# 23
  • Мнения: 357
И кой настройва детето срещу бащата? Майката? Роднини? newsm78
И защо? Смятате ли, че това е решение?
Не е ли това най-голямата грешка, която една майка може да допусне във възпитанието на детето си?  Thinking
Според мен дори и нито веднъж да не чуе лоша дума за баща си, ако той не се грижи за него и не го обича, детето само ще се отдръпне .

# 24
  • Мнения: 2 956
Евридика,
и нашия тати не се вясва никакъв, обаче ако евентуално реши да се прави на баща? Тогава какво? newsm78
Има и друго! Мисля, че ми е малко криво, че не си търси детето... Въпреки всичко ми е гадно, защото в крайна сметка той му е син и ми се искаше да имат някакви нормални отношения, но уви!
Притеснявам се, че ще се сети за сина си в момента, в който ме види с друг мъж, а това ще стане! И то до няколко месеца. Twisted Evil Тогава на сигурно на инат ще идва при детето, за да ми вгорчава живота.
Разкажи нещо повече! Вашият татко знае ли, че има нов човек в живота ти? Как реагира?


Ами и аз съм го мислила това,ама колкото и да го мисля няма да го измисля. Не мога да знам на кой какво и кога ще му прищрака. И мен ще ме види със сигурност. А дали знае незнам- неможе всъщност някои мои "приятелки" да не са му споделили...просто е невъзможно.
Имаме намерението да заживяваме заедно с "новият " човек и то в друг квартал, че така или иначе тук,с майка ми нещата не стават никакси...тогава едва ли ще му е лесно да ме срещне.
А за гадно -гадно си е...и въпреки,че и да не бях забременяла щяхме дасе разделим най-вероятно... като се замисля си ми е кофти...защо трябва така да става-не сме животни в края на краищата...аз съм на мнение ,че човек,когато иска постига айде да не е всичко,но много...е явно те не са от "искащите"...
Но като се сетя,че едва ли не трябваше аз да "падам на колене" ако искам да се съберем и да се извинявам и обяснявам за несъществуващи "мои грешки" е айде няма нужда... Щом е така- така да е...ще мине още малко време и ще ми мине сигурно...
И никога не съм си представяла,че ще ми се случи на мен..но трябва да се нагаждаме според ситуацията и обстоятелствата.
  bouquet

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А срещали ли сте синдрома"настройване на детето"срещу бащата ??? #2gunfire
Срещаме - особено тези, които сме от 'другата страна на пистолета' Confused, демек спътници в живота на разведен мъж. Ако има рецепта за неутрализиране, моля някой да я каже, защото аз съм на път да вдигам бяло знаме вече wflag.
И кой настройва детето срещу бащата? Майката? Роднини? newsm78
И двете, дядо попе, и двете. Че и трети фактор, дето хич не му е работа да се меси, ама се - колеги и колежки на едните и на другите. Решили са хората, че ще спасяват света Dizzy Face.
И защо? Смятате ли, че това е решение?
За мене не е, за бившата на скъпия явно е. Програмата включва и да ми се звъни в къщи (обикновено когато той е вече излязъл), за да ми се разправят небивалици - с цел може би да се изпокараме двамата. Държа да отбележа, че когато имахме сериозни проблеми от друго естество, това хващаше дикиш Tired.
Не е ли това най-голямата грешка, която една майка може да допусне във възпитанието на детето си?  Thinking
Според мен дори и нито веднъж да не чуе лоша дума за баща си, ако той не се грижи за него и не го обича, детето само ще се отдръпне.
Ами да, грешка е. Още повече, че скъпият има контакт много повече време и се грижи за децата си така, както и доста женени не го правят - ама ходи обясни на някои хора на човешки език, ако можеш.  Аз с ръка на сърцето заявявам, че се провалих в това начинание и се отказвам, кой каквото иска - това да прави, само да не ми се меси в живота и да се опитва да ми прави номера Twisted Evil. И това след като цяла зима всеки божи ден тичам (за собствена сметка, кога със скъпия, кога без, и при цялото ми натоварване в работата) да прибирам децата от алианс, от тренировки, за да може тя да завърши курса, дето е започнала, а да има и време да се види с гадже или приятелка някоя вечер. 'Ми, честно, след подобни изпълнения не ми издържат нервите вече и ще хвана newsm66. Децата много ги обичам, каквото мога им помагам с уроци или индиректни съвети, ама като се случи някоя такава 'случка' Sick. Естествено, най-лесно ми е да си го изкарам на скъпия - това и правя обикновено  Sick Sick Sick. А не трябва Sad, 'щото и неговите нерви не са от корабни въжета направени и ще се върнем пак на изходно положение от преди няколко години, а това е нещото, дето не искам никога повече да става Close.

# 26
  • Мнения: 388
Не мисля,че е правилно да криеш детето от баща му.Няма човек на този свят,който да не иска да узнае кои са родителите му,дори и от чисто любопитство.
Ще дойде ден,в който детето само ще потърси баща си,каквото и да си му говорил,както и да си го настройвал,природата си е природа-добър,лош -това е баща му,биологичния.
Тогава дано да е достатъчно разумен за да оцени всичко,което си направила за него. Cry
Пожелавам си да бъда достатъчно силна и умна за да възпитам сина си и да го подготвя за живота,за живота такъв,какъвто е... Praynig
 
Много си права,само, че когато аз се проявих интерес вече беше късно.
Моята история на кратко.
Родителите ми се разделят,когато съм на 2-3м.Майка ми се жени повторно,когато съм на 2г.
Научих от улицата,че баща ми не ми е баща.До навършването си на 19г.не съм виждала,чувала и общувала по никакъв начин с истинския си баща.Не е допускан до мен,непрекъснато ми е говорено против него.
Срещнах се с него на 19г.-незнаех как да реагирам,а той още по-малко.Майка ми и баба ми присъстваха на срещата.Незнам защо,но дълго след това плаках.
Правих няколко опита да се свържа с него,ходих до тях,но неговите роднини ни пречеха и неможах да го видя повече.
Когато бях на 25г баща ми почина,никой не ми каза и за погребението.
Много ми е мъчно,винаги плача като си мисля за него,а съм го виждала само един път.Чувствам,че ми липсва,въпреки,че не го познавам и не съм имала нужда от него-според другите.Най-много съжалявам,че не познавам баща си,какъвто и да е бил-чувствам се празна и не завършена.
Не бих могла да ви съветвам как да постъпвате с живота си и с мъже,които вече не понасяте.Исках само да разкажа моята история и дано тя ви даде отговорите,които търсите.

# 27
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Елан, опитвам се а те разбера, но как да искам малката да го вижда?! Ето ти и моята история накратко :забременях живеехме при нашите, при всичктие му приказки "аз ще направя това, другото така ще стане " аз  идиотката издържах себе си и бебето със цели 110лв. Оказа се че той постоянно е вземал пари от майка ми, мои приятели...Върха на сладоледа беше април 2002 г заведе ме заедно с бебчо на ръце при негови приятели, от разговора разбрах че ако не върне някаква сума ще пострадаме аз и детето ето това е загрижен баща #2gunfire след този случай имахме разговор, аз се опитах да помогна заради детето да не е без баща, но...един прекрасен следобед пристигнаха 2 джипа с "готини" мъже пред моя дом!? да съм го продавала за да им върна парите!? Размина ми се, същата вечер му събрах багажа и го изгоних. На тръгване не се сети да пита за малката, а каза ще мога ли да те виждам теб? Просто нямам думи Sick Миналата година го потърсих да ми подпише декларация за излизане в чужбина, каза  ок нямя проблеми, но когато разбра че си имам сериозен приятел, не се появи повече. А ние все още не сме заминали никъде Praynig така че не искам да го вижда изобщо, тя знае че някъде има баща, но не е пожелала да го види, не пита за него. Когато я попита няой има ли си татко отговорът и е да моят любим тати е Гого (моят приятел)........ Wink

# 28
  • Мнения: 473
А срещали ли сте синдрома"настройване на детето"срещу бащата ??? #2gunfire
Срещаме - особено тези, които сме от 'другата страна на пистолета' Confused, демек спътници в живота на разведен мъж. Ако има рецепта за неутрализиране, моля някой да я каже, защото аз съм на път да вдигам бяло знаме вече wflag.
И кой настройва детето срещу бащата? Майката? Роднини? newsm78
И двете, дядо попе, и двете. Че и трети фактор, дето хич не му е работа да се меси, ама се - колеги и колежки на едните и на другите. Решили са хората, че ще спасяват света Dizzy Face.
И защо? Смятате ли, че това е решение?
За мене не е, за бившата на скъпия явно е. Програмата включва и да ми се звъни в къщи (обикновено когато той е вече излязъл), за да ми се разправят небивалици - с цел може би да се изпокараме двамата. Държа да отбележа, че когато имахме сериозни проблеми от друго естество, това хващаше дикиш Tired.
Не е ли това най-голямата грешка, която една майка може да допусне във възпитанието на детето си?  Thinking
Според мен дори и нито веднъж да не чуе лоша дума за баща си, ако той не се грижи за него и не го обича, детето само ще се отдръпне.
Ами да, грешка е. Още повече, че скъпият има контакт много повече време и се грижи за децата си така, както и доста женени не го правят - ама ходи обясни на някои хора на човешки език, ако можеш.  Аз с ръка на сърцето заявявам, че се провалих в това начинание и се отказвам, кой каквото иска - това да прави, само да не ми се меси в живота и да се опитва да ми прави номера Twisted Evil. И това след като цяла зима всеки божи ден тичам (за собствена сметка, кога със скъпия, кога без, и при цялото ми натоварване в работата) да прибирам децата от алианс, от тренировки, за да може тя да завърши курса, дето е започнала, а да има и време да се види с гадже или приятелка някоя вечер. 'Ми, честно, след подобни изпълнения не ми издържат нервите вече и ще хвана newsm66. Децата много ги обичам, каквото мога им помагам с уроци или индиректни съвети, ама като се случи някоя такава 'случка' Sick. Естествено, най-лесно ми е да си го изкарам на скъпия - това и правя обикновено  Sick Sick Sick. А не трябва Sad, 'щото и неговите нерви не са от корабни въжета направени и ще се върнем пак на изходно положение от преди няколко години, а това е нещото, дето не искам никога повече да става Close.


Aз пък да те питам.ТИ КАКВО ПРАВИШ ПРИ ТОЯ МЪЖ.На мен ли4но ми замерисва на нещо и ако е така,ами задаи си въпроса дали тази жена(жена му)не иска да си събере семейството?След като ти се обажда и т.н. Няма нужда да се правиш на родител,децата си имат родители.Ти малко си помисли по въпроса.Щото аз една такава връзка я наблюдавах и знаеш ли как свърши много траги4но за третия.Аз не ти знам историята ама доколкото знам той е по млад от теб а сега разбирам 4е е имал жена и деца.Та си помисли ти за какво се бориш и кой къде се намира в пейзажа newsm12.

# 29
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Тонка, нещо ни бъркаш с друг случай - не е по-млад от мене, със 7 години е по-голям, заедно сме от 16... друга ни е историята. А това от страна на бившата му не е ново, винаги го е правила, ефектът е обратен на това, което иска да постигне... ако изобщо има някаква друга цел, освен да създава проблеми. Не се и опитвам да им се правя на майка на децата, само помагам на скъпия в нещата, които той по принцип прави.

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 10:55 от CTramell

Общи условия

Активация на акаунт